Zaloguj się, aby obserwować  
Goofy23

Titan Quest - Wymiany

154 postów w tym temacie

Tworzę ten temat żeby było łatwiej porozumieć się w razie wymiany i nie spamować tematu ogólnego.
Zamieszczajcie tu swoje listy i zdjęcia przedmiotów poszukiwanych lub do wymiany.
Mam nadzieję,że temat zda egzamin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam jakichś itemków dla wróżbity,mam dopiero 16 lvl.
Mam na wymianę sporo legendarnych rzeczy,zielonych i niebieskich,niedługo zrobię listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję rękawiczek z setu Tebańskiego.
Na wymianę mam rękawiczki Ramzesa, tarczę, hełm i włócznię z Babilonu, butki Wyroczni i parę innych (raczej niskich) rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec stworzylem ftp gdzie znajdziecie przedmioty jakie mam (i za jakie sie chetnie wymienie :P). Jak ktos bardzo czegos potrzebuje to chetnie oddam za free bo miejsca w ekwipunku nie mam :D.

83.145.177.178:21
uzytkownik: anonymous
hasla nie ma

Jakby ktos nie wiedzial jak sie otwiera ftp to nalezy wpisac adres strony "ftp://83.145.177.178:21/FTP/" (bez cudzyslowow).

Narazie jeszcze nie ma tam wszystkich przedmiotow, ale do jutra juz powinny wszystkie byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji udostepnienia przeze mnie zdjec wszystkich zbednych przedmiotow, ktore posiadam, podaje wygodniejszy sposob otworzenia ftp przy uzyciu programu total commander:
1. Otwieramy program
2. Otwieramy menu "Sieć" i wybieramy "FTP Połączenie..." lub od razu po otworzeniu programu naciskamy ctrl+F
3. W nowo otwartym oknie po prawej stronie wybieramy "Nowe połączenie..."
4. W polu sesja wpisujemy byle co, w polu nazwa hosta wpisujemy "83.145.177.178:21", w polu użytkownik wpisujemy "anonymous", nastepnie naciskamy OK.
5. Teraz wybieramy nazwe polaczenia (to co wpisalismy w sesji) i gdy jest zaznaczone klikamy "Połącz". Obok nazwa partycji i napedow pojawi sie nowa zakladka (komputer z czerwonym znaczkiem i liczbą). Zagladamy tam jak do normalnego dysku. Nastepnie sciagamy cala zawartosc, przegladamy, a potem piszemy na nr gg 3884775 jaki przedmiot chcemy otrzymac lub/i dac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście łatwiej jest przez wpisanie ftp do przeglądarki:]
A tak wogule to zrobiłeś serwer ftp z twojego komputera czy za pomocą jakiejś usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że tworzę właśnie nową postać i będę używał Setu Obsydianowego (z poprzedniej postaci),
mam na zbyciu wszystkie części Setu Tebańskiego, jak również Setu Labiryntowego.
Niestety dziś raczej nie będę miał czasu na grę, ale może jutro.
Dla zainteresowanych GG 4518852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomne ze poszukuje setu alexandra (zbroje mam) i amuletu Przysluga Afrodyty, co moge dac w zamian zobaczycie na ftp. Jak ktos ma to pisac na gg 3884775, mysle ze jakos sie dogadamy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania, gdyz chcialbym pozyczyc (na pare minut) kilka posiadanych przez Ciebie przedmiotow.
Grasz na wersji 1.15 czy 1.20?
Czy masz TQVault? (wydaje mi sie ze to od Ciebie wiem o tym programie ale nie pamietam dlatego wole sie upewnic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:35, michał26 napisał:

To ja bym potrzebował czegoś, ze stroju wyroczni ;) (Zwój, Toge lub wieniec wyroczni
- buty mam). Coś tam się znajdzie na wymiane ;)

hej ja mam wieniec wyroczni... zainteresowany?? pisz na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam jakiejś części z setu ramzesa (ale nie berła lub płaszczu bo to mam).Poszukuje także esencji ognia prometeusza.Jak coś to pisać na gg 166447.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:58, Matinex napisał:

Ja szukam jakiejś części z setu ramzesa (ale nie berła lub płaszczu bo to mam).Poszukuje
także esencji ognia prometeusza.Jak coś to pisać na gg 166447.



Ja mam nagolenniki ramzesa i nareczniki ramzesa jak cos to mozemy sie zamienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nagolenniki Ramzesa i nareczniki Ramzesa posiadam również hełm potrzebuje jeszcze zbroi jeśli ktoś może to się z chęcią zamienię, wymienię, kupię. Jeśli tylko ktoś chcę czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować