Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Max Payne 3 - Temat Ogólny

480 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2009 o 17:03, Crew 900 napisał:

No nie xD
Jakimś dziadkiem będziemy grali ? xD


Nie "jakimś" a Max''em :) To jest bardzo dużo a i tak wiadomo ze Max im starszy tym lepszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż chce się pograć. Im starszy człowiek, tym bardziej doświadczony. Tylko jedno mnie martwi, jak będzie wyprawiać takie piruety jak w MP1 i 2, to nasz Max biedny się połamie, przy pierwszym lepszym skoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 17:03, Crew 900 napisał:

No nie xD
Jakimś dziadkiem będziemy grali ? xD


a w mgs 4 to mlodziakiem biegalismy ?? ...

co do plakatu moge rzec tylko jedno: WRESZCIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 17:03, Crew 900 napisał:

No nie xD
Jakimś dziadkiem będziemy grali ? xD

To nie jest "dziadek" tylko Max Payne, trochę szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 17:40, Kizibono napisał:

> No nie xD
> Jakimś dziadkiem będziemy grali ? xD
To nie jest "dziadek" tylko Max Payne, trochę szacunku.


Widać się Max trochę zestarzał. Może będzie mógł ruszać się i skakać jak parę lat temu. Miejmy nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie napisac coś sensownego ze szczęścia... :D

A tak na serio, to naprawdę meda dobra wiadomośc. Chociaż nie podoba mi się nowy Max, patrząc na ten art. Wygląda jak coś między Sam Fisher z Duble Agent a John McClane ze Szklanej pułapki. I mam też nadzieję, że nie będzie to 50 paro letni dziadek, który będzie robił rzuty na tygryska, bo będzie to wyglądac imo śmiesznie. Na oko w pierwszej części Max miał ok. 30 lat, w dwójce plus minus 35 lat. W trójcę liczę na 40-45, ale nie więcej, bo jak napisałem wcześniej, nie chcę Maksia dziadka. Czekam na jakieś gorące newsy :)

Edit: Proszę moderatora o zmianę nazwy tematu na: Max Payne 3 - temat ogólny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News z Gry OnLine:

Ilu z nas trapił brak jakichkolwiek informacji o nowej, trzeciej odsłonie Maxa Payne’a? Zapewne wielu. Zeszłotygodniowe targi E3 dobiegły końca, a w gąszczu gorących doniesień trudno było szukać choćby wzmianki o nadchodzącym dziele Rockstar. Na szczęście ratunek niesie najnowszy, lipcowy numer GameInformera. Okładka i 10-stronicowy artykuł przypadły upadłemu glinie z Nowego Jorku, dając tym samym nadzieję na spełnienie pierwotnej daty premiery, która wciąż widnieje na oficjalnej stronie gry – zima 2009.

Wystarczy tylko spojrzeć na załączone zdjęcie by dostrzec zmiany, jakie dotknęły Maxa. Przede wszystkim fryzura, a dokładniej jej brak, oraz broda. Zmianę wizerunku dodatkowo pogłębia podrasowana (czyt. przypakowana) budowa ciała, brak garnituru i plamy krwi. Tym razem można mieć pewność, że nasz melancholijny glina weźmie się za siebie, gęsto ścieląc trupa w posoce krwi i gwałtu.

To nie koniec nowości, chociaż resztę należy traktować w kategorii plotki. Najnowsze wydanie amerykańskiego periodyku pojawi się na rynku dopiero za kilka dni, ale parę niepotwierdzonych informacji ujrzało światło dzienne już dziś. Pierwszą i najważniejszą z nich jest zmiana lokacji. Tym razem zmagania odbywać się mają na opanowanych przez gangi ulicach Sao Palo, w Brazili, porzucając tym samym zimny i przytłaczający Nowy Jork. Zmiana drastyczna, ale miejmy nadzieję pozytywna. Przemawia za tym chociażby wzmianka o zapierającej dech w piersi oprawie graficznej, przyrównanej do znakomicie prezentującego się Uncharted 2.

Kolejną nowością ma być uzależnienie Maxa od tabletek przeciwbólowych, których zażycie aktywnie wpłynie na rozgrywkę (brzmi intrygująco), oraz (powoli stający się standardem) tryb współzawodnictwa dla wielu graczy. Na koniec najważniejsze, Bullet Time jest i ma się dobrze. Wymiana ognia zawsze była wizytówką serii, dlatego należy spodziewać się nie tylko znanego już spowolniania akcji, ale również nowych środków eksterminacji i odświeżonego systemu osłon za przeszkodami (cover system na miarę Gears of War).

Jeśli przytoczone wyżej informację potwierdzą się, znana wszystkim marka przejdzie prawdziwą metamorfozę. Zmianie ulegnie nie tylko bohater, ale również główna lokacja (Nowy Jork zawsze buduje niepowtarzalny klimat i tło dla historii). Pozostaje mieć tylko nadzieję, że rozgrywka pozostanie na tym samym, wysokim poziomie, zapewniając wszystkim właścicielom PC, X360 i PS3 tony wyśmienitej zabawy.


Szczerze, to nie widzi mi się nowy wizerunek Maxa, tak samo jak nowe lokacje (nie lubię zbytnio klimatów Ameryki Południowej), jakieś śmieszne systemy chowania się z przeszkodami. Nie, ja chcę starego Maxa bez pierdół, czysta akcja, ciekawa fabuła i powalający klimat!

20090610131732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2009 o 13:17, MaccCry napisał:

Tym razem zmagania odbywać się mają na opanowanych przez gangi ulicach Sao Palo,
w Brazili, porzucając tym samym zimny i przytłaczający Nowy Jork. Zmiana drastyczna,
ale miejmy nadzieję pozytywna. Przemawia za tym chociażby wzmianka o zapierającej dech
w piersi oprawie graficznej, przyrównanej do znakomicie prezentującego się Uncharted
2.

Eh obrali sobie porównywanie grafiki do Uncharted które jeszcze nie wyszło...
Gadają o grafice gry o której prawie nic nie wiadomo (ani jednego gameplya) i grafice (U2) gry która nie miała jeszcze premiery (IMO bez sensu).
Wiadomo ze U2 bedzie najładniejszą grą ever, ale niech twórcy MP3 nie patrzą na to lecz tworzą grafikę jaką uważają za najlepszą i kropka (.)
Ja osobiście liczę na miły kawałek kodu (nie grałem w poprzednie cześci), tylko niech z tego nie zrobią GTA4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 15:27, ja33no napisał:

> Pod tm linkiem są scany z Gameinformera choć niewiele widać.
>



Coś czuje, że gra straci swój klimat noir :(.


Patrząc na zdjęcia mogę z 100% stwierdzić iż już poszedł w diabły , San Paolo i słoneczko , plus wygląd
bohatera.
Z klimatu noir nie zostało nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 11:17, kerkas napisał:

Z klimatu noir nie zostało nic.

Czyli nie tylko ja odnoszę takie wrażenie.
Szkoda, to właśnie odróżniało Maxa od reszty gier akcji, sam bullet-time nie wystarczy! W tedy był odkrywczy, teraz jest już czymś powszechnym i powoli nużącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 11:34, ja33no napisał:

> Z klimatu noir nie zostało nic.
Czyli nie tylko ja odnoszę takie wrażenie.
Szkoda, to właśnie odróżniało Maxa od reszty gier akcji, sam bullet-time nie wystarczy!
W tedy był odkrywczy, teraz jest już czymś powszechnym i powoli nużącym.


Twórcy I i II części Maxa Payne-a garściami czerpali z czarnych kryminałów takich jak:
Sokół Maltański
Wielki sen - While on an elevator, Max talks about feeling like "Bogart as Marlowe". Humphrey Bogart played Phillip Marlowe in The Big Sleep.
Zbieg z Alcatraz
Długie pożegnanie
Taksówkarz
Wściekłe psy i wielu innych.

A to co obecnie pokazał Rockstar to całkowite zaprzeczenie tego czym jest czarny kryminał (noir).

"...Czarny , jak czarne bywają myśli , rozpacz , los wyrzutka , ludzka niewdzięczność , pozbawiona nadziei godzina , seria niepomyślnych zdarzeń i koszmarna rzeczywistość...

...W tym świecie nie istnieje wielka miłość ani przyjaźń budowana na trwałym fundamencie wierności. W wielkomiejskiej dżungli wszystkim rządzi mord , zdrada , przemoc , korupcja , prawo silniejszego. Lepiej znać owe twarde bezwzględne prawa i stosować się do nich zależnie od okoliczności , inaczej płaci się najwyższą cenę. ..."

Filmy noir kręcone na taśmie czarno-białej, odznaczały się mroczną atmosferą, niepokojącą tajemnicą, charakterystyczną grą światła i cienia, specyficznymi postaciami – detektyw w filcowym kapeluszu i długim płaszczu, femme fatale z idealnym makijażem i papierosem w ręku, gangsterami w tle. Wielkimi gwiazdami tych filmów byli Humphrey Bogart i Lauren Bacall, tworzący wspaniałe duety aktorskie w filmach Wielki sen Howarda Hawksa (1946) i Mroczne przejście Delmera Davesa (1947).

Więcej na temat tego gatunku http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39473&tpage=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 17:40, Kizibono napisał:

> No nie xD
> Jakimś dziadkiem będziemy grali ? xD
To nie jest "dziadek" tylko Max Payne, trochę szacunku.


Brak szacunku to okazał Rockstar odzierając go dosłownie z tego wszystkiego czym był Max Payne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się już skany z Game Informer''a, które można zobaczyć pod tym adresem http://forum.jogos.uol.com.br/A-historia-de-Max-Payne-3-podera-se-passar-em-Sao-Paulo-+Informacoes+Scans-grandes_t_271792?page=7#4865463
Ja może od razu napisze co mi się nie podoba... Po pierwsze - Max jako przepakowany, podstarzały, łysy gangster to nie taki Max jakiego się spodziewałem. Po drugie - Zmiana miasta na Sao Palo na pierwszy rzut oka wydaje się być pomysłem kompletnie nietrafionym. Stary, sprawdzony Nowy Jork mógłby jeszcze trochę posłużyć. A teraz to najgorsze, czyli poziomy rozgrywane w dzień... Przez takie coś Max Payne 3 może nie mieć już tego świetnego klimatu poprzednich części. :|
Wiem, że po przejrzeniu paru screenów i artworków nie można wyciągać tak daleko idących wniosków, ale mam bardzo złe przeczucia co do kontynuacji jednej z lepszych serii gier, w jakie było mi dane zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla uzupełnienia jeszcze jeden news z Gry OnLine:

Dosłownie kilka dni temu pojawiły się niepotwierdzone jeszcze wtedy informacje dotyczące trzeciej części znakomitej strzelani autorstwa Remedy, Max Payne. Ich źródłem był najnowszy numer magazynu GameInformer – teraz, wraz z kolejnymi prenumeratorami otrzymującymi swoje egzemplarze pisma, kolejne szczegóły gry wychodzą na światło dzienne.

Po pierwsze, informacje zaprezentowane w poprzedniej wiadomości znajdują potwierdzenie w rzeczywistości – akcja osadzona 12 lat po wydarzeniach znanych z Max Payne 2 rozgrywa się w Sao Paulo, gdzie przeniósł się nasz bohater (a właściwie uciekł przed demonami przeszłości związanymi z Nowym Jorkiem). Jak widać z okładki GameInformera, Max jest człowiekiem dość mocno dotkniętym przez życie – twórcy używają nawet określenia kompletnie rozbity (być może stąd uzależnienie od środków przeciwbólowych), pracującym jako ochroniarz dla pewnej bardzo bogatej rodziny.

Po drugie, gra zawierać ma wszystko to, z czego słynęły jej poprzednie części – jak mówi w rozmowie z redaktorami GameInformer Rob Nelson z firmy Rockstar, elementy z „tradycyjnego” Max Payne’a zostały poddane odpowiednim ulepszeniom, w wyniku czego otrzymaliśmy prawdziwy „balet z bronią” (gun ballet lub też gun-fu).

Po trzecie, nasz bohater będzie mógł używać przeciwników jako ludzkich tarcz oraz wykorzystywać szereg naturalnych osłon, jednak zdaniem pana Nelsona, rozgrywka nie będzie koncentrować się na schemacie „znajdź osłonę, strzel, przemieść się do kolejnej odsłony” – to ma być prawdziwa, twarda walka. Jak już wcześniej wspominano, wiele elementów otoczenia można będzie zniszczyć, tak więc powyższy system „krycia się” podczas wymiany ognia może nie na wiele się przydać.

Na koniec ujawniono, iż ekipa Rockstara przygotowując się do procesu tworzenia gry wykorzystała materiały (m.in. zdjęcia) z prawdziwych gett w Sao Paolo aby jak najwierniej oddać panujący w nich klimat. Jak więc widać, Max Payne 3 powoli nabiera kształtów – szczerze powiedziawszy czas to najwyższy, jeśli gra ukazać się ma jeszcze tej zimy.


Przykro mi Max, jak na razie ssiesz paue i wyglądasz gorzej niż Sam Fisher w Double Agent...

Edit: Dziwi mnie postawa producentów, przecież dobrze wiedzieli czego oczekują fani od MP3. Po co takie zmiany ja się pytam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2009 o 19:24, MaccCry napisał:


Edit: Dziwi mnie postawa producentów, przecież dobrze wiedzieli czego oczekują fani od
MP3. Po co takie zmiany ja się pytam???

Niepokoi mnie to... Zmiany pewnie po to żeby się dobrze sprzedało choć Rockstar nie powinno zależeć na kasie mają jej już fchu. Fryz jak fryz, boda i wielka klata też ujdzie ale to wszystko jest bez sensu. W zakończeniu MP2 Max powiedział

Spoiler

Śniłem o mojej żonie i wszystko było dobrze

więc po kiego grzyba miałby uciekać przed demonami przeszłości? Niby dlaczego jest załamany, rozbity? W sumie na tym plakacie to niekoniecznie musi być on... Ale mimo wszystko wydaje mi się, że to zbyt drastyczne zmiany;/ Ale nie przekreślam MP3 póki co dla mnie 2 jest najlepszą częścią i ogólnie jedną z lepszych gier w jakie grałem ale mam nadzieje, że kolejna odsłona zajmie jej miejsce:) Póki co nie smućmy i nie załamujmy rąk. O fallout 3 też wszyscy mówili, że będzie kaszana a wyszłam całkiem fajna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować