Zaloguj się, aby obserwować  
L0ck3

Splinter Cell: Chaos Theory - temat ogólny

535 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2007 o 19:22, Woko11 napisał:

Najbardziej to by mi pasowało od 18 do 21 :) w piątki i soboty :)

Możemy zrobić coś jak dyżury np w piątek Woko11 ,w sobotę ja , a w niedzielę jeszcze ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra ma naprawdę tyle bugów czy to tylko moje szczęście?

Kupiłem Chaos Theory wydanego przez Cenege. Zainstalowałem wersję angielskią. Zassałem i zainstalowałem patch 1.00 to 1.05 EURO. 3 misja- bank nie zalicza mi secondary objective miałem odczytać dane z PC. Loguje się do PC, kwadracik Objective zaliczony. Odpalam OPSAT, a tam ten sam objective nie zaliczony. Restartuje misję- to samo. Save''uje przed próbą zaliczenia objectiva, robię loada i tym razem wszystko idzie ok. Teraz misja 4- penthause. Znowu logowanie do PC. Sytuacja jest analogiczna. Tyle, że teraz to już nie jest secondary a primary objective.

Ktoś ma jakiś pomysł, co może być nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 22:25, shinian napisał:

Czy ta gra ma naprawdę tyle bugów czy to tylko moje szczęście?

Kupiłem Chaos Theory wydanego przez Cenege. Zainstalowałem wersję angielskią. Zassałem i zainstalowałem
patch 1.00 to 1.05 EURO. 3 misja- bank nie zalicza mi secondary objective miałem odczytać dane
z PC. Loguje się do PC, kwadracik Objective zaliczony. Odpalam OPSAT, a tam ten sam objective
nie zaliczony. Restartuje misję- to samo. Save''uje przed próbą zaliczenia objectiva, robię
loada i tym razem wszystko idzie ok. Teraz misja 4- penthause. Znowu logowanie do PC. Sytuacja
jest analogiczna. Tyle, że teraz to już nie jest secondary a primary objective.

Ktoś ma jakiś pomysł, co może być nie tak?


Słuchaj, a może po prostu spróbuj przejść tą misję całą i zobaczysz, czy to komputer czy OPSAT ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 22:28, reykan napisał:

Słuchaj, a może po prostu spróbuj przejść tą misję całą i zobaczysz, czy to komputer czy OPSAT
ma rację.


... .... .... Tylko, że nie mając zaliczonego jednego z primary objects nie ma możliwości skorzystania z extraction point:P Gdyby ktoś miał ten sam problem- znalazłem rozwiązanie. Znowu pomogło zrobienie save''a przed samym PC a później reload. W misji 5tej robi się jeszcze zabawniej:/ Są tam 2 pary strażników. Strażnicy z pary A wygłaszają kwestie tych z pary B i na odwrót. Żeby było śmieszniej to kwestie strażników pary A powinienem nagrać na EEV. Niestety są w takim miejscu, że jest to nie możliwe. Gdyby kwestia była wygłaszana normalnie, przez barę B nie byłoby problemu. Naprawdę nikt nie miał takich zonków? To już 3 pod rząd. Zastanawiam się jak gra na 1.00 musi działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 01:13, shinian napisał:

> Słuchaj, a może po prostu spróbuj przejść tą misję całą i zobaczysz, czy to komputer czy
OPSAT
> ma rację.

... .... .... Tylko, że nie mając zaliczonego jednego z primary objects nie ma możliwości skorzystania
z extraction point:P Gdyby ktoś miał ten sam problem- znalazłem rozwiązanie. Znowu pomogło
zrobienie save''a przed samym PC a później reload. W misji 5tej robi się jeszcze zabawniej:/
Są tam 2 pary strażników. Strażnicy z pary A wygłaszają kwestie tych z pary B i na odwrót.
Żeby było śmieszniej to kwestie strażników pary A powinienem nagrać na EEV. Niestety są w takim
miejscu, że jest to nie możliwe. Gdyby kwestia była wygłaszana normalnie, przez barę B nie
byłoby problemu. Naprawdę nikt nie miał takich zonków? To już 3 pod rząd. Zastanawiam się jak
gra na 1.00 musi działać...


A nie mógłbyś spróbować z wersją polską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy grał ktoś w Splinter Cell CT na Nokii N-gage/jak ocenia wrażenia z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 22:25, shinian napisał:

Ktoś ma jakiś pomysł, co może być nie tak?


A na pewno logujesz się do nich tak jak trzeba? Tzn na odległość :) Być może to już wiesz, ale na wszelki przypadek: przy pomocy "zoomu" (bodajże klawisz "1") możesz zalogować się lub zhackować urządzenie na odległość, wystarczy że nacelujesz i wciśniesz przycisk akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 01:18, shinian napisał:

Nah to bugi. Opcja save/reload potrafi zdziałać cuda w takich przypadkach:P

dokladnie w wielu grach ta sytuacja pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 01:18, shinian napisał:

Nah to bugi. Opcja save/reload potrafi zdziałać cuda w takich przypadkach:P


Ja SC:CT przeszedłem 3 razy i nie miałem żadnych problemów jakoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 14:44, Ubq napisał:

Mam pytanie. Czy grał ktoś w Splinter Cell CT na Nokii N-gage/jak ocenia wrażenia z gry.

2d lepsze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją coop ONZ. Kiedy z kumplem jesteśmy przy tej bombie włączamy/wyłączamy takie coś na słupku i mamy jakoś się dostać na drugą stronę - jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, nie wchodziliśmy do słupka. Po prostu on tam stał i miał takie urządzonko na sobie, a weszliśmy tam wspinając się po rurze w wentylacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra była warta kasy dlatego że jest dla mnie najlepsza gra z seri splinter cell dlaczego ? abo ta część mi się podobała dlatego że miała bardzo dobrą grafike dobrze przemyślane misje nowe ciosy min zrzucenie faceta przez barierkę i dobrą fabułe to jest moje zdanie o tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z latarkami w trybie versus. Kiedy gram jako najmenik i włączam latarkę (lub widze u innego najemnika włączoną latarkę) to zamiast normalnego światła, padającego we wskazany przeze mnie(lub innego najemnika) punkt widze tylko białe paski . Spotkał się ktoś z takim problem? Mój komputer spełnia wymagania gry.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować