Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2009 o 10:09, Ecko09 napisał:

Pytanko. W kampanii Dark Crusade każdą rasa gra się to samo co w podstawce czy może każda
rasa ma inną kampanię? Jak to tam jest? A w Winter Assault?

W DC kampania jest nieliniowa - masz 7 ras do wyboru i mapę strategiczną - coś jak w Total War - i podejmujesz decyzje (np. wzmacniasz terytorium, atakujesz terytorium). W WA jest są dwie kampanie - Ładu (Gwardia Imperialna i Eldarzy) i Zamętu (Chaos i Orkowie). Obie są po kilka misji i w ten sam sposób prowadzone jak w podstawce (więcej szczegółów Ci nie zdradzę, bo w WA nie grałem :P).
PS. Jeśli więcej pytań - pytaj na Xfire (jesteśmy w jednej gildii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 10:09, Ecko09 napisał:

Pytanko. W kampanii Dark Crusade każdą rasa gra się to samo co w podstawce czy może każda
rasa ma inną kampanię? Jak to tam jest? A w Winter Assault?


W Winter Assault masz dwie kampanie, Ładu - IG, Eld i eee Chaosu(nie pamietam jak to sie nazywało ;p) - CSM, Ork. W obrebe kampanie maszkilma misji i możesz wybrać którą rasę poprowadzsiz ostatecznie do zwycięstwa.

W Dark Crusade jest już zupełnie inaczej. Masz mapę planety podzieloną na sektory, każda rasa zaczyna w swoim "kącie" i ma za zadanie zniszczyć pozostałe rasy, poprzez zdobycie ich stolic. Tak samo jest w Soulstromie.

swietlik94 był szybszy :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie stary DOW umarł wraz z wydaniem Soulstorma...
nowy DOW jest inny jest lepszy zarówno od swego poprzednika jak i CoH
to oczywiście moje skromne zdanie, bowiem na pewno znajdą się tacy niereformowalni konserwatyści,
którzy do końca będą się kurczowo trzymać tego co było w DC, WA a najlepiej vanilla DOW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 15:51, Teokrata napisał:

nowy DOW jest inny jest lepszy zarówno od swego poprzednika jak i CoH


Inny na pewno, ale czy lepszy? W porównaniu ze starym DoW jest mocno zdegenerowany w wielu aspektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 15:58, Zgodo napisał:

O właśnie! Trochę dziwnym wydaje mi się RTS bez możliwości budowania bazy w kampanii...
:P


Czy ja wiem, dla mnie taki sposób jest o wiele bardziej strategiczny, bo trzeba się skupiać bardziej na microwaniu niż na martwieniu się o eko czy macro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 18:33, Kraju92 napisał:

> O właśnie! Trochę dziwnym wydaje mi się RTS bez możliwości budowania bazy w kampanii...

> :P

Czy ja wiem, dla mnie taki sposób jest o wiele bardziej strategiczny, bo trzeba się skupiać
bardziej na microwaniu niż na martwieniu się o eko czy macro.


Ale RTSy/strategie właśnie polegają na takim skupianiu się nad eco itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 18:33, Kraju92 napisał:

Czy ja wiem, dla mnie taki sposób jest o wiele bardziej strategiczny, bo trzeba się skupiać
bardziej na microwaniu niż na martwieniu się o eko czy macro.


Buahahah. ^^
Żeby chociaż ten element był zrobiony jak należy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 10:02, Krzysztof111177 napisał:

Lepszy prawdopodobnie będie w sieci..ale wtedy będzie eco więc w sumie nic poza oprawą
się nie zmieni. :) Pozdrawiam starych znajomków.


Cheers :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 10:02, Krzysztof111177 napisał:

Pozdrawiam starych znajomków.

heeej :D
zajrzyj może w dwo2 będzie ci się lepiej grało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 10:02, Krzysztof111177 napisał:

Lepszy prawdopodobnie będie w sieci..ale wtedy będzie eco więc w sumie nic poza oprawą
się nie zmieni. :) Pozdrawiam starych znajomków.


hej !
może jakiś komiks o DOW II ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z Soulstormem. Po zainstalowaniu go na Windowsie XP, przy uruchomieniu gry, nie wyskakuje mi prośba o podanie numerów seryjnych z poprzednich dodatków i podstawki, w związku z czym przez neta mogę grać tylko dwoma rasami. Z kolei po zainstalowaniu gry na laptopie (Vista), wyskakują prośby o podanie kluczy seryjnych, ale po wpisaniu wyświetla mi się informacja, że podane klucze są nieprawidłowe. Oczywiście informuję, że wszystkie dodatki i podstawkę mam oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 18:33, Araziel77 napisał:

Witam, mam problem z Soulstormem. Po zainstalowaniu go na Windowsie XP, przy uruchomieniu
gry, nie wyskakuje mi prośba o podanie numerów seryjnych z poprzednich dodatków i podstawki,
w związku z czym przez neta mogę grać tylko dwoma rasami.


Jeśli nie masz zainstalowanych poprzednich części gry, gra nie poprosi o wpisanie kluczy, lecz zamiast instalować wszystko, lepiej skorzystać z SSunlockera. Jeśli to nie pomoże, problem mogą też stanowić stare wpisy do rejestru dla ww. dodatków, w takim przypadku należy je usunąć. Jeśli to także nie poskutkuje, pozostaje niezawodny reinstall. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, nie pomyślałem, że wymaga zainstalowania tych dodatków. Widać coś tam w rejestrze się popaprało. Sprawdzę to w przeciągu paru dni i jeszcze raz dzięki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem otoz mam zakupione oryginalna gre Warhammer i wszystko sie ladnie instaluje no i chcialbym pograc na necie ale jest taki problem otoz gdy instaluje patch aktualizujacy gre do poziomu 1.40 to w czasie instalacji patchu wyskakuje mi blad ze zostaly zmienione, usuniete lub zmodyfikowane podstawowe pliki gry i ze mam odinstalowac gre i zainstalowac ponownie. Zrobilem tak ale i tak nic nie pomoglo nadal to samo:/
Jak by co to warhammera mam na 3 plytach cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować