Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Battlefront - zobacz gameplay z bety gry

29 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2015 o 15:12, Kafar napisał:

Czy tylko ja od tej DYNAMIKI ziewam z nudów ?;/

Znaczy się, że co? Bo nie wiem czego brakuje w porównaniu do innych popularnych strzelanek, chyba że ogólnie nie podchodzą Ci FPSy ostatnich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mijają ze trzy minuty, myślę:
- coś mi tu nie pasuje...
I zauważyłem, że gościu używa kontrolera...

Jak widzę ludzi grających w strzelanki za pomocą kontrolerów, to mnie coś takiego w środku... skręca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 17:54, garczesjan22 napisał:

> Czy tylko ja od tej DYNAMIKI ziewam z nudów ?;/
Znaczy się, że co? Bo nie wiem czego brakuje w porównaniu do innych popularnych strzelanek,
chyba że ogólnie nie podchodzą Ci FPSy ostatnich lat.


No może masz rację, może dla mnie problemem jest to że to kolejna spłycona na maksa strzelanka. Takich zawsze duzo było ale jakiś tam singiel je ratował. Uwielbiam gwiezdne wojny ale tu ja klimatu nie czuje. Oczywiście to filmik jutro zagram ale.. akurat wątpie by to wpłyneło na jakieś uczucia że faktycznie jestem na polu gwiezdnych wojen. Chyba tu jest problem, nie lubię bezpłóciowych strzelanek.

Taki BF co by o nim nie mówić to klimat walki wojennej ma, nawet CoD ma. No nie wiem ciezkie odczucia mam jako fan SW oraz jako wielki fan starych Battlefrontów. Zobaczę. Nie oceniam ale filmik mnie nudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, żę na podstawie filmiku ciężko coś zawyrokować, trzeba samemu zagrać :D Ja z BFów też widziałem nudne filmiki, na których nic sie nie działo. Warto poczekać i samemu ocenić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 15:12, Kafar napisał:

Czy tylko ja od tej DYNAMIKI ziewam z nudów ?;/


Powiem tak - nie wiem, jak Sullust, ale bitwa o Hoth wrecz ocieka miodem. I dynamika. Wlasnie skonczylem rundke, jak na pierwszy raz (i przeciwko sporej czesci graczy na 5 poziomie) bylo calkiem niezle (5-15), z ogromnym trudem oderwalem sie od konsoli, bo chce jeszcze. Ta gra wymiata i jesli mialem jakiekolwkek watpliwosci co do tego, czy skladac zamowienie przedpremierowe, to teraz nie mam zadnych. Biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2015 o 00:27, Kirabaxior napisał:

To Ci się źle wydaje. Co tam masz z BFa? Strzelanie? Bo nie widzę nigdzie klas, apteczek,
medyka, bronie tutaj nie mają recoila(lasery) a zdrowie się samo uzupełnia.

Chodziło mi o całokszrałt, dla mnie to taki BF połączony z Destiny. Ale ok każdy ma odmienne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować