Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Zakładam temat (mój drugi na tym forum), poniewaz uwazam, ze tej grze nalezy juz sie osobny temat a nie tylko tematy-komentarze o tej grze. Gra zapowiada sie bardzo interesujaco, hmm jesli tworcy spelniliby wszystkie obietnice to bylaby to moja gra marzeń :D Niestety na razie UBI donosi, ze gra ma zostac wydana tylko na konsole PS3 aczkolwiek internet az huczy od plotek na temat konwersji na PC i Xboxa360. Mam nadzieje, ze ukaze sie na PC (a jak nie to moze petycje i bojkot UBI :P) Badzmy dobrej mysli, ze tworcy nas zaskocza i to bedzie megahit oraz, ze wyjdzie na inne platformy bo szkoda byloby zmarnowac taki potencjal :P

http://assassinscreed.uk.ubi.com/ - oficjalna strona gry (obejrzyjcie filmiki)
http://forums.ubi.com/groupee/forums?a=frm&s=400102&f=5251069024 - forum projektu
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7202
http://www.gram.pl/news.asp?id=2417

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=3438&STR=1 -zapowiedz
kawalek zapowiedzi:
Bardzo istotną rolę w przebiegu naszych zamachów pełnią mieszkańcy miast, którzy na naszą obecność reagować będą w zależności od naszych wcześniejszych zachowań w stosunku do nich. Wiąże się to zarówno z konkretnymi sub-questami, jak i ogółem „savoir-vivre’u”, według którego niezbyt godzi się rozpychać się na ulicy łokciami. Jeśli zaskarbimy sobie sympatię grupy mnichów, pomogą oni zakamuflować naszą obecność, otaczając nas ze wszystkich stron (widzimy to w intrze); żebracy mogą spowolnić naszą ucieczkę, chwytając nas za nogi i prosząc o datek – ale jeśli wcześniej im pomożemy, zrobią dokładnie to samo wobec ścigających nas piechurów. Pomysł to bardzo dobry, gdyż przenosi akcent rozgrywki na trochę inną stronę, niż jesteśmy przyzwyczajeni. Na modłę Obliviona, każdy NPC posiada własne AI, na które składa się rytm dobowy oraz system zaspokajania własnych potrzeb. Wnętrzności PS3 umożliwią jednoczesne wyświetlanie na ekranie nawet 60 (!) takich postaci.

Swobodne spacery po mieście i utarczki z jego mieszkańcami są oczywiście tylko tłem dla esencji gry, czyli popełnianych przez nas morderstw. Każda z tych głównych misji, poza byciem taktyczno-zręcznościowym majstersztykiem, ma również posuwać do przodu fabułę, która ponoć nie ograniczy się do bezmyślnego eliminowania wrogich przywódców. Gra skrywać będzie w sobie jakąś wielką tajemnicę, o której rzecz jasna nikt z Ubisoftu słowa pisnąć nie chce. Wiemy za to, jak z grubsza skonstruowane będą poszczególne zadania. Każde z nich składa się z trzech faz: przygotowania, ataku oraz ucieczki.


Zapraszam do dyskusji i do postowania informacji/przeciekow na temat nadciagajacej wspanialej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra bendzie czyms swietnym i ludzie pamienntac o niej benda dlugo jescze. Swietny klimat doskonala grafika, wykozystanie tlumuw ludzi na wlasna kozysc. Jedna z gier dla ktorej w moim przekonaniu warto bendzie kupic PS3 {zaraz obok MGS4}. Swietnie by bylo jak na PC by wyszlo, ale busial bym wtedy gruntowny apkrejd kompa zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystkie zapowiedzi powinny się spełnić... Ogromne doświadczenie twórców z Ubisoft Monteral (to oni stworzyli całą serię Prince of Persia, Splinter Cell, Tonic Trouble, Ghost Recon i wiele innych wspaniałych tytułów) może zaowocować wspaniałą produkcją, o której będzie się dykutować bardzo długo...

Wierzę w twórców, do tej pory udało im się spełnić wszystkie zapowiedzi swoich dotychczasowych gier, mam nadzieję, że i tym razem się im uda... WIERZĘ W WAS UBI. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem trailer AC i sądze że to będzie coś pomiędzy PoP a Hitmanem. A te pomysły...Jeśli nie będzie przesadnie trudna to powiem krótko: CHCĘ TEGO NA PECECIE!. Z zoptymalizowanym silnikiem, i sterowaniem dobrym nawet do gry na klawiaturze(dużo wymagam? Princem dało się komfortowo sterować z klawirów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co Ty chcesz to nie do konca interesuje UBI, oni zrobia co chca. A chyba nie ma takiej gry, ktorej by nie mozna przenisc na PC. Tez bardzo bym chcial by to przeniesli. moze cos z tego bedzie jesli jest taki spory szum wokol konwersji.

pogoglowalem, PETYCJA wpisywac sie :D
http://www.petitiononline.com/Creed/petition.html
http://www.petitiononline.com/CreedPC/petition.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 14:10, Noxbi napisał:

O! Podobna petycja była na temat drugiej części Beyond Good & Evil...

hmm mimo wszystko jednak mysle, ze gra wyjdzie na inne platformy, przeciez w UBI nie pracuja glupcy i jesli wydadza na inne platformy to tylko powieksza swoje zyski. A niektore exclusivy pojawiaja sie z czasem na inne platformy. Moze AC pojawi sie ale z opoznieniem.

Podobna petycja byla chyba odnosnie opoznienia premiery HoMM5 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 14:41, Sita napisał:

Szkoda ze takie petycje to zadko kiedy odnosza skudki, no ale moze cud sie stanie kto wie.

W tym przypadku to nie jest taki cud, jest to calkiem mozliwe. Gra ma zbyt duzy rozglos.
PS. Prosze popraw swoja ortografie, toz to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 14:42, Araondoion napisał:

> Szkoda ze takie petycje to zadko kiedy odnosza skudki, no ale moze cud sie stanie kto
wie.
W tym przypadku to nie jest taki cud, jest to calkiem mozliwe. Gra ma zbyt duzy rozglos.
PS. Prosze popraw swoja ortografie, toz to tragedia.


Oby poskudkowalo bo ja bym ta gierke z checia na PC chcial zobaczyc. Mam nadzieje ze Exclusive na konsolach to tylko bendzie.

Araondoion---> Mam poprostu male problemy z przystosowaniem sie do niwej klawiatory wienc z czasem bendzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 14:55, Sita napisał:

Araondoion---> Mam poprostu male problemy z przystosowaniem sie do niwej klawiatory wienc
z czasem bendzie lepiej.

w takie cos nie uwierze
poskudkowalo zamiast poskutkowalo
zadko-rzadko
klawiatora-klawiatura
bendzie-będzie
skudki-skutki
wykozystanie-wykorzystanie
tlumuw-tlumów
kozysc-korzysc
wienc-więc

masz problem z ortografia a nie z nowa klawiatura. Zreszta koniec OT, po prostu postaraj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He He właśnie to zczaiłem przecież ta gra jest prawie podobna do PoPa , wiedziście zwiastun, postać łądnie skacze po wszystkim , moim zdaniem będzie to nie ślubn3e dziecko księcia :P znaczy nieoficjalna kontynuacja z innymi realiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 12:30, Dark SMG napisał:

He He właśnie to zczaiłem przecież ta gra jest prawie podobna do PoPa , wiedziście zwiastun,
postać łądnie skacze po wszystkim , moim zdaniem będzie to nie ślubn3e dziecko księcia :P
znaczy nieoficjalna kontynuacja z innymi realiami :)


A to niejest takie głupie, Ubi powiedziało ze zakończyli trylogie piasków czasu ale niepowiedzieli ze to koniec przygód księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie mialoby byc podobne skoro to Ci sami tworcy?
Przeczytaj sobie zapowiedz, znacznie bardziej rozbudowana ta gra ma byc niz PoP.
Nie w roli glownej nie wystapi raczej ksiaze i bardzo dobrze IMO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pomyślcie o tym jaka by była niespodzianka gdyby pod koniec gry okazywało się że głowny bohaterem gry jest własnie książe;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 13:29, bonan napisał:

Ale pomyślcie o tym jaka by była niespodzianka gdyby pod koniec gry okazywało się że głowny
bohaterem gry jest własnie książe;D

ksiaze ma zbyt malo subtelnosci na assassyna ;] i nie chcialbym by tak bylo ;) chociaz jakies Easter Eggs moga sie pojawic, ze np w czasie gry spotkamy Ksiecia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować