Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

Ruszyła oficjalna strona kontynuacji gry, która z zamierzenia miała być pogromcą Diablo. Gra zapowiada się całkiem ciekawie, oglądałem kilka screenshotów i gra wygląda całiem fajnie. Na oficjalnej stronie można znaleźć kilka screenów oraz trailer. Zapraszam do dyskusji o dobrze zapowiadającej się grze!

Oficjalna strona: http://www.sacred2.com
Polska wersja trailera: http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, trailerek zaraz zobaczymy, a później ocenimy.

Szkoda, że tamta strona na razie tylko po niemiecku, pewnie niedługo to zmienią.
Screenshoty całkiem, całkiem. Aniołek, a właściwie anielica :)
Jak będą znane jakieś bliższe szczegóły to dopiero zaczniemy się zachwycać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... strona owszem i po niemiecku, ale nie trudno dotrzeć do screenów lub trailera ;).

A co do gry - prawdopodobnie Titan Quest będzie miał dobrego konkurenta ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 09:31, mikim napisał:

A co do gry - prawdopodobnie Titan Quest będzie miał dobrego konkurenta ;).


Miejmy nadzieję, że tak.
Im więcej dobrych gier tym lepiej dla nas graczy :)

Filmik obejrzany.
I jak to filmiki, zapowiada się bardzo przyjemnie.
Znów Pani Aniołowa w roli głównej :D
Będziemy pilinie się przyglądać postępom prac nad tą gierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 09:09, mikim napisał:

Ruszyła oficjalna strona kontynuacji gry, która z zamierzenia miała być pogromcą Diablo.

A nie była tym pogromjcą Diablo? :) W prasie zgodnie pisano że odesłała Diablo do lamusa.

traierek dosyć stary... i znowu ten anioł, najsłabsza postać w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobią tak, że potworki będą się respownować za chwile jak je zarżnę (jak w cz. I) na pewno nie kupię. To mnie tak denerwowało, że przy Sacred spędziłem chyba tylko 1 dzień (całe szczęście gra była kumpla więc obeszło się bez kosztów :)).
A poza tym na pewno nie będzie lepsze od Titan Questa i klimatów fantasy/średniowiecznych mam na razie dość. Starożytność rządzi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 09:47, Abi Dalzim napisał:

Jak zrobią tak, że potworki będą się respownować za chwile jak je zarżnę (jak w cz. I) na pewno
nie kupię.

Eee...? Ki Diabeł? Jakim cudem? Mi to ożywieńcy sie tylko respawnowali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 09:51, Darkstar181 napisał:

Eee...? Ki Diabeł? Jakim cudem? Mi to ożywieńcy sie tylko respawnowali....

Hmmm, grałem w podstawkę i było tak, że jak wyciąłem wszystkich na mapie, to jak minutę później wracałem tą samą drogą to znowu było pełno potworków. I to nie tylko ożywieńców ale wszystkich. Straaasznie denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
A,to o to chodzi.... no,bez przesady. Owszem,tak było,ale na pewno nie po jednej minucie... i czy na pewno laziłeś DOKŁADNIE taką samą drogą którą oczyściłeś? Jak ja przechadzałem się po pustyni,to droga którą oczyściłem,była oczyszczona...owszem,potwory sie na niej pojawiały z powrotem,ale po 10 minuitach chyba:) Owszem,czasami było to wkurzająca...ale jak się miało wierzchowca,to się po prostu je omijało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak było, tak było. Fakt jest faktem, że ta gra długo na moim dysku nie zagościła (mimo, że w pierwszej chwili byłem nią zachwycony, nawet mój pierwszy temat na tym forum było tej grze).
A ten, kto powiedział, że to pogromca Diablo, to chyba w Diablo nie grał, albo był z agencji reklamowej Sacred :)

Ciekawe czy część druga będzie lepsza niż 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że, 2 może być lepsza od jedynki, ale nigdy niewiadomo. Fabuła, mam nadzieję będzie bardziej rozbudowana. Więcej przeciwników, większa mapa, ale ta z Sacreda jest ogromna.
Może jakieś nowe postacie, ale jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszono datę premiery na październik 2007 roku.Czyli za niecały rok. Jeszcze musimy trochę poczekać.
Żeby zagrać w Sacreda będę chyba zmuszono kupić nową kartę albo komputer no, ale do tego jeszcze daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie Sacreda można zobaczyć już dwie postacie z gry, pierwsza postać to The Seraphim oraz The Shadow Warrior (Wojownik Cienia)

20070413151734

20070413152549

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku grałem gladiatorem ale jakoś nie umiałem nim grać więc przerzuciłem się na maga.Wiem że, w Sacred 2 ma być mag a dokłaadnie inkwizytor ale ma się on posługiwać tylko czarną magią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować