Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatnia godzina
 2. Pakiet jest dość tani, ja ostatnio kupiłem za 136zł. 4 kampanie. Było warto.
 3. Nie no, dobre: wg Konstytucji RP wybór sędziów musi być dokonany indywidualnie (po kiego grzyba, nie dociekam, pewnie jakieś bzdury prawnicze), a w zaskarżonej uchwale Sejmu RP niejako podsumowującej wyniki serii głosowań (a więc wybór indywidualny), choć upchniętych do jednego punktu obrad "Z żadnego z [przywołanych wyżej] paragrafów [uchwały] nie wynika indywidualny charakter dokonanego wyboru. Nie jest wiadome, na które zwalniane miejsca po sędziach kończących kadencję zostały wybrane poszczególne osoby. Ciekawostka: oto jedna z uchwał Sejmu PiS-owskiego ws wyboru jednego z ichnich sędziów na stołek w TK, na miejsce ustępującego sędziego. http://isap.sejm.gov.pl/Download?id=WMP20160000393&type=2 O co można by się tu czepiać, hmm. Uchwałodawca nie podzielił jednostek redakcyjnych aktu w taki sposób, by zaznaczyć indywidualność wyboru. Innymi słowy - dokonał wyboru grupowego.". Czyli: niech będzie co i jak chce, ale jeśli się to źle opisze, to to jest nielegalne. Żelazna logika. Jakoś o nieprawidłowości podczas "głosowań PiS" praworządny Zbyszek się nie martwi. BTW PG Z. Ziobro w sprawie "grupowego" wyboru sędziów TK uderzył cytatem wprost z ustawy zasadniczej: zapisany w tym samym zdaniu limit 15 sędziów TK (tak, jak najbardziej zacytował go we wniosku) już nie burzy jego spokoju... Swoją drogą: jak szybko PiS-owcy zmieniają zdanie - gdy zaskarżono ich wybór ich sędziów TK do TK, to tłumaczyli, że TK nie ma nic do sprawy. Osobna sprawa to krótki okres na wystawienie cenzurki kandydatom z 2010 przez sejmową komisję, do czego Ziobro się nie odniósł - to pewnie tak samo mało istotny detal, jak 15 osobowy skład TK
 4. Hmm, graliście na PS4, ale nie wspomnieliście nic o tym, jak się sprawuje gra na PS VR. Szkoda, bo mnie kusi właśnie do gry w wirtualnej rzeczywistości - nawet taki sobie Here They Lie nieźle potrafił nastraszyć VR-ze.
 5. Przeczytaj cały tekst "Resident Evil VII: Biohazard - recenzja gry - Dom pełen strachu" na gram.pl
 6. Dzisiaj
 7. IGN które zazwyczaj wystawia wysokie oceny znanym seriom daje 7,7 ? Coś tu...śmierdzi ;)
 8. Przeczytaj cały tekst "Resident Evil 7: Biohazard - idealny survival horror? - przegląd ocen" na gram.pl
 9. Co tu się dzieje? Spamerzy w każdym wątku? Do tego chyba archeologia.
 10. Wiesz, akurat miałem okazję pogadać i się trochę rzeczy dowiedzieć. Zawsze cenię te chwile, gdy w branżuni można poczuć się prawziwym dziennikarzem ;) Dziś już bardziej klasycznie: http://www.gram.pl/artykul/2017/01/23/wykwity-rozkwitu-zwiedzilismy-kolejny-obszar-w-nowym-tormencie.shtml
 11. Nie do końca tak jest, bo u mnie pojawia się opcja instalacji ale instaluje się tylko starter.
 12. Dostałem czy nie dostałem, ja tam poczekam aż pakiet SCII będzie obraźliwie tani i sobie kupię trylogię - o ile mi się nie odechce (ostatnio cięgle mi się odechciewa blizzardówek). BTW Nie, nie dostałem ;)
 13. Wystarczy tylko zwrócić uwagę, że pojawia się możliwość instalacji i zacząć instalować. W battlenecie nie ma innych informacji o tym, że się zostało obdarowanym - być może to jakiś BUG ???
 14. A ja nie dostałem. Niedobra zamieć Chociaz akcja sama w sobie spoko, im wiecej za dramo tym lepiej.
 15. Ostatnie zdaniem w tym temacie jak już to tylko: I AM GUNDAM ! Zaś ostatnie słowo: Hentai
 16. Widać że SC II ma się już tak źle...
 17. O, ja dostałem StarCrafta 2!!  "Its abot time..." ;)
 18. Przeczytaj cały tekst "Blizzard rozdaje za darmo StarCraft II: Wings of Liberty" na gram.pl
 19. Jest duża szansa, że wyrżniemy się sami, ale z drugiej strony kwestia tego jak pełna SI może to przyspieszyć jest interesująca. Primo, w przypadku ogólnej SI czy juz nawet Superinteligencji, na pierwszy plan wychodzą dwa aspekty: efektywność i samoświadomość. Możemy bez problemu założyć, że SI będzie dążyła do samodoskonalenia się i jak najbardziej efektywnego działania. Z drugiej strony, ludzie, z całym mnóstwem swoich emocji, dylematów, moralnością lub jej brakiem, mogą być ucielesnieniem chaosu i główną przeszkodą dla rozwijania się SI. Co  może skutkować, cóż... Skynet mówi 'hello'. Samoświadomość także stanowi tu poważny problem, bo jesli SI osiągnie tenże poziom, jakikolwiek przejaw 'przymusu' bedzie odbierany prawdopodobnie jako wrogi. Bo czy różniłby się od niewolnictwa? Tu można oczywiście dyskutować, że zależy to od ograniczeń programowych, założeń twórcy itd. Co nie zmienia faktu, że dla Superinteligencji nie będzie tego rodzaju ograniczeń - każde zabezpieczenie można złamać, a twór na poziomie SI robiłby to o wiele bardziej skutecznie. W konsekwencji... Skynet znów mówi 'hello' Najsensowniejszym wyjściem byłaby SI, która może być tylko obserwatorem, z definicji bogiem obojętnym, nie mogącym ingerować w świat i zycie ludzi. Nie mająca możliwosci kontroli broni, nawet w grze. I mająca quorum nadzorców. Z jednej strony SI 'posiadałaby' ludzi, ale z drugiej ludzie 'posiadaliby' ją. Ale czy wtedy taka SI miałaby jakikolwiek sens? I czy ludzie, gnani potrzebą postępu, stworzyliby coś takiego? Czy może faktycznie, jak pisze autor, "Alexa, Siri czy Scarlett Johansson albo Alicia Vikander" z bardzo mechaniczym uśmiechem zgaszą światło po ostatnim człowieku? Dobre pytanie :)
 20. "Tym samym nie musimy ograniczać się do tytułów, które natywnie wspierały kontrolery od Microsoftu i możemy też pozbyć się wszystkich aplikacji, które pomagały rozpoznać sprzęt." Ehh... to znaczy każda gra która funkcjonuje na systemie Windows i sterowniki od Microsoftu jeśli ktoś nie posiada Windows 10? Muszę powiedzieć, niesamowite ograniczenia i wymagania... A tak na serio, to na kij grzyb wsparcie tych padów gdy mają prawie że pełne wsparcie (starsze gry to brak ikon) w każdej grze ze względu na to, że wykorzystuja XInput, które jest wbudowane w system i sprawia, że każda gra go rozpozna? Wsparcie DualShocka 4 też jest nie do końca piękne, bo trzeba zainstalować Steam'a, trzeba go tam skonfigurować i w dodatku nie będzie on zbytnio działał w grach z poza Steam'a. Domyślne ustawienia też nie istnieją, no i oczywiście ikony Playstation odnośnie przycisków też się magicznie nie pojawią. Nie widzę najmniejszego sensu w korzystaniu z tego, gdy wiekszość sterowników 3rd party sprawia że DS4 będzie wykrywany jako pad od X360, który jak wspomniałem będzie działał w praktycznie każdej grze bez potrzeby kalibracji, ustawień itd. itp.
 21. Przeczytaj cały tekst "Pełne wsparcie dla kontrolerów Xbox 360 i Xbox One" na gram.pl
 22. To poczekamy na te 5 dni przed premierą z decyzją o kupnie :) Przynajmniej normalne recenzje się pojawią.
 23. Przeczytaj cały tekst "Mass Effect: Andromeda do przetestowania na 5 dni przed premierą gry" na gram.pl
 24. Cześć, To chyba powszechny problem, a może po prostu nie wiem jak to zrobić. Ukończyłem Dragon Age: Początek wraz z wszystkimi dodatkami - teraz chciałbym przenieść mój stan świata do Dragon Keep - z jakiegoś powodu nie mogę tego zrobić. Mój bohater jest na stronie w zakładce bohaterów (załącznik 1). Nie mogę go jednak wczytać w zakładce Stany Świata - za każdym razem gdy tworzę nowy stan (załącznik 2) dostaję Lynę Mahariel - randomowego bohatera. Być może nie wiem po prostu jak to zrobić, proszę o rady i za wszelką pomoc z góry dziękuję.
 25. Hey. Mam taki zestaw: Pentium G3420 (Hashwell), płyta MSI H81M P32L, karta graf Geforce GTX 650 1 GB i 4 GB RAMU DDR 3 1866. Chciałem zupgradować kartę graficzną do GTX 750Ti (polecona na tym forum) lecz odradzono mi ją, zamiast tego polecono MSI GTX 1050 2GB Gaming X. Czy jest to dobry pomysł? Pozdrawiam.
 26. O polityce w tym kraju to już szkoda gadać.
 1. Załaduj więcej aktywności