Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2008 o 16:35, Thermometrr napisał:

Jaki mieliście największy level w Gothicu ?

Ja miałem chyba 24 albo 23.To było czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 16:37, neo45 napisał:

Zawsze się fajnie gra magiem jak koszt many wynosi 5 pkt za 5 many a nie jak np w G2
ale to już osobny temat jak już jest G1 z takimi wymaganiami pkt nauki do danej umiejętności
to i we wszystkich częśćiach powinno tak być w G2 też grałem przez jakiś czas magiem
i miałem 15 level czy nawet większy nie pamiętam ale potem już zrezygnowałem z maga bo
widziałem ile punktów wymaga 5 many nawet już wynosiło 15pkt za 5 many a w 1 jest akurat
5 pkt za 5 many to już lepiej ale i tak wolę grać drogą wojownika

W G2 i w NK jest tak ze wszystkimi umiajetnosciami, jak dobrze pamietam. Mie nie idzie o to, ile punktow idzie na nauka. Jak grom magiem to do konca, tak samo jak i palladynem czy najmusem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:42, ptaku23 napisał:

Czy ma ktoś dodatek do GothicaIII co?


Nie bo jeszcze w Polsce nie było premiery dopiero 4 grudnia będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:23, TICOCHONDRIUSS napisał:

> Zawsze się fajnie gra magiem jak koszt many wynosi 5 pkt za 5 many a nie jak np
w G2
> ale to już osobny temat jak już jest G1 z takimi wymaganiami pkt nauki do danej
umiejętności
> to i we wszystkich częśćiach powinno tak być w G2 też grałem przez jakiś czas magiem

> i miałem 15 level czy nawet większy nie pamiętam ale potem już zrezygnowałem z maga
bo
> widziałem ile punktów wymaga 5 many nawet już wynosiło 15pkt za 5 many a w 1 jest
akurat
> 5 pkt za 5 many to już lepiej ale i tak wolę grać drogą wojownika
W G2 i w NK jest tak ze wszystkimi umiajetnosciami, jak dobrze pamietam. Mie nie idzie
o to, ile punktow idzie na nauka. Jak grom magiem to do konca, tak samo jak i palladynem
czy najmusem..........

Ja kończyłem gothica 2 palladynem i łowca smoków magiem nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: jak w Gothic I usunąc napisy podczas dialogów (włączłem toggle desktop i nie da się rozmawiac, trzeba ctrl+alt+del). Jest jakiś sposób żeby je wyłączyc i mimo to dalej rozmawiac? Proszę o pomoc, bo filmik robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 18:35, Rombacz napisał:

A jak zmieniac nazwy rzeczy czy imiona postaci??


Masz na myśli na kodach? Bo jeśli tak to musisz wpisać w ekranie statystyk "MARVIN" a następnie wcielić się w NPC`a którego nazwę chcesz zmienić i w konsoli wpisać "edit abilites" po czym w ekranie który się pojawi wpisać name = (imię NPC`a) mam nadzieję że zadziała. Na pewno jest jeszcze inny sposób na zmianę imienia ale ja go nie znam.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięx. A słyszałem, że w Gothicu da się głową poruszac, np. śledzic bieg kopacza czy kogoś, czy ktoś wie, jak się rusza głową w Gothicu w prawo, lewo, górę, dół? I jeszcze co do zmiany nazw przedmiotów, jak się je zmienia? Na jednym filmiku na youtube gościu w Gothicu I podchodzi do stołu i bierze (widac nazwy jak normalnie) wiedźmiński miecz, medalion i zbroję. Tak samo imię jakiegoś gościa zamienił na Andrew Sapkowsky. Proszę o pomoc. Mój pierwszy filmik w podpisie (looknijcie plis).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem a mianowicie potrzebuje 2 winogron gdzie je mogę dostać bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 13:23, Gumiś2 napisał:

Możesz je kupić u Wilka.


Właśnie byłem u niego i nie miał winogrona no ale może ominąłem zaraz sprawdzę jeszcze raz.
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 13:25, wdowiakm napisał:

> Możesz je kupić u Wilka.

Właśnie byłem u niego i nie miał winogrona no ale może ominąłem zaraz sprawdzę jeszcze
raz.
Dzięki :)


Na 100% winogrono można kupić u Wilka, więc na pewno przegapiłeś :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 13:28, Ecko09 napisał:

Na 100% winogrono można kupić u Wilka, więc na pewno przegapiłeś :]


Już znalazłem faktycznie ominąłem nie wiem jakim cudem ;]
Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować