Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 18:33, wdowiakm napisał:

A będą one w kolorze czarnym czy tylko w białym??



hmm, CMYK ;P
Poczekajcie do poniedziałku, jeszcze tylko 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:36, Mileena napisał:

hmm, CMYK ;P
Poczekajcie do poniedziałku, jeszcze tylko 2 dni


Jak tak mówisz to pewnie będą czarno-białe xD <joke>
BTW. Na siłę wyliczyłoby się 3 dni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem co się stało. Ogólnie nie wiem w jaki sposób EK znalazła się w moim zamówieniu bo jestem prawie pewien że przez te lagi nie udało mi się jej zamówić. Dodatkowo przy zamówieniu nie dałem radym kupić żetonu na darmową przesyłkę i dlatego mam cenę 215 z groszami. Czy jest jakaś możliwość żeby teraz jeszcze dokupić ten żeton i obniżyć cenę EK do tych 199zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:40, darkwind21 napisał:

Już wiem co się stało. Ogólnie nie wiem w jaki sposób EK znalazła się w moim zamówieniu bo
jestem prawie pewien że przez te lagi nie udało mi się jej zamówić. Dodatkowo przy zamówieniu
nie dałem radym kupić żetonu na darmową przesyłkę i dlatego mam cenę 215 z groszami. Czy jest
jakaś możliwość żeby teraz jeszcze dokupić ten żeton i obniżyć cenę EK do tych 199zł?


Zgodnie z informacją, która dostałeś w mailu w tej sprawie kontaktuj się już proszę bezpośrednio z Działem Obsługi Klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 09:03, Mileena napisał:

> jakaś możliwość żeby teraz jeszcze dokupić ten żeton i obniżyć cenę EK do tych 199zł?


Zgodnie z informacją, która dostałeś w mailu w tej sprawie kontaktuj się już proszę bezpośrednio
z Działem Obsługi Klienta


Aha, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W recenzji Metal Gear Solid 2 Substance na gry-online bylo napisane ze polskim dystrybutorem tej gry jest CDProjekt ,wiec dlaczego nie ma tej gry w ofercie gram ? Jestem bardzo zainteresowany kupnem tej gry a minelo juz duzo czasu po premierze i niestety trudno ja dostac nawet na Allegro .Moze warto byloby ja wlozyc do XKN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:36, Mileena napisał:

Poczekajcie do poniedziałku, jeszcze tylko 2 dni


No ... Już 15:00 i jak na razie żadna propozycja smyczy w sklepie się nie pojawiła ... Będą dzisiaj czy coś się opóźniło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 15:10, kolektor napisał:

No ... Już 15:00 i jak na razie żadna propozycja smyczy w sklepie się nie pojawiła ... Będą
dzisiaj czy coś się opóźniło ?


No cóż...opóźniła nam się praca nad wizualizacją produktu. Smycze pojawią sie w sklepie dopiero jutro :(
Dzisiaj tylko tyle:

20070702175736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 18:00, Mileena napisał:

No cóż...opóźniła nam się praca nad wizualizacją produktu. Smycze pojawią sie w sklepie dopiero
jutro :(
Dzisiaj tylko tyle:


No nawet fajne. Żółta w szczególności mi się podoba. A możesz jeszcze zdradzić czy będą dostępne za wPLN-y ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 18:00, Mileena napisał:

No cóż...opóźniła nam się praca nad wizualizacją produktu. Smycze pojawią sie w sklepie dopiero
jutro :(
Dzisiaj tylko tyle:


Eeee tam. ostatnio były lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 18:00, Mileena napisał:

> No ... Już 15:00 i jak na razie żadna propozycja smyczy w sklepie się nie pojawiła ...
Będą
> dzisiaj czy coś się opóźniło ?

No cóż...opóźniła nam się praca nad wizualizacją produktu. Smycze pojawią sie w sklepie dopiero
jutro :(
Dzisiaj tylko tyle:



A gdzie czarna stylowa smycz a nie takie żarówy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 18:00, Mileena napisał:

No cóż...opóźniła nam się praca nad wizualizacją produktu.

Moim skromnym zdanie, uważam że są trochę brzydkie. Z czego niebieska, jest najmniej brzydka - jeszcze znośna.
A nie możecie po prostu, ponownie wprowadzić do sprzedaży takich smyczy jak były kiedyś? Czyli białe i czarne?
Ja na szczęście zaopatrzyłem się w takową, a konkretnie białą:

20070702183717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zbyt kolorowe te smycze. Chociaż zastanawiam się, czy będzie możliwość zakupu za wPLN ;) Bo wtedy wziął bym na przykład niebieską, bo jak to napisał balduran2 "/.../ niebieska, jest najmniej brzydka - jeszcze znośna./.../"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:14, ko?nik napisał:

Zdecydowanie zbyt kolorowe te smycze. Chociaż zastanawiam się, czy będzie możliwość zakupu
za wPLN ;) Bo wtedy wziął bym na przykład niebieską, bo jak to napisał balduran2 "/.../ niebieska,
jest najmniej brzydka - jeszcze znośna./.../"


jak dla mnie zielona i żółta są spoko nawet. Ta niebieska mi się najmniej podoba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:18, syriusz.b napisał:

jak dla mnie zielona i żółta są spoko nawet. Ta niebieska mi się najmniej podoba :p

Według mnie zielona jest taka właśnie zbyt kolorowa i przez to mnie odstrasza. A jak już to żółta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować