Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejna duża odsłona serii Assassin`s Creed w 2017 roku? Niekoniecznie

7 postów w tym temacie

Dobra wiadomość... chyba.

To równie dobrze może być zwykła kokieteria i chęć zrobienia koncernowi oraz samej marce dobrego PRu (bo np. już dawno mają zaklepane terminy w tłoczni ;d). Z drugiej strony może być i tak, że rzeczywiście - w czasie produkcji początkowo obliczonej na zwykłe odświeżenie serii, głównie poprzez danie jej możliwości złapania drugiego oddechu - dostrzegli w projekcie o wiele większy - niż na początku - potencjał i faktycznie chcą go przebudować w coś na prawdę wielkiego i przynoszącego nową jakość.

Z resztą kto jak kto, ale Ubisoft doskonale wie, że przy takich grach najważniejsze jest położenie odpowiednio solidnych fundamentów. Gdy się to uda, można na nich - już znacznie niższym nakładem środków - dobudowywać kolejne piętra i liczyć zyski ;].

Ogólnie jestem bardzo dobrej myśli i mam jak najlepsze przeczucia.

Jeżeli gra faktycznie przeniesie nas do starożytnego Egiptu, to będę wniebowzięty. Zwłaszcza, że Ubi zwykle wykorzystuje te same "klocki", w przynajmniej dwóch projektach (i nie ma się co dziwić, przy tak wielkim przedsięwzięciu trzeba jakoś ciąć koszty). To oznacza, że starożytność może zagościć w serii na dłużej i kto wie, może zobaczymy też Grecję albo Rzym?

Potem już tylko feudalna Japonia (azjatyckie "klocki" to także furtka dla Chin, czyli kolejnego, wspaniałego settingu), Ameryka Środkowa z czasów konkwisty (sam nie wiem do czego jeszcze dałoby się to wykorzystać, może do Black Flag 2? ;p) i mogę spokojnie umierać ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam specjalnie nowej jakości nie wymagam, bo jednak ta seria ciągle się rozwijała, najdłużej ciągnięty był schemat z pierwszej części czyli dokładniej mówiąc była nikła ilość zmian względem poprzedniczki i było tak do AC3 które wniosło serię na nowy poziom rok później było AC4 które znowu przyniosło nie małą rewolucję, następne było Unity do którego długo się przekonywałem bo względem 4 to był na prawdę duży krok w przód i w zmianę koncepcji, dopiero Syndicate nie przyniosło tak wielu zmian jak można by się było spodziewać i było raczej swego typu dodatkiem do ACU co nie zmienia faktu, że stopniowy rozwój serii był moim zdaniem lepszy bo teraz mogą wyskoczyć z czymś całkowicie oderwanym od reszty i ciężkim do zaakceptowania dla starych wyjadaczy czyli np. dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No licze, ze nastepna czesc powroci do jakosci 2, bo jak po takiej przerwie nadal to
> bedzie odgrzewany kupsztal to tej marki juz nic nie uratuje :P

Nie no spokojnie, ja dalej chce kupić nową grafikę dla Unity i Syndicate, większość recenzji jest bardzo przychylna. Mechanika każdej części jest taka sama, ale wątek główny już całkiem inny, mi to bardzo pasuje. Lubię grać w coś co się gra fajnie. Grałem w Unity i Syndicate, ale mój PieC niestety nie pozwalał mi na komfortową grę, pomimo tego, te gry mega mnie przyciągają, nie wiem dlaczego. Tak było już od czasów 1 części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować