Zaloguj się, aby obserwować  
Przedlack

Jaka jest wasza idealna gra?

113 postów w tym temacie

Ja jeszcze nie zagrałem w idealną grę, ale blisko był Far cry. 2 momenty jednak są zbyt trudne, ale poradziłem sobie bez kodów. Denerwowało mnie też odejmowanie życia jak spadłem z małej przepaści albo z górki w dół, na obrazkach taaaki paker: Napakowany,blizny,pełno broni, a tu go nóżka boli jak podskoczy. I Rayman 3 byłby idealny gdyby był dłuższy i miał więcej dodatkowych filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallouty - to genialne i kultowe RPGi,GIGAHITY w swoim gatunku.
Thief:The Dark Project - niesamowita i w swoim czasie rewolucyjna gra.
X-Wing (póki co ;P) - jako przykład genialnego space sima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż piszecie trochę głupoty bo jaka narazie idealnej gry nie ma, ale uznać to mogę bo to pytanie dotyczące naszych upodobań no ale mniejsza z tym. Moim zdaniem najlepsze gry to:

FPS - F.E.A.R, S.T.A.L.K.E.R, Call of Duty (Saga), Medal of Honor (Seria), Crysis

RPG - Oblivion, Gothic, KotOR, Wiedźmin

Strategia - Age of Empires (Seria), Bitwa o Sródziemie 2, WH 40K

MMO - GW, WoW, Silkroad

Reszta fajnych gier: Tony Hawk, NFS, Jade Empire.

Moje ulubione: SW Battlefront 2, Oblivion, Gothic 1,2,3 , SW Jedi Knight Academy.

To chyba tyle. Nie ma tu ideałow ale to są moje ulubione gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RPG - KotOR, Oblivion, Baldurs Gate, Wiedźmin
RPG(H''n''S) - Diablo 2, Icewind Dale
FPS - FEAR, FarCry, UT 2k4
RTS - Starcraft, Age of Empires
Menadżery - Football Manager 2007(od jutra 2008!)
Samochodówki - NFS 4 - High Stakes

W kategorii RPG wyróżniłbym jeszcze Świątynię Pierwotnego Zła za idealne odwzorowanie systemu AD&D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealne to są RPGi od BioWare i swego czasu Black Isle. Gry takie jak - Planescape: Torment, Baldur''s Gate I i II plus dodatek, KotOR, Lionheart: Legacy of the Crusader, Fallout I i II, Icewind Dale I i II, Neverwinter Nights. To są genialne gry które mozna przechodzić po kilka razy i ani razu się przy nich nie nudziłem. Na kilku się wychowałem i uważam, że takich historii i gier nikt nie tworzy lepiej od BioWare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Capitalism, jest to jedyna gra która potrafi wydobyć prawdziwie piękno, artyzm i romantyzm zawarte w ciągu księgowych zestawień i analiz finansowych, a przy czym użyć rachunkowości na polu walki, do wyprucia wnętrzności swoich wrogów, niszcząc, miażdżąc, wdeptując w ziemię przeciwników.

Fantastyczna gra akcji - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować