Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One S - potwierdzono datę premiery i ceny konsoli

12 postów w tym temacie

"Niecałe 300 dolarów zapłacimy za wersję z dyskiem o pojemności 500 MB."

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

PS. Jeżeli ktoś jeszcze powie, że to czepianie się w newsach to przesada, to go pstryknę w nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Słyszałem gdzieś, że będzie można za opłatą wymienić Xboxa One na Xboxa One S - czy to
> prawda?

Nie wiem czy u MS, ale znam sklep który wymienia różne konsole/w zestawach z grami/padami wszystkie takie różne konfiguracje, często z dopłatą. No, w każdym razie będzie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Niecałe 300 dolarów zapłacimy za wersję z dyskiem o pojemności 500 MB."
>
> :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
>
> PS. Jeżeli ktoś jeszcze powie, że to czepianie się w newsach to przesada, to go pstryknę
> w nos.

Z oficjalnej witryny MS jasno wynika, że nowy X1 S z dyskiem 500 MB będzie w stanie obsłużyć wszystkie gry z Commodore Amiga, przy pełnym wsparciu 1080p i to przy 60fps. Dzięki tak dużej pojemności kolekcja gier z Amigi będzie ogromna i obejmie lata 89-95.

Hej skoro X1S zobaczymy za kilka miesięcy a Scorpio w 2/3 kwartale 2017 roku, to zakładam, że PS5 wyjdzie w 1/2 kwartale 2018 roku. Producenci zaczynają się ścigać na teraflopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2016 o 10:51, lis_23 napisał:

Słyszałem gdzieś, że będzie można za opłatą wymienić Xboxa One na Xboxa One S - czy to
prawda?


Jak ma na myśli oficjalny program Microsoftu i wybranych sklepów to planują wymieniac z dopłatą One na One Scorpio, szczegolow brak, bo teraz konsola One S ma byc na fali marketingowego szumu, a o programie wymiany na konsole One S nic pisza jeszcze, jesli w ogole beda.

Oh, Już widze płacz oszukanych przez niewiedzę i naciągaczy, bo myśleli, że kupują Scorpio a maja tylko S.
I jak ludzie przeniosą sejwy i inne rzeczy z dysku One do nowszych modeli? Ktos sie orientuje już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2016 o 12:14, Sarinew napisał:


Jak ma na myśli oficjalny program Microsoftu i wybranych sklepów to planują wymieniac
z dopłatą One na One Scorpio, szczegolow brak, bo teraz konsola One S ma byc na fali
marketingowego szumu, a o programie wymiany na konsole One S nic pisza jeszcze, jesli
w ogole beda.

Oh, Już widze płacz oszukanych przez niewiedzę i naciągaczy, bo myśleli, że kupują Scorpio
a maja tylko S.
I jak ludzie przeniosą sejwy i inne rzeczy z dysku One do nowszych modeli? Ktos sie orientuje
już?


Ja wiem, że to nie Scorpio, tylko ulepszony ONE. Czyli ta wymiana ma dotyczyć tylko Scorpio? Trochę szkoda, chętnie pozbyłbym się zasilacza i przygarnął odtwarzacz UHDBD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na Xbox One można będzie grać we wszystkie gry, które teraz były wyłącznie na PC, czy to działa tylko w drugą stronę ?
tzn.:
Na PC będzie można grać we wszystkie gry, które były do tej pory tylko na Xbox One ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wspaniały nius z rażącymi błędami pisany przez panią Katarzynę. Oczywiście nie zostanie nigdy poprawiony, jak jej poprzednie wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować