Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pete Hines o skasowaniu Prey 2 - "Zdarza się"

5 postów w tym temacie

No to podsumował :D. Nie boję się ani o nowego Preya ani o sequel Dishonored. Panowie znają się na rzeczy. Marze o reboocie Dark Messiah M&M od tychże twórców. Pamiętacie tą grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No to podsumował :D. Nie boję się ani o nowego Preya ani o sequel Dishonored. Panowie
> znają się na rzeczy. Marze o reboocie Dark Messiah M&M od tychże twórców. Pamiętacie
> tą grę?
Pamietam, fajna gra choć osobiście czekam na kontynuacje Rune ❤️??
Co do Prey to jestem sceptycznie nastawiony, nie chodzi o to że gra bedzie zła tylko ze tak mało ma wspólnego z pierwowzorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do Prey to jestem sceptycznie nastawiony, nie chodzi o to że gra bedzie zła tylko
> ze tak mało ma wspólnego z pierwowzorem...
>
Mam tak samo. Gra zapowiada się fajnie... ale dlaczego to się nazywa Prey? Wkurza mnie strasznie robienie rebootów, które nie mają prawie nic wspólnego z poprzedniczką/ami i reklamują się ich nazwą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No to podsumował :D. Nie boję się ani o nowego Preya ani o sequel Dishonored. Panowie
>
> > znają się na rzeczy. Marze o reboocie Dark Messiah M&M od tychże twórców. Pamiętacie
>
> > tą grę?
> Pamietam, fajna gra choć osobiście czekam na kontynuacje Rune ????
> Co do Prey to jestem sceptycznie nastawiony, nie chodzi o to że gra bedzie zła tylko
> ze tak mało ma wspólnego z pierwowzorem...
>

Rune? Miałem jeszcze mleko pod nosem jak brat mi pokazał tą grę <3. No to byłoby coś, reboot Rune w szacie graficznej choćby i Soul Reaven. Oj oj oj xD Hej mieliśmy wiele pięknych gier, które warto zapamiętać do końca życia, to było coś :) teraz już wszystko znamy nic nas nie zaskoczy, po prostu jakoś gra się inaczej : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować