Zaloguj się, aby obserwować  
buras

Delta Force Extreme - Temat ogólny

81 postów w tym temacie

Mam DFX z Extra GRy juz od dawna, ale teraz mi się zachciało pograć przez neta. Chce się zarejestrować na NovaWorld i skąd mam wziąć CD Key do gry przez sieć? Skoro go nigdzie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 13:39, Carl92 napisał:

Mam DFX z Extra GRy juz od dawna, ale teraz mi się zachciało pograć przez neta. Chce się zarejestrować
na NovaWorld i skąd mam wziąć CD Key do gry przez sieć? Skoro go nigdzie nie ma.

Ja mam normlne wydanie, kod miałem na instrukcji do gry na okładce (zewnętrzna tylnia strona). Może w extra klasyce jest inna instrukcja. Jeśli tak to tylko licz na pomoc cdp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:29, Carl92 napisał:

To jest wydanie z Extra Gry (miesięcznik) I tu nie ma instrukcji. Szukałem wszędzie i nie ma:(

A masz ta tekturową okładkę? Może tam było coś napisane. Myślałem że chodzi o extra klasykę a teraz przypominam sobie że jest taki miesięcznik gdzie gra jest przyklejna na tekturę. Pewnie jest w tym miejscu gdzie była pierwotnie płyta żeby ktoś kodu nie przeczytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iemka!! niedlugo ta gra wyjdzie w EK i sie zastanawiam czy ja kupic...mam juz z EK Delta Forcez dodatkiem Team Sambor i to jest nawet fajna gierka...jestem ciekaw czy Extreme jest lepsza??odp!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, czy Delta force:Extreme w Extra klasyce, można grać przez neta ? .. Bo skoro nie to chyba nie kupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grę grałem u kumpla, super kultowa, i mi się spodobała. Także jakby ktoś móglby mi na pytanie odpowiedzieć ? .. chciałbym z kumplem przez net pograć .. ;) I może z którymś z was :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 18:22, Baal Namib napisał:

W grę grałem u kumpla, super kultowa, i mi się spodobała. Także jakby ktoś móglby mi na pytanie
odpowiedzieć ? .. chciałbym z kumplem przez net pograć .. ;) I może z którymś z was :D:D



Oczywiście że możesz zagrać Delte z Ekstra Klasyki zagrać. Tylko musisz sie zarejestrować na NovaWorld:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 06:45, Baal Namib napisał:

Już to zrobiłem :) fajnie się gra, grałem na kafejce, ale lagi w kit. :/

Może pograsz w JO?
Tu masz pare screenów http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1257&pid=15
A tu link do tematu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1257&u=1102
Jak widać gra bardzo podobna z kilkoma ulepszeniami. Gra więcej osób w nią. Serwery 64 i 150 osobowe.
PS: I nie ma takich lagów, pingi mam 46-47, wczeniej jak miałem wolniejsze łącze ale innego dostawce neta to miałem 31 pingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 15:03, Baal Namib napisał:

A gdzie to można kupić ? .. Chyba że jest to cos w stylu F.E.A.R. Combat.. ??

Może na allegro, tam jest tanio ok. 15-20zł. W sklepach internetowych jak znajdziesz cena będzie owiele wyższ pomimo że gra jest z 2004 roku... Gra jest wydana przez Novaworld więc ta samą co wydała deltę. Większość broni się nie różni. Przejżyj wątek o JO, na początkowych stronach było dodanych sporo screenów z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem. Bardzo podobne :) Może kiedyś zacznę grać, jak co to powiadomię :) Moje gg: 1506847
Zgłoś się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zalogować sie na serwer pomimo rejestracji gry:Delta Force Xtreme.Po logowaniu nicka i podaniu hasla mam komunikat o kodzie np.Code3200??? Nie wiem co to oznacza,a chciałbym zagrać z innymi graczami.prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-kay znajduje się w instrukcji na wewnętrznej stronie okładki. Co do błędu to musisz zrestartować grę wrzucić hasło i login z Novaworld i najlepiej zapamiętać hasło na kompie. Tak miałem jak chciałem pograć po lanie na jednym koncie. Jeden komp sie logował w drugim wychodził błąd 3200. Swoja drogą to bez sensu że trzeba kupić 2 gry aby pograć po lanie.
Ps. czy ktoś może wie jak usunąć albo zredukować trawę? Deltę 1 przeszedłem parę razy i tam sie grało taktycznie robiło sie podchody czołgając się. Tutaj nie da się bo w gąszczu trawy nic nie widać, niestety AI widzi świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kupilem gierkę DFX z myslą żeby w wolnym czasie na laptopie sobie pograć. No i kicha.
Moja karta Mobile Intel(R) 945GM/GU Express Chipset Family. nie działa z tą grą. Stery mam najnowsze jest jakaś rada. Program pisze że karta nie obsługuje dynamicznego oświetlenia czy coś tam. Można gdzieś w konfigu gry ustalić żeby w prostszym trybie gra się odpaliła (bez wodotrysków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować