• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Flank3r

Problem z aktualizacją sterowników AMD Radeon - BSOD

Pytanie

Witam forumowiczów.
Mam problem ze sterownikami do karty graficznej w laptopie.
Dokładniej to jest to Radeon R5 M230. Chciałem szybko zaktualizować sterowniki w dydykowanej i zintegrowanej karcie graficznej (Intel HD 4600). W zintegrowanej poszło bez problemu ale ciekawiej zaczęło się robić przy AMD.
Kilka razy wyskoczył mi BSOD podczas instalacji Catalyst. Ze 2 razy jak się "udało" dokończyć instalację to nie mogłem uruchomić systemu normalnie bo ekran mrugał na czarno i wyskakiwał BSOD (ratowałem się awaryjnym).
Przeinstalowywałem sterowniki kilkanaście razy (menadżer urządzeń i panel sterowania), zaktualizowałem resztę sterowników w laptopie (program - Slim Drivers), bawiłem się w programy czyszczące pozostałości (Drivers Display Uninstaller, CCleaner, Driver Sweeper zawieszał się u mnie) ale to nic nie dało i nie mam pojęcia co zrobić. Karta wcześniej działała bez zarzutu tylko przy aktualizacji zaczęły się jaja...
Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Laptop Lenovo G510
Radeon R5 M230/Intel HD 4600
i3 i-4000m 2,4 GHz
4 GB RAM
Windows 7 x64

20150802041616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A skąd masz te sterowniki? Z laptopami bywa tak, że tylko przerabiane wersje od ich producentów będą działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.08.2015 o 06:55, S1G napisał:

A skąd masz te sterowniki? Z laptopami bywa tak, że tylko przerabiane wersje od ich producentów
będą działać.


Sterowniki do kart - od producenta. Reszta przez program. O ile do integry moge znaleźć poprzednią wersję to z radeonem jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować