Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Vampyr - 15-minutowy fragment rozgrywki z wersji pre-alfa

6 postów w tym temacie

Mam nadzieje że to będzie dobra gra. Seria Vampire The Masquerade już się postarzała, a coś w podobnie z dobra grafą i ścieżkami Fabularnymi było by strzałem w 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat zapowiada się naprawdę ciekawie, natomiast MoCap to totalna porażka (przyjrzyjcie się lipsynchowi kolesia, z którym gada główny bohater)... Ale w sumie to DotNod, więc super historia i gameplay i nie za wysokiej jakości mocap to właśnie ich cechy. Chociaż może zmienię jeszcze zdanie, na Life Is Strange nieźle się wypromowali, jak na tak małe studio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Klimat zapowiada się naprawdę ciekawie, natomiast MoCap to totalna porażka (przyjrzyjcie
> się lipsynchowi kolesia, z którym gada główny bohater)... Ale w sumie to DotNod, więc
> super historia i gameplay i nie za wysokiej jakości mocap to właśnie ich cechy. Chociaż
> może zmienię jeszcze zdanie, na Life Is Strange nieźle się wypromowali, jak na tak małe
> studio ;)

Jak zobaczyłem, że Life is Strange jest panów od świetnego Remember Me długo nie zastanawiałem się co robić :D Vampyr zapowiada się arcy ciekawie, grafika też niczego sobie. No nic nowe GPU będzie idealnym pomysłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2016 o 17:48, SzybkiSasza napisał:

Klimat zapowiada się naprawdę ciekawie, natomiast MoCap to totalna porażka (przyjrzyjcie
się lipsynchowi kolesia, z którym gada główny bohater)... Ale w sumie to DotNod, więc
super historia i gameplay i nie za wysokiej jakości mocap to właśnie ich cechy. Chociaż
może zmienię jeszcze zdanie, na Life Is Strange nieźle się wypromowali, jak na tak małe
studio ;)


Czego Ty się spodziewałeś? Przecież to jest dopiero pre-alpha. :P
Zapowiada się miodnie, ekipie Dontnod po Life is Strange jestem w stanie zaufać w ciemno, także tylko czekam na premierę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie robią kontynuacji "Remember Me". Ta gra była świetna, ale nie wykorzystała tkwiącego weń potencjału i zasługuje na większą skalę, gdyż pokazany w niej świat był świetny, zarówno od strony pomysłu, projektu scenografii, jak i od strony artystycznej, a także gampleyowej (świetny system walki i grzebanie w pamięci). Odnoszę nawet wrażenie, że artystyczną stroną tej gry wzorowali się twórcy nowej wersji "Pamięci Absolutnej", a w grze futurystyczny Paryż prezentuje się ona lepiej, niż Praga w nowym "Deus Ex".

"Vampir" też zapowiada się fajnie, ale patrząc na filmiki zeń przychodzi mi kolejny zmarnowany potencjał (od strony wizualnej i artystycznej), czyli "AC Syndicate", w którym nie widać tego mroku i brudu Londynu z okresu rewolucji przemysłowej, a szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować