Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opinia: Tryb wydawniczy przygód do Hearthstone doprowadza mnie do szału

8 postów w tym temacie

Ja miałem ponad 40 dni przerwy od Hearthstone''a, którą akurat zakończyłem w dniu otwarcia pierwszego skrzydła i golda nie miałem odłożonego w ogóle. Dzisiaj robię drugie skrzydło, myślę, że całość zrobię dwa tygodnie po premierze ostatniego skrzydła. 700 golda zebrałem w dziewięć dni (w tym jednego dnia miałem zadanie, w którym dostawałem pakiet w nagrodę), jeśli ktoś gra systematycznie tzn. chociaż trochę każdego dnia, to moim zdaniem, nie będzie miał problemów uzbierać kasy. Ja nie widzę problemu w sposobie wydawania przygody, być może dlatego, że płacę tylko i wyłącznie zarobionym goldem. Jeszcze odnosząc się do zarzutu co do sytuacji ciężkiej do ogarnięcia, w takich grach ważna jest systematyczność, nie da się grać tylko np. co dwa tygodnie cały weekend. Jeśli gra się regularnie, to nie ma problemu z ogarnięciem, co się dzieje. Wydaje mi się też, że każdy, kto gra już trochę w tę grę powinien się orientować, która karta będzie miała potencjał, a która będzie raczej słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"kilkunastu euro, jakie przychodzi nam za niego zapłacić (istnieje też opcja wydania złota, wtedy kupujemy każde skrzydło oddzielnie – to jednak sroga inwestycja)."
Srogie to jest raczej wydanie na tę przygodę kilkunastu euro.

Ja zacząłem zbierać złoto jak tylko usłyszałem plotki o nowej przygodzie. Aktualnie mam wszystkie skrzydła i 1260 złota, więc bez problemu kupię resztę na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "kilkunastu euro, jakie przychodzi nam za niego zapłacić (istnieje też opcja wydania
> złota, wtedy kupujemy każde skrzydło oddzielnie – to jednak sroga inwestycja)."
> Srogie to jest raczej wydanie na tę przygodę kilkunastu euro.
>
> Ja zacząłem zbierać złoto jak tylko usłyszałem plotki o nowej przygodzie. Aktualnie mam
> wszystkie skrzydła i 1260 złota, więc bez problemu kupię resztę na czas.

Dokładnie tak samo zrobiłem. Bez problemu da się zdobyć złoto na wszystko.

Gram z przerwami od bety, raz wydałem 200zł na 40 paczek podstawowej wersji. Reszte uzbierałem po prostu grając i teraz spokojnie mogę złożyć większość popularnych decków.
Gdybym grał bez kilku przerw spokojnie mógłbym nie wydać ani złotówki i nadal być w tym samym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować