Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zapowiada dodatek do Heroes of Might and Magic V

175 postów w tym temacie

Nie wiem czasami czy to nie za wcześnie na dodatek... Zobaczymy co z tego wyjdzie, jednak od krasnoludów wolałbym zdecydowanie Barbarzyńców. :) Mam nadzieje, że dodatek naprawde wniesie coś do tej gry, bo póki co to ta gra mi się nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda :( ja jeszce nie przeszłem podstawki a tu juz dodatek ;( dla innychto moze dobrze ale ja dopiero jestem w kampani inferno zabieram sie chyba do heroesów moze jeszcze zdąze przejsc ;) ciekawe ile bedzie kosztowac ale i tak na pewno kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehm to w koncu 5 czy 15? ktos zrobil literowke ale mam nadzieje ze to Domek ma racje :)

w newsie przydal by sie screen z mamutem albo niedzwiedziami - robia wrazenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość. :P Mam nadzieję, że tym razem panowie z CDP spiszą się lepiej jeśli chodzi o polonizację. :) Nie pozastaje nic innego, jak czekać. :P Ale po drodze będzie pewnie kilka patchy, więc pewnie szybko zleci ten czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wczesnie? To zapowiedz zachodnia, a polska premiera podstawki byla opozniona w stosunku do zachodniej. Cos okolo 7 miesiecy od ukazania sie podstawki to chyba odpowiedni moment na wydanie dodatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować