Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatnia godzina
 2. Interesuje się hardware'em, składaniem komputerów i wybieram sb cenę np 500 zł i w tych granicach chce wyszukać wszystkie części. Po prostu się tym interesuje a piszę że mam te procesory i wgl bo jakbym pisał że chce kupić to by mi pisali że się nie opłaca że 100zł więcej i mam 2.37% lepszą wydajność itp
 3. Czytałem o tym Dramat , żeby stworzyć grę , aby móc grać 8h w fabułę Dziękuję bardzo I tak tą grę zakupię , bo jestem fanem SW , ale niech się poprawią , bo to zaczyna być już irytujące (ich zachowanie)
 4. Ty juz którys raz pytasz o porady zwiazane z upgradem i za kazdym razem podajesz inny sprzet. Raz masz Phenom II X4 955 BE, innym razem masz Xeon E5450, teraz piszesz o Q6600. Zaczynam myslec ze piszesz te posty zeby tylko je pisac
 5. CPU: INTEL Core2 Quad Q6600 RAM: 2x2GB 800MHz DDR2 HARD DISK: Seagate 7200.12 250GB Jaka będzie najlepsza karta graficzna do 200zł do grania? Tak wiem że ten komputer jest "super"
 6. W sumie to się zgodzę. Uogólnianie na podstawie pojedyńczych przykładów jest nie tylko głupie ale i niebezpieczne. Rodzi stereotypy a one mogą zrodzić agresję. Np. ponoć aktualnie w Polsce można zostać pobitym za zbyt intensywną opaleniznę. Choć i może to jest uogólnienie na podstawie pojedyńczych przypadków a nasz naród dalej żyje zgodnie z regułą "Gość w dom, Bóg w dom". W sumie nie wiem jak jest naprawdę... A co do interpretowania zdania milczącej większości - byłbym ostrożny. Może oni też myślą, że jesteś no... głupi, i wchodzą tu żeby się z Ciebie pośmiać i dowartościować? Kto wie :).
 7. Przeczytaj cały tekst "Botoks kłamie, mówiąc prawdę. Felieton Trafienie Krytyczne" na gram.pl
 8. Dzisiaj
 9. Nawet mi sie nie chce za bardzo czytać tych bzdur. Ktoś udowadnia że kiedyś to było lepiej główny nurt bardziej ambitny i tym podobne nonsensy. Ludzie - w kinach komercyjnych zawsze szło dno + coś oskarowego - jak był dobry rok to było to nawet coś ambitnego. Jeśli chcecie dobrego kina w kinie zapraszam do Wrocławia do Nowych Horyzontów jest ambitnie i z jakością jak nigdy... ale uwaga jest to przedsięwzięcie mocno dotowane z budżetu. Nie ma możliwości żeby takie coś zarobiło na siebie. 
 10. Im więcej czytam o tej grze, tym mniejszą mam ochotę ją kupić (kiedykolwiek). Dostałem przed chwilą maila z podziękowaniami za udział w becie. Dosłownie napisali tam "przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną skrzynię, dzięki której uzyskasz początkową przewagę w walce wraz z ukazaniem się gry w listopadzie". Serce się kraje przez to co EA wyprawia z licencją Gwiezdnych Wojen.
 11. Przeczytaj cały tekst "Star Wars Battlefront II – ujawniono długość kampanii fabularnej" na gram.pl
 12. herezje :D Herezje, zę trójka, czy że Black Flag? Akurat szanty w 4ej odsłonie serii bardzo mi się podobały. Tak, że w sumie poza nimi nie pamiętam innej muzyki :D
 13. Moim zdaniem najlepszy do tej pory soundtrack miał Assassin`s Creed 4 Black Flag, kolejno trójka.
 14. Przeczytaj cały tekst "Pięć utworów muzycznych z Assassin''s Creed Origins" na gram.pl
 15. Tak będą wyglądać ludzie, kiedy zrozumieją, ile jest warte "4k gaming" za 2 tys. zł. XDDD
 16. Witam chciałbym się spytać jaki jest najlepszy procesor dla laptopa z socketem: Socket P (478) W załączniku pozostałe informacje
 17. To jeszcze nie zgłosiłeś sprawy?
 18. Przywrócili, żeby wepchnąć na konsole (a i tu sie zabrali za to od odbytu strony, bo wyraźnie najpierw stworzono wersję pecetową, a potem portowano). Tam jest bez znaczenia, że gra nie wytrzymuje porównania nawet z 10 letnim CoHem, a co mówić o nowszych tytułach, bo CoHa i tych nowszych na konsolach nie ma.
 19. Przeczytaj cały tekst "Sudden Strike 4 - zupełnie niepotrzebny powrót. Recenzja gry" na gram.pl
 20. Ten news również nie zawiera daty, bo "will now be released in early November" to żadna konkretna data i moim zdaniem, jest to dubel poprzedniego wpisu.
 21. Po 7 listopada 2017, jeżeli zatrzyma kogoś policja, na pytanie "Co brałeś ?" odpowiadamy "Nic, grałem na Xbox One X"
 22. W ten sposób Microsoft chroni się przed ewentualnymi procesami jeżeli ktoś dostanie wylewu, zejdzie na zawał albo umrze z powodu bezdechu, po uruchomieniu Xbox One X  ;)))
 23. Nie wierzę że to piszę, ale akurat poprzedni news nie zawierał nowej daty także pani Kasia w tym wypadku nie zdublowała nic. Chociaż tytuł mógł być bardziej... szczegółowy.
 24. Szokiem dla mnie to jest mój Acerek a nie to "coś". Za 2100 cudów bym się nie doczekiwał, zwłaszcza że ma uwiązaną kulę "u nogi" zwaną..xbox one.
 25. Pani Kasiu, o opóźnieniu Comrades już Pani redakcyjny kolega pisał wczoraj przed południem: http://www.gram.pl/news/2017/10/21/final-fantasy-xv-dlc-comrades-ukaze-sie-z-drobnym-opoznieniem.shtml Warto czasami zobaczyć, jakie teksty pojawiły się dnia poprzedniego, zanim się swój wrzuci... Już nie pierwszy raz dubluje Pani newsa...
 1. Załaduj więcej aktywności