Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Guitar Hero

1581 postów w tym temacie

Guitar Hero to gra flrmy Haromonix, twórców m.in. genielanego Amplitude. Do gry tej dodawany jest specjalny kontroler-gitara(można też grać na padzie) kto grał wie że zabawa jest cudowna, a o samej jakosci mówi średnia ocen(92%!) Niestety bardzo cięzko z dostępnością(sam szukam egzemplarza dla siebie) no i cena jest doisyć wysoka(ok 340zł) mimo wszytsko zdecydowanie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj konsolowcow tutaj chyba za bardzo nie lubia na forum... licz sie z tym ze zaraz ktos cie zjedzie... ;)
ja tam nie mam nic przeciwko...
a tej gry przez internet nie da sie kupic...?
albo na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 20:23, Deejay napisał:

oj konsolowcow tutaj chyba za bardzo nie lubia na forum... licz sie z tym ze zaraz ktos cie
zjedzie... ;)
ja tam nie mam nic przeciwko...
a tej gry przez internet nie da sie kupic...?
albo na allegro


hmm.. CDP wydaję gry zarówno konsolowe jak i pecetowe więc fanbojowskich pecetowców mam gdzieś, to nie jest forum pecetowe.
na allegro nie ma, myślę nad importem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA!

I wreszcie, po długich bojach,zaliczyłem Cowboys from hell na expercie. A że była to ostatnia piosenka, jakiej mi brakowało na tym poziomie trudności, to Guitar Hero uznaję oficjalnie za ukończone. :D

Teraz jeszcze pozostaje zagranie wszystkiego na expercie na 5 gwiazdek, ale to... kiedyś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 13:45, Domek napisał:

HA!

I wreszcie, po długich bojach,zaliczyłem Cowboys from hell na expercie. A że była to ostatnia
piosenka, jakiej mi brakowało na tym poziomie trudności, to Guitar Hero uznaję oficjalnie za
ukończone. :D

Teraz jeszcze pozostaje zagranie wszystkiego na expercie na 5 gwiazdek, ale to... kiedyś. ;)

I znów odpowiada Ciemna Strona Domka Konsolowca. Ale tak na serio to zagrałbym sobie, ale nie mam konsoloii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 13:45, Domek napisał:

HA!

I wreszcie, po długich bojach,zaliczyłem Cowboys from hell na expercie. A że była to ostatnia
piosenka, jakiej mi brakowało na tym poziomie trudności, to Guitar Hero uznaję oficjalnie za
ukończone. :D

Teraz jeszcze pozostaje zagranie wszystkiego na expercie na 5 gwiazdek, ale to... kiedyś. ;)


khekhe, teraz pora na dwójeczkę, muszę się pochwalić, przelazłem na Hardzie na.. padzie :D powiem jedno:
jest ZNACZNIE trudniej niż w 1, zdecydowanie więcej masherki i solówek, Misirlou jest niemożliwe na padzie bez zbierania "gwiazdek" i odpalania trybu, uwierzcie mi :D

Niestety OST znacznie słabszy niż w 1 :/ podobało mi się tylko kilka piosenek, z Message in a bottle, misirlou(motyw z pulp fiction) i 14-minutowym freebirdem na czele :D

Mimo wszystko polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 10:59, Mike1292 napisał:

khekhe, teraz pora na dwójeczkę, muszę się pochwalić, przelazłem na Hardzie na.. padzie :D
powiem jedno:


Grasz na padzie? :|
Trochę bez sensu. Nawet totalnie bez sensu, powiedziałbym. ;)

Dnia 12.12.2006 o 10:59, Mike1292 napisał:

Niestety OST znacznie słabszy niż w 1 :/ podobało mi się tylko kilka piosenek, z Message in
a bottle, misirlou(motyw z pulp fiction) i 14-minutowym freebirdem na czele :D


Rzecz gustu. Mi się podoba tak jak przeglądałem. A Freebird jest w wersji studyjnej i ma jakies 9,5 minuty.

Dnia 12.12.2006 o 10:59, Mike1292 napisał:

Mimo wszystko polecam :D


Mimo wszystko nie trzeba. ;) Gra już leży i czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 11:12, Domek napisał:

> khekhe, teraz pora na dwójeczkę, muszę się pochwalić, przelazłem na Hardzie na.. padzie
:D
> powiem jedno:

Grasz na padzie? :|
Trochę bez sensu. Nawet totalnie bez sensu, powiedziałbym. ;)


na padzie to takie 5 przyciskowe Amplitude, mimo wszystko gra daje rade, a na swieta moze sprawie sobie II z gitarką(juz bezprzewodową, hell yeah!) tylko nigdzie nie można dostac jedynki osobnej, a szkoda bo woię gitarę z II

Dnia 12.12.2006 o 11:12, Domek napisał:


> Niestety OST znacznie słabszy niż w 1 :/ podobało mi się tylko kilka piosenek, z Message
in
> a bottle, misirlou(motyw z pulp fiction) i 14-minutowym freebirdem na czele :D

Rzecz gustu. Mi się podoba tak jak przeglądałem. A Freebird jest w wersji studyjnej i ma jakies
9,5 minuty.


My bad, gra sie to tak długo że wydaje się jakby się grało z 15 minut xD Piosenki są niezłe ale nie ma tego pałera co w jedynce

Dnia 12.12.2006 o 11:12, Domek napisał:


> Mimo wszystko polecam :D

Mimo wszystko nie trzeba. ;) Gra już leży i czeka.


Nie jesteś jedyną osobą której polecałem tą gierkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 00:52, Mike1292 napisał:

na padzie to takie 5 przyciskowe Amplitude, mimo wszystko gra daje rade, a na swieta moze sprawie
sobie II z gitarką(juz bezprzewodową, hell yeah!) tylko nigdzie nie można dostac jedynki osobnej,
a szkoda bo woię gitarę z II


Eee, próbowałem grać na padzie i nie był to nawet ułamek przyjemności i radochy z grania. Sory... ;)

Dnia 13.12.2006 o 00:52, Mike1292 napisał:

Nie jesteś jedyną osobą której polecałem tą gierkę ;)


Odpowiadałeś na mojego posta, więc założyłem milcząco, że piszesz do mnie.
Na przyszłość nie popełnię tego błędu, obiecuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 01:03, Astmatyk napisał:

Kumple ostatnio gadaja i gadaja o tej grze, podobno zabawa przy niej na 14 fajerek. Niestety,
kurde balans, kąsoli(sic) nie mam


No ba! Wproś się do kumpli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 01:09, Domek napisał:

> Kumple ostatnio gadaja i gadaja o tej grze, podobno zabawa przy niej na 14 fajerek. Niestety,

> kurde balans, kąsoli(sic) nie mam

No ba! Wproś się do kumpli!


Hyhy, chyba sie wprosze, otumanie ich chmielem i gitara moja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 01:08, Domek napisał:

> na padzie to takie 5 przyciskowe Amplitude, mimo wszystko gra daje rade, a na swieta moze
sprawie
> sobie II z gitarką(juz bezprzewodową, hell yeah!) tylko nigdzie nie można dostac jedynki
osobnej,
> a szkoda bo woię gitarę z II

Eee, próbowałem grać na padzie i nie był to nawet ułamek przyjemności i radochy z grania. Sory...
;)

No może i tak ale ja czuje sie spełniony bo zaliczenie dwójki na hardzie na padzie to podbno nie lada wyczyn ;D

Dnia 13.12.2006 o 01:08, Domek napisał:


> Nie jesteś jedyną osobą której polecałem tą gierkę ;)

Odpowiadałeś na mojego posta, więc założyłem milcząco, że piszesz do mnie.
Na przyszłość nie popełnię tego błędu, obiecuję. ;)

Właściwie moja wina, początek był do Cienie, końcówka "do ludu" mogłem to jakoś zaakcentować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 13:45, Domek napisał:

HA!

I wreszcie, po długich bojach,zaliczyłem Cowboys from hell na expercie. A że była to ostatnia
piosenka, jakiej mi brakowało na tym poziomie trudności, to Guitar Hero uznaję oficjalnie za
ukończone. :D

Teraz jeszcze pozostaje zagranie wszystkiego na expercie na 5 gwiazdek, ale to... kiedyś. ;)


cowboys from hell ? pantery ?? :) kocham ten zepół :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huhu!! Uwaga PCtowcy, znalazlem freewareowego klona Guitar Hero, moim zdaniem swietnie zrobiony, zowie sie Frets on Fire. Caly czas powstaja na niego nowe kawalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować