• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
matgar555

problem z włączeniem gry WARHAMER 40 000 DOWN OF WAR SOULSTORM

Pytanie

Witam, mam problem z włączeniem wyżej wymienionej gry, lubię powracać do klasyków tego typu lecz po instalacji (oczywiście orginalnej ) gry i włączaniu jej nie następuje nic, nie mam pojęcia co z tym zrobić
mój sprzęt to:
procesor: i5 skylake 2.3GHz Turbo Boost up 3.2GHz 8GB RAM
karta graficzna: GTX 950 4GB
Windows 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.09.2016 o 17:52, matgar555 napisał:

Witam, mam problem z włączeniem wyżej wymienionej gry, lubię powracać do klasyków tego
typu lecz po instalacji (oczywiście orginalnej ) gry i włączaniu jej nie następuje nic,
nie mam pojęcia co z tym zrobić
mój sprzęt to:
procesor: i5 skylake 2.3GHz Turbo Boost up 3.2GHz 8GB RAM
karta graficzna: GTX 950 4GB
Windows 10


Jako, że CD-Key od Soulstorma można przypisać do swojego konta Steam, spróbuj może zainstalować grę właśnie przez tę platformę. Nie mam pojęcia czy to pomoże, ale może okazać się, że wersja steamowa tej gry jest bardziej kompatybilna z Win 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz, bo zdarzało mi się to już na Win7 z innymi grami. Zabezpieczenie antypirackie płyty. Czasami to oprogramowanie nie działa na nowszych systemach, przez co uniemożliwia odpalenie gry. Objawy są dokładnie takie jak opisałeś - po odpaleniu gry kompletnie nic się nie dzieje. Jedynym rozwiązaniem jest chyba obejście tego zabezpieczenia. W tym przypadku pomóc powinno także proponowane wcześniej dodanie gry do biblioteki Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować