Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź nowej gry Adriana Chmielarza w przyszłym roku

6 postów w tym temacie

Zaginięcie Ethana Cartera jakby nie było zrobiło na mnie wrażenie. Świetnie opowiedziana historia no i ten wstęp... :) Do tego piękna grafika. Jedyny minus to fakt, że gra była zbyt krótka. Aż ciekaw jestem co The Astronauts wymyśli tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tego nie można nazwać grą. To, co tam przedstawili ogarnięty grafik zrobiłby sam w Unreal Engine z wykorzystaniem blueprintów. Grafika, fakt była ładna, ale to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie to tego nie można nazwać grą. To, co tam przedstawili ogarnięty grafik zrobiłby
> sam w Unreal Engine z wykorzystaniem blueprintów. Grafika, fakt była ładna, ale to za
> mało.
Sam się bawię Unrealem i tu masz rację ale jednak ta gra czy jak chcesz nazwać ten projekt mimo wszystko trzymał dobry poziom dzięki udźwiękowieniu i fabule, tak więc mimo wszystko dobrze, że to był cały zespół bo inaczej byśmy nie dostali dobrej gry (tak użyłem tego słowa, możesz mnie przekląć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że autor newsa jest dość młody i ma niewielką wiedzę. Przed fpsami robił inne gry. I mam nadzieje że do tego powróci. Kolejnego fpsa na bank nie kupie taki jest teraz wysyp tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować