Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bioshock w przebraniu - recenzja Prey

7 postów w tym temacie

Ogólnie sporo gier cierpi na taką przypadłość, że budują napięcie w mistrzowski sposób, ale nie potrafią zakończyć z przytupem. O nowym Preyu słyszałem dobre rzeczy, ale jak zobaczyłem wideo w którym okazuje się, że można go skończyć w 20 minut przechodząc przez ściany to mocno się rozczarowałem, gdzie beta testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na domiar złego, w jednym z ostatnich zadań nie pojawia się znacznik wskazujący cel naszych poszukiwań, co może skutkować tym, że możemy zmarnować nawet kilka godzin (...)"

Ech, ta dzisiejsza młodzież. Dziś bez znacznika to potrafią się zgubić nawet w Call of Duty. Nie ma nic bardziej frustrującego niż cała masa znaczników na ekranie, kiedy tymczasem w opisie zadania stoi jak byk: odnajdź, odszukaj itp. Mam nadzieję że da się je całkowicie wyłączyć z poziomu opcji rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.05.2017 o 13:08, TigerXP napisał:

No wlasnie sie odbywaja :)

No według ostatnich doniesień B|:

Wersja na XB1 to najgorsza pod kątem wydajności, bo działa w 900p i fpsy mogą czasami spaść poniżej 15 fps.xD

Wersja na PS4 to względem konsol wersja definitywna, bo nie ma na razie żadnych ulepszeń dla wersji PS4 Pro O.o

Wersja na PC jest najlepsza i idzie tę grę odpalić nawet na 750 Ti z rozsądnymi ustawieniami w 1080p jak i 900p ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LSZ napisał:

"Na domiar złego, w jednym z ostatnich zadań nie pojawia się znacznik wskazujący cel naszych poszukiwań, co może skutkować tym, że możemy zmarnować nawet kilka godzin (...)"

Ech, ta dzisiejsza młodzież. Dziś bez znacznika to potrafią się zgubić nawet w Call of Duty. Nie ma nic bardziej frustrującego niż cała masa znaczników na ekranie, kiedy tymczasem w opisie zadania stoi jak byk: odnajdź, odszukaj itp. Mam nadzieję że da się je całkowicie wyłączyć z poziomu opcji rozgrywki.

Młodzieżą nie jestem już od dosyć dawna ;)

Ja też nie jestem fanem pokazywania wszystkiego palcem, ale w tym zadaniu mamy do przeszukania obszar o długości około kilometra (sic!), odszukanie celu to naprawdę niełatwe zadanie, a przy tym nie mamy żadnej sensownej wskazówki. Przy okazji zadanie same w sobie nie stanowi żadnego wyzwania, jest to tylko mozolne przeszukiwanie stacji kosmicznej metr po metrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować