Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Jak to jest z beta testami Halo Reach? Kupiłem Halo 3 ODST i mam kartkę z zapowiedzią na 2010 rok ale bez kodu? Kiedy będę mógł sobie w to pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 15:42, ankle napisał:

Jak to jest z beta testami Halo Reach? Kupiłem Halo 3 ODST i mam kartkę z zapowiedzią
na 2010 rok ale bez kodu? Kiedy będę mógł sobie w to pograć?

Pewnie w 2010 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 15:56, krak2610 napisał:

> Jak to jest z beta testami Halo Reach? Kupiłem Halo 3 ODST i mam kartkę z zapowiedzią

> na 2010 rok ale bez kodu? Kiedy będę mógł sobie w to pograć?
Pewnie w 2010 ...

Dokładnie to samo pomyślałem - sprytny chwyt ze strony bungie - gro ludzi kupiło grę tylko ze względu na betę reach, a tu co - w 2010 r ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 15:17, ziomek25 napisał:

Ehh...zauważyłem , ze więcej ludzi woli Xbox''a niż ps3.Mozecie napisac plusy i minusy
obu konsol ?


Minusem PS3 jest[a teraz już raczej, była] na pewno cena, odwrotnie niż w X360. X jest tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 16:23, RazorBMW napisał:

> Ehh...zauważyłem , ze więcej ludzi woli Xbox''a niż ps3.Mozecie napisac plusy i
minusy
> obu konsol ?

Minusem PS3 jest[a teraz już raczej, była] na pewno cena, odwrotnie niż w X360. X jest
tańszy.


Minusem PS3 jest fakt, że jest mniej gier na nią, bo podobno ciężko się pisze gry pod procesor, który jest w PS3. Ale jak już jakaś gra wyjdzie tylko na PS3 - to jest

Spoiler

zajebista

pod każdym względem, patrz:
Little Big Planet
Killzone 2
Uncharted

a w przyszłości tytuły, które są skazane na sukces:

Uncharted 2 (na dniach),
God of War 3
Gran Turismo 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 15:17, ziomek25 napisał:

Ehh...zauważyłem , ze więcej ludzi woli Xbox''a niż ps3.Mozecie napisac plusy i minusy
obu konsol ?

Minusem PS3 jest na pewno przymus instalowania większości gier przez zbyt wolny BD Xbox 360 oczywiście wtedy zyskuje plusa, bo tu instalowanie gier nie jest wymagane, lecz gry po instalacji na dysk twardy chodzą szybciej (tekstury w niektórych grach doczytują się wolno jak gra nie jest zainstalowana np. GTA IV). Tu pojawia się minus Xboxa 360 napęd jest szybki i przez to strasznie głośny (stąd nazwa odkurzacz:)), lecz już w nowych Xboxach 360 z Lite-On napęd jest wiele cichszy ogólnie konsola jest cichsza. W głośności konsoli zwycięża PS3, chociaż w porównaniu do Jasperów różnica bardzo mała już jest. I jeszcze sprawa jedna PSN jest darmowy, więc sporo gorzej jakości jeżeli chodzi o łącze (Nie rzucać się fanboye dopiero pytałem ww jak to jest teraz, bo kiedyś było okropnie) XBL jest dużo lepszej jakości jeżeli chodzi o łącza jednak płaci się te 119zł chyba jak dzisiaj patrzyłem rocznie. Pady to sprawa przyzwyczajenia jeżeli ktoś grał na PSX PS2 i ma PS3 nie powie, że pad do Xa jest wygodniejszy mi np. dużo bardziej odpowiada pad Xboxowy niż ten od PS3 jest wiele cięższy większy i wygodniejszy, jeżeli chodzi o leżenie w dłoni (piszę teraz od padzie do X'a, żeby nie było) Pad do PS3 jest mały śrenio wygodny jeżeli chodzi o ułożenie rąk i strasznie lekki nawet Dualshock 3 jest lekki mimo iż jest już cięższy.

PS zapomniałem jeszcze o dyskach plusem w PS3 jest to, że wsadzasz jaki dysk chcesz Xbox obsługuje tylko dyski oficjalne, lecz kto by chciał je kupować :P ludzie szybko wymyślili, że dysk można wymienić na ten od WD tylko w tym minus jest taki, że jak na razie Xbox obsługuje tylko 120 GB, ale już niedługo na pewno wyjdzie aktualizacja i będzie obsługiwał też dyski 250GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy premiera Uncharted2 ? Raz piszą, że 16.10.2009 r. a gdzie indziej, że 13.10.2009 r.... wie ktoś?

Dla niektórych te 3 dni nie ma znaczenia, ale nie dla mnie, bo moja pociecha wyjeżdża na tydzień do dziadków i będę miał odpowiednio 3 dni grania w spokoju lub

Spoiler

gówno

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 17:49, destro177 napisał:

Czy PS2 ma pełną kompatybilność wsteczną?


PS2 - tak.

PS3 - tylko gry z PSone (oprócz jednego modelu z premiery w USA, który obsługuje także format PS2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Chodziło mi tylko o PS2, bo proponuję siostrze i mamie żeby sobie kupiły, teraz mają PSX, ale już twierdzą że nie ma nic ciekawego na tą konsolę dla nich, a może będą chciały sobie zostawić te co mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 17:55, woko27 napisał:

> Czy PS2 ma pełną kompatybilność wsteczną?

PS2 - tak.

PS3 - tylko gry z PSone (oprócz jednego modelu z premiery w USA, który obsługuje także
format PS2).

Niekoniecznie z premiery.
Moja 80 gb ntsc z sierpnia 08 (bundle z MGS4) posiada wsteczną kompatybilność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 16:50, Xjumpaytech napisał:

Minusem PS3 jest na pewno przymus instalowania większości gier przez zbyt wolny BD Xbox
360 oczywiście wtedy zyskuje plusa, bo tu instalowanie gier nie jest wymagane, lecz gry
po instalacji na dysk twardy chodzą szybciej (tekstury w niektórych grach doczytują się
wolno jak gra nie jest zainstalowana np. GTA IV). Tu pojawia się minus Xboxa 360 napęd
jest szybki i przez to strasznie głośny (stąd nazwa odkurzacz:)), lecz już w nowych Xboxach
360 z Lite-On napęd jest wiele cichszy ogólnie konsola jest cichsza. W głośności konsoli
zwycięża PS3, chociaż w porównaniu do Jasperów różnica bardzo mała już jest. I jeszcze
sprawa jedna PSN jest darmowy, więc sporo gorzej jakości jeżeli chodzi o łącze (Nie rzucać
się fanboye dopiero pytałem ww jak to jest teraz, bo kiedyś było okropnie) XBL jest dużo
lepszej jakości jeżeli chodzi o łącza jednak płaci się te 119zł chyba jak dzisiaj patrzyłem
rocznie. Pady to sprawa przyzwyczajenia jeżeli ktoś grał na PSX PS2 i ma PS3 nie powie,
że pad do Xa jest wygodniejszy mi np. dużo bardziej odpowiada pad Xboxowy niż ten od
PS3 jest wiele cięższy większy i wygodniejszy, jeżeli chodzi o leżenie w dłoni (piszę
teraz od padzie do X''a, żeby nie było) Pad do PS3 jest mały śrenio wygodny jeżeli chodzi
o ułożenie rąk i strasznie lekki nawet Dualshock 3 jest lekki mimo iż jest już cięższy.

PS zapomniałem jeszcze o dyskach plusem w PS3 jest to, że wsadzasz jaki dysk chcesz Xbox
obsługuje tylko dyski oficjalne, lecz kto by chciał je kupować :P ludzie szybko wymyślili,
że dysk można wymienić na ten od WD tylko w tym minus jest taki, że jak na razie Xbox
obsługuje tylko 120 GB, ale już niedługo na pewno wyjdzie aktualizacja i będzie obsługiwał
też dyski 250GB.


Podsumowując , lepszy jest Xbox czy ps3 XD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sam - sam musisz popatrzeć na plusy i minusy, na bibliotekę gier, wybrać tą, która bardziej ci odpowiada. Bo zawsze znajdą się osoby mówiące, że Xbox i te mówiące, że PS3.
PS- tnij posty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Sam musisz sobie odpowiedzieć. Jeden powie X360, drugi PS3. Osobiście posiadam tę drugą konsolę , tylko dlatego że ma ciekawsze gry. Musisz popatrzeć które tytuły bardziej cię interesują i na tej podstawię wybierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2009 o 20:01, ziomek25 napisał:


Podsumowując , lepszy jest Xbox czy ps3 XD ?


chcesz móc grać za free przez internet, wybierz PS3
chcesz mieć ładniejsza konsolę (PS3 fat>ps3 slim>xbox 360), wybierz PS3
chcesz pograć w Metal Gear Solid 4 i Little Big Planet..wybierz PS3 ^^

Jednym słowem....PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 21:38, kotfilon napisał:

chcesz móc grać za free przez internet, wybierz PS3
chcesz mieć ładniejsza konsolę (PS3 fat>ps3 slim>xbox 360), wybierz PS3
Jednym słowem....PS3


Jak już wcześniej pisałem o PSN... Wygląd też to sprawa względna w tej generacji konsol podoba mi się tylko Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam obie konsole i...
.. no cóż.
Osiągami, obie są BARDZO, ale to BARDZO zbliżone.
Jeżeli ma to być Twoja pierwsza konsola po przesiadce z PC''tów, wybierz zdecydowanie X360 - jest to sprzęt, który nadaje się najlepiej do ''wkroczenia w świat konsol''.
Jeżeli natomiast robisz za zagorzałego fana Playstation, który poprzednie wersje konsoli katuje do dziś, lub, po prostu, chcesz mieć stricte konsolowe doświadczenia z gry, bierz PS3.
That''s all. Chodzi tylko i wyłącznie o gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się