Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2008 o 15:03, Pendrakhan napisał:

Czy można dostać gdzieś dwa dodatki do the elder scroll 3 bez kupowania podstawowej wersji
gry bo tą już mam?

Nie, chyba że na allegro premierowe, ale taniej wyjdzie jak kupisz złotą edyjce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff, ten kod jest taki sam dla wszystkich więc równie dobrze można go podać publicznie. Czego nie uczynię bo za dobrą wróżkę uchodzić nie lubię :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem .

Składam zmówienie, doszłem do pola adres i tu mam problem. Obowiązkowe jest wpisanie nazwy ulicy. Jednak ja mieszkam na wsi i nie mam żadnej ulicy. Pole jednak trzeba zapełnić, bo dalej nie przepuści. Co mam tu wpisać- brak?? Postawić xxxxxx?? Nie chcę tam wpisywać byle czego, aby ktoś nie musiał się domyślać, co mam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mieszkam na wsi i też ulicy nie mam. Hmm...Ja napisałem Miejscowość xD I poszło

EDIT - ale ja bym ci radził to wpisać Ulica : -
I The end, wpisz tylko -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 20:15, Meziros napisał:

Też mieszkam na wsi i też ulicy nie mam. Hmm...Ja napisałem Miejscowość xD I poszło

EDIT - ale ja bym ci radził to wpisać Ulica : -
I The end, wpisz tylko -


Dobra, już złożyłem. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Korzystanie z wirtualnych pieniędzy jest bardzo proste. W koszyku, pod listą zamawianych towarów, dostępne jest pole z możliwością wpisania kwoty wPLN, którą chciałbyś wykorzystać w zamówieniu."

Tu tkwi mój problem. Otóż gdzie tu jest to pole z możliwością wpisania kwoty wPLN? Czy to jest "Mam kod promocyjny"?

20080326215610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie kartę produktu Assassin''s Creed i spróbuj znaleźć informację, że przy tym produkcie można użyć wpln...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 22:17, Union Pacific napisał:

A to musi przy każdym pisać? Patrzę na: http://www.gram.pl/sk0_8AnjHu4_Assassins_Creed.html
i nie widzę wpisu o wPLN. Czy to oznacza, że się nie da?


Brawo, Sherlocku! ;P AC wydaje Cenega i mimo, że jej gry znajdują się w sklepie gramu, to wPLN dotyczą jedynie gier CDP. Mimo to nie ma co rozpaczać - cena jest i tak zniżona do poziomu, na jakim sprzedawane są gry po użyciu wPLN - możesz na tym je jedynie oszczędzić.

Wielka szkoda, że ta cała wirtualna kasa tak naprawdę nic nie daje... Przydałyby się od czasu do czasu jakieś większe promocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie mi wychodzi koszt 92 zł z groszami, a to cena do Lost zbliżona :/ Pierwszy raz chciałem coś zamówić i nie wiedziałem. Chyba jednak odpuszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam jeśli chciałbym sprzedać grę to czy jak napiszę że chcę aby odbiór był osobisty a nie żaden inny to czy ktoś sie skusi czy będzie to po prostu tzw. Kaszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 14:21, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanie mieszkam w Mogilnie (woj kujawsko pomorskie) czy kurier dotrze do mnie? Bo
chce zamowic FEAR Złota kolekcje. Prosze o odpowiedz


Prosze,pod tym linkiem są oddziałyMasterlink''u rozmieszczone w całej Polsce http://www.masterlink.com.pl/oddzialy.asp sprawdź jak daleko od twojej miejscowości jest jakis oddział...Co do tego czy dojdzie to dojdzie napewno,pytanie tylko ile czasu będzie to trwało.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 14:26, rafekx 12 napisał:

> Mam pytanie mieszkam w Mogilnie (woj kujawsko pomorskie) czy kurier dotrze do mnie?
Bo
> chce zamowic FEAR Złota kolekcje. Prosze o odpowiedz

Prosze,pod tym linkiem są oddziałyMasterlink''u rozmieszczone w całej Polsce http://www.masterlink.com.pl/oddzialy.asp
sprawdź jak daleko od twojej miejscowości jest jakis oddział...Co do tego czy dojdzie
to dojdzie napewno,pytanie tylko ile czasu będzie to trwało.Pozdro

Jest Bydgoszcz a to nie daleko;) dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym kupić grę w sklepie gram.pl, moje pytania są takie:
za przesyłkę płacę przy odbiorze czy na jakieś konto..?
ile wynosi koszt przesyłki..?
przesyłkę odbieram w domu czy na poczcie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 21:20, nekromanta7 napisał:

za przesyłkę płacę przy odbiorze czy na jakieś konto..?

Zależy od metody przesyłki jaką wybierzesz - może być za pobraniem (przy odbiorze), albo z przedpłatą (na konto).

Dnia 29.03.2008 o 21:20, nekromanta7 napisał:

ile wynosi koszt przesyłki..?

Poczta polska:
Płatność z góry (karta płatnicza lub przelew) - 7,90 zł
Płatność przy odbiorze (gotówka) - 12,90 zł
Kurier DPD/Masterlink:
Płatność z góry (karta płatnicza lub przelew) - 14,90 zł
Płatność przy odbiorze (gotówka) - 15,90 zł
Istnieje również możliwość, odbioru osobistego w Warszawie.

Dnia 29.03.2008 o 21:20, nekromanta7 napisał:

przesyłkę odbieram w domu czy na poczcie..?

Wszystko zależy od wielkości paczki a także listonosza (czy mu się będzie chciało brać paczkę, czy tylko awizo). W przypadku kurier - dowozi Ci on zawsze paczkę prosto do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować