Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS4 Slim zagwarantuje lepsze połączenie internetowe?

6 postów w tym temacie

Wi-Fi w moim modelu jest bardzo złe. W pokoju w linii prostej, bez ścian od routera jakieś 20m wychwytywanie jest w zasadzie zerowe. Telefon, laptop, tablet działa bez najmniejszego problmemu. Nawet jeśli przepnę konsolę na kabel to ścìąga mi 1/4 szybkości mojego łącza a i to jest mój sukces po walce z portami i DNS''em gdyż wcześniej ściągało nie szybciej niź ok. 300kb/s. Jestem niezwykle zły na jakość połączenia w moim PS4.
Mam Internet 120Mb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wi-Fi w moim modelu jest bardzo złe. W pokoju w linii prostej, bez ścian od routera jakieś
> 20m wychwytywanie jest w zasadzie zerowe. Telefon, laptop, tablet działa bez najmniejszego
> problmemu. Nawet jeśli przepnę konsolę na kabel to ścìąga mi 1/4 szybkości mojego łącza
> a i to jest mój sukces po walce z portami i DNS''em gdyż wcześniej ściągało nie szybciej
> niź ok. 300kb/s. Jestem niezwykle zły na jakość połączenia w moim PS4.
> Mam Internet 120Mb/s.

Może warto zareklamować sprzęt? Ja ze swoim egzemplarzem nie mam problemu. Po Wi-Fi leci spokojnie 60-70 Mbit/s. Po kablu zawsze 80Mbit/s. Router to Mikrotik Hap Lite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wi-Fi w moim modelu jest bardzo złe.

Mam dokładnie to samo. Moje stare PS3 działało na wifi 10 razy lepiej niż PS4. Skończyło się na tym, że po zakupie PS4 przez całe mieszkanie musiałem puścić kabel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz bawić się w zwrot konsoli, to spróbowałbym kupić lepszą antenę do routera. Ja miałem podobny kłopot z odbiorem sygnału w kompie (router Grundig od UPC). Zmieniłem antenę na mocniejszą (na 5 dbi) - problemy ustały i sygnał zawsze jest "znakomity". Takie antenki na Allegro kosztują od 5zł. Może warto spróbować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować