Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2007 o 15:18, tykus napisał:

> Co trzeba zmienić w pliku gothic.ini żeby zwiększyć zasięg widzenia postaci (żeby wcześniej
> pojawiały się postacie i potwory)?
Właśnie sprawdzam, ale póki co ustaw sobie bloodDetail=3 ;)


Już zmieniłem nawet ustawiłem żeby było to widoczne w menu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 15:18, tykus napisał:

> Co trzeba zmienić w pliku gothic.ini żeby zwiększyć zasięg widzenia postaci (żeby wcześniej
> pojawiały się postacie i potwory)?
Właśnie sprawdzam, ale póki co ustaw sobie bloodDetail=3 ;)


Już zmieniłem, a żeby ta opcja była widoczna w menu gry to zmieniamy "extendedMenu=" na 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 15:18, tykus napisał:

> Co trzeba zmienić w pliku gothic.ini żeby zwiększyć zasięg widzenia postaci (żeby wcześniej
> pojawiały się postacie i potwory)?
Właśnie sprawdzam, ale póki co ustaw sobie bloodDetail=3 ;)


Już zmieniłem, a żeby ta opcja pojawiła się w menu zmieniamy "extendedMenu" na 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przeprosić za potrojnego posta ale z powodu problemów z internetem nie mogłem zobaczyc swojej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 15:28, com5 napisał:

Już zmieniłem, a żeby ta opcja pojawiła się w menu zmieniamy "extendedMenu" na 1.


Wiem o tym ;) No kurczę, nie wiem która opcja jest odpowiedzialna za odległość pojawiania się obiektów, graj na tych przewidzianych przez twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 15:32, tykus napisał:

Wiem o tym ;) No kurczę, nie wiem która opcja jest odpowiedzialna za odległość pojawiania się
obiektów, graj na tych przewidzianych przez twórców.


No trudno, dzięki za dobre chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 17:50, maciek.mucha napisał:

Jak sondzicie w kturej czesci gothica Milten byl najbardziej sklonny do pomocy????

Myślę, że w części pierwszej w drugiej zresztą też. Co do G3 sie nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 17:50, maciek.mucha napisał:

Jak sondzicie w kturej czesci gothica Milten byl najbardziej sklonny do pomocy????


W pierwszej części pomógł nam naprawić moc Uriziela. Co do dwójki to aż zbyt dobrego zdania na jego temat nie mam, bo grałem krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 17:50, maciek.mucha napisał:

Jak sondzicie w kturej czesci gothica Milten byl najbardziej sklonny do pomocy????


Jakby nie pomógł w jedynce, nie byłoby dwójki, więc pytanie jest chyba retoryczne:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. Ja osobiście uważam że najbardziej przydatny i pomocny był w jedynce bo na dworze Irdorath zabardzo nic nie pomół a w jedynce z Urizielem i ze zdobyciem kamienia ogniskujacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:03, Piciambeer napisał:

> Jak sondzicie w kturej czesci gothica Milten byl najbardziej sklonny do pomocy????

Jakby nie pomógł w jedynce, nie byłoby dwójki, więc pytanie jest chyba retoryczne:)))

Gdyby nie pomógł w 2 nie było by 3 wd. tej logiki:), która zresztą jest słuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:12, maciek.mucha napisał:

Tak logika bardzo sluszna bardzo ale nawet jak by w 1 albo w 2 zginal to i tak bylyby nastepne
czesci

No faktycznie, ale jednak Gothic z Miltenem jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:08, popcorn napisał:

> > Jak sondzicie w kturej czesci gothica Milten byl najbardziej sklonny do pomocy????

>
> Jakby nie pomógł w jedynce, nie byłoby dwójki, więc pytanie jest chyba retoryczne:)))

Gdyby nie pomógł w 2 nie było by 3 wd. tej logiki:), która zresztą jest słuszna.

Dziękuje za uznanie:) Ciekawe, czy w trójce (jeszcze nie grałem...) pomoże tak, aby była czwórka... OBY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:22, Piciambeer napisał:

> > > Jak sondzicie w kturej czesci gothica Milten byl najbardziej sklonny do pomocy????

>
> >
> > Jakby nie pomógł w jedynce, nie byłoby dwójki, więc pytanie jest chyba retoryczne:)))

>
> Gdyby nie pomógł w 2 nie było by 3 wd. tej logiki:), która zresztą jest słuszna.
>
Dziękuje za uznanie:) Ciekawe, czy w trójce (jeszcze nie grałem...) pomoże tak, aby była czwórka...
OBY!!!

Nie ma sprawy:) A co do jego pomocy to choć nie grałem w G3 to z tego co wiem ma wyjść G 3,5 datego myślę, że w Gothicu 3 wystarczająco Milten pomógł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować