Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

Nie znalazlem podobnego wiec zakladam :D

Moji rodzice sa dosc osobliwi pod tym wzgledem bo oboje graja razem ze mna od czasow gdy zakupilismy komputer(prawie 10 lat) i oprocz pasjansow :D to moja mama Grała i ukończyła Wolf3d Quake (na hardzie) Quake 2 (nan medium) q3 (nie podbaol jej sie tak bardzo) Unreal (ona preszla ja nie :/ ) i Sin teraz grywa mniej bo ma wiecej pracy na kompie ale ostatnio instalowala znowu Unreala :D Moj Ojciec grywa głownie w q2 ale jego przez 8 miesiecy w roku w domu nie ma wiec na granie nie ma za bardzo czasu :D

A wasi rodzice w Co graja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice w nic nie grają, nawet komputera włączyć nie umieją bo zmieniłem obudowę <lol2>
I cieszę się z tego, że w nic nie grają bo więcej czasu mogę spędzać przed kompem, tylko czasem brat oraz siostra zajmują mi kompa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata to prawdziwy maniak(No,trochę przesadzam)
Ostatnio zamówił Titan Quest,a skończył niedawno Diablo 2.
Teraz gra w Seriousa 2 i Neverwinter Nights.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 12:22, Markus89 napisał:

Moi rodzice w nic nie grają, nawet komputera włączyć nie umieją bo zmieniłem obudowę <lol2>
I cieszę się z tego, że w nic nie grają bo więcej czasu mogę spędzać przed kompem, tylko czasem
brat oraz siostra zajmują mi kompa :/


Ja ten problem rozwiazlaem inaczej na przetrzeni tych wszytkich lat zamiast wyrzucac podzespowly ktore wymienialme odkaldalem je na bok i teraz w domu sa 3 kompy mo brata i rodzicow Choc jak tak pomysale ile ja kasy wpakowalem w kompy to glowa boli z wszystkich urodzin czy czegos zamiast sobie cos kupic to odkladalem na bok i pakowalem w kompa masiakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi nie ruszają komputera.
Ale raz grałem w gothica2, mam przyniosła mi ubrania wyprasowane do pokoju, a ja wyskoczyłem do WC. Wracam, a "Bezi" leży w przepaści martwy...Mama mówi, że sobie trochę pobiegała po lesie i nagla spadł i nie chciał się ruszać :D I musiałem parę minut odrobić - save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe mój tata se kurnika włączyć potrafi i w karty, mama tylko winampa potrafi włączyć i se muzyke hehe :P zostaje tylko brat :P, ale jemy imprezki w głowie rzadko w domu hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice nawed nie wiedzą gdzie jest przycisk do włączenia kompa xD <lol>. Ale nawed gdyby odpalili to i tak nic by nie mogli robić, bo mam zahasłowane konta! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czego! Wystarczy że mama siedzi 3 godziny na Allegro i robi zakupy( na moim koncie,hehe, pełno pozytwynych komentarzy)

Ojciec może by i grał,ale ma za mało czasu(praca) Kiedyś (12 lat temu) grał w Dooma2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja Mama gra w Pasjanse różne a tata w Heroesów (wszystkie części przeszedł :)) Half Lifa, Gothica (Też przeszedł całą serię :)) i Dooma 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama kiedyś grała w Lemmings, ale zraziła się i już w nic nie gra.
Natomiast Tata grywa w Tomb Raidera (czasem przygodówki PL) albo pracuje całymi dniami w Visual Basicu (po co mu to pokazałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tato też gra w karty na Kurniku. Codziennie po pracy. A od gier trzyma się z daleka. Mówi, że na głupoty nie będzie marnować czasu... :D Nawet nie wie, jak bardzo sie myli. I nie mam zamiaru odciągać go od tego poglądu, bo teraz mam komp tylko dla siebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to w co. Mama w nic a tatko:

Przeszedł: Diablo 2, Sacred, Half Life 2, fable, Queka 4, F.E.A.R, Far Cry, Seberia 1 i 2 i wiele innch. Teraz nie może się zdecydować w co pykać. A mama? Nic i dzięki bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice w nic nie grają, a to z prostej przyczyny.
Ja się usamodzielniłem (czyt. wyprowadziłem) i komputer pojechał ze mną.
Dzieci jeszcze nie posiadam, ale może kiedyś będą pisać tak jak niektórzy wyżej.
Chyba, żeby przypadkiem znudziło mi się granie, ale nie sądzę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować