Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Gulity Gear : Isuka & X2 Reload + Ulubiona postać

31 postów w tym temacie

Otwieram główny wątek tych nieziemsko szybkich nawalanek pochodzacych z Azji. Kilka miesięcy temu, w kwietniu w CDA mieliśmy częśc pierwszą. Dzisiaj wraz z nowym "Akszonem" pojawiła sie druga część wzbogacona o parę bonusów. Co sądzicie o grze? Dodatkowo otwieram konkurs na ulubioną postać. Oto one:
- Testament [mroczny/a Pan/i śmierci z kosą i krukiem]
- Dizzy [ dziewczyna-anioł, opanowana przez dobrego i złego ducha]
- May [ a-hoj żeglarze , powietrzni też]
- Johny [ przebojowy kolo w mrocznym wdzianku]
- Venom [ mięśniak z kijem bilardowym]
- Potemkin [ ogromny śiłacz a''la Hulk]
- Bridget [ panienka z yo-yem],
- Faust [dziwny stwór z papierową torbą na głowie]
- Zappa [ młodzieniec opanowany przez demona, śmiesznie chodzi]
- Ky-kiske [prawy wojownik z dużym mieczem (lecz bez Miecia)]
- Sol - Badguy [ wróg powyższego] ,
- Slayer [fajna fryzurka, monokl, fajeczka i ubranko w lekko szlachedzkim stylu, to jest facet] ,
- Robo-Ky [ cybernetyczna wersja Ky-Kiske],
- Axl low [ młodzieniec z mini-kosami],
- I-NO [ czarownica- piosenkarka],
- Eddie [demon w skórze ludzkiej],
- Baiken [ samurajka] ,
- Jam [ też wojowniczka, lekko roztańczona],
- Chipp Zanuff [białe włoski na sztorc, za małe ubranie, mieczyk przyczepiony do nadgarstka, YEAH!]
- Milla Rage [ ostra babka, walczy włosami [!, choć przecież nie tylko] ,
- Anji-Mito [ wachlaże to jego broń, dystansowiec raczej] .
To wszystkie postacie, wybierajcie swoje ulubione. Dla mnie gra lepsza od VF i VF2, w inne tego typu wrestlery nie grałem . Proszę pisać nazwy postaci pogrubieniem. Zainteresowani niech patrzą do cda.
Zacznę :
Slayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie każda ma swoją taktykę... Chipp Zanuff ma teleport za wroga ;], Ky-Kiske kosi tak, że nie da się do niego podejść ^^, Sol (Badguy, dla pewności ^^) ma niezłe przyłożenie, fajnie się Eddiem gra (przywołanie demona, hydra, smok, świder i tak w kółko ;])
Zapomniałeś jeszcze o:
- Robo-ky II [ulepszony Robo-ky, który ma rakiety i inne bajery]
- Leopardon [boss w GG:I, do odblokowania po pokonaniu go w Arcade z poziomu 150 chyba - nie skacze, ale niektórych ataków nie da się ominąć]

Teraz kilka, do których nie mam pewności, czyli ''dobry'' Sol, ''zły'' Ky i parę innych dostępnych chyba w X2... chociaż może to było w X1... nie pamiętam...

Jeśli chodzi o głos to Ky Kiske

PS. Swego czasu sam założyłem temat o GG:Isuka, ale się nie rozrósł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 18:34, WorldWar3PL napisał:

Polubiłem tą grę :)
Moja ulubiona postać - Faust - za odgłosy i ruchy :)


Grasz w X2?
A Faust jest niezły, te niektóre ciosy... ;D Można spaść z krzesła czy na czym się siedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 18:48, WorldWar3PL napisał:

Owszem.
Niestety, X2 nie mam. Połamana płyta ;-) Z clicka miałem x2.


Hehe, ja chciałem kupić CD-A z X2 tylko dla tej gry :P Ale stwierdziłem, że nie ;) Wystarczy mi Isuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A A.B.B.A postac walczaca kluczem? Ja lubilem grac solem, ale teraz bardziej podoba mi sie Johnny, jego styl przypomina mi Vergila z Devila trójki, to chowanie miecza po kazdym ciosie stylish^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w grę nie da się grać padem. :(. A lepsze by to było niż szukanie tych wszystkich klawiszy. Po prostu nie da się na klawirce pukać dobrych kombosów. A.B.A była taka sobie. A cda kupić warto choćby dla GG czy Fratera i TRS. I Fear :Combat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za drugiego posta pod rząd.
Obecnie przechodze tryb story Slayerem. [na klawirce, a jak]
Pokonałem kolejno: Ky, Fausta, Potemkina, Chippa, Jam, później Dizzy za drugim podejściem. Teraz walczę z Eddim.
W tym problem. On zaczyna z połową życia, ale mimo mizernych prób jego skrócenia, on wszystko i tak paruje. Siecze co chwilka nowe kombosy i ginę po ok. 15 sek. . Zna ktoś na niego taktykę? Później i tak jest tylko gorzej.
Tak na marginesie. Poi pokonaniu Chipa znalazłem taki text. Slayer[ poza tym on jest wampirem, jak wcześniej podejrzewałem,] "Polish [!] your skills and face me again. " Rozumiem , coś o poprawianiu umiejętności, ale co tu znaczy "Polish?". Intro do Isuki było lepsze od XX. Ale tam też jest parę scenek walki. Mimo wszystko chciałbym jakieś z 10min. prezentujące prawdziwe możliwości wojaków. Bo to na filmikach to chyba wciąż mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Polish [!] your skills and face me again. " Rozumiem

Dnia 06.09.2006 o 13:38, Liqid napisał:

, coś o poprawianiu umiejętności, ale co tu znaczy "Polish?".



Polish w tym zdaniu w zadnym stopniu nie odnosi sie do polski. To poprostu znaczy "szlifuj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da sie da sie, tylko na dual shocku z takim krzyzakiem, a nie jakimis ciulowymi pada do kompa-.-. Na moim padzie logitecha pogram tylko w devila bo tam sie kombosy robi gałka, a nie krzyżakiem. Liqid, sproboj instant killa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instant kill? Przykro mi, nie panimaję. [ wyjmuje gumowy młotek i wali się w głowę]. A... ten instant kill? Nie, nie wiem co to. A pada mam niestety bez gałek. Tylko taka prawo-lewo imitująca kierownicę. To na padzie nie pogram. [model Super-Racer Mediatechu - pewnie do wyścigów].
Podszlifuj - no właśnie, takie coś.
Adham-> Jak wygląda Leopardon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qwa, przeciez napisałem, że na gałkach na kompie tylko w devila gram, bo tam sie postacia steruje gałkami -.-, a gałka nie zrobisz tak szybko ukosa czy półkola tak precyzyjnie jak na krzyzaku. Po prostu pecetowe pady maja ciulowe krzyzaki i nie umywaja sie do dual shocka ps2. A instant kill to cios zabijajacy na miejscu, ale ma pare ograniczen. Zeby go moc w ogole uzyc musisz nacisnac naraz wszystkie 4 przyciski ataku lub klawisz podpisany pod wszystkie 4 naraz. Wtedy paske tension sie zmieni i jego wartosc zacznie spadac. I do tego czasu mozesz wrocic do normalnego nabijania tension tak samo jak wlaczyles ten tryb lub uzyc instant killa. Ale jezeli nie trafisz, do konca walki nie mozesz uzywac atakow wymagajacych tension, poniewaz ten pasek znika po wykonaniu instant killa. IK jest ostatnim ciosem kazdej postaci na liscie, tylko dizzy go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować