Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Odnośnie Jade Empire, jutro nastąpi wysłanie egzemplarzy zamówionych przez pre-order. Teraz co najśmieszniejsze okazuje się, że w pakiecie znajduje się coś o czym nie powiedział nasz polski dystrybutor, a co oznajmił producent gry na swoim forum, kiedy to zostanie podane do wiadomości? Jak już połowa osób dostanie paczki? Jakby nie patrzeć będzie to bonus, ale chyba przydałoby się aby klientowi podać pełny zestaw który kupuje zanim wpłaci pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dwie możliwości. Albo ludzie z CDP sami o tym nie wiedzą (wątpliwe), albo ma to być bonus niespodzianka (wątpliwe), albo zwyczajnie nie ma tego czegoś w polskiej wersji (najbardziej prawdopodobne. Myślę, że gdyby coś jeszcze było wiedzielibyśmy o tym. No, ale przekonam się jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłem na to uwage Mike''owi, powiedział, że nie chce spoilerować.

A obecność dodatkowego stylu zapowiedział pracownik Bioware na swoim forum, gdzie była lista krajów, które dostaną styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 14:06, Mistic napisał:

Zwróciłem na to uwage Mike''owi, powiedział, że nie chce spoilerować.


Ano, to trochę zmienia postać rzeczy...

Dnia 05.03.2007 o 14:06, Mistic napisał:

A obecność dodatkowego stylu zapowiedział pracownik Bioware na swoim forum, gdzie była lista
krajów, które dostaną styl.


No o tym słyszałem, to przynajmniej dla mnie nie nowa wiadomość :P Jednak to i tak nie zmienia faktu, że przekonam(y) się już jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani z dodatkowym stylem walki wyniknęły pewne problemy i mimo wstępnej zgody BioWare i 2K na dołączanie Rhino fighting style do Edycji Kolekcjonerskiej, nie otrzymaliśmy go od Wydawcy. To właśnie spowodowało, że nie publikowaliśmy żadnych informacji o tym stylu w polskiej wersji.
Zapewniam was, że jeśli tylko możemy coś dodać to robimy - jaki sens miałoby przeciwne działanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:22, darth 16 napisał:

Dostałem! EK! Jets wypaśna itp. Mój numer to 186. :D Dzięki CDP i oby tak dalej w tworzeniu
EK!

Ja też dostałem ( tak właściwie to nie wiem czemu narzekają tak na Masterlinka, juz raniutko był u mnie z paczką :)). O co chodzi z tym numerem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:35, hehe napisał:

> Ja też dostałem ( tak właściwie to nie wiem czemu narzekają tak na Masterlinka, juz raniutko
był u mnie z paczką :)). O co chodzi z tym numerem ?


Ja też dostałem i również nie rozumiem tych narzekań (może mam szczęście do Masterlinka?). Pani kurier była u mnie o 7.50 a ja jeszcze w piżamce po domku latałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:54, darth 16 napisał:

O co chodzi z tym numerem ?
O to, że np. ja mam 186 egzemplarz na 600. Wiesz dla kolekcjonera(np.ja:P) jest to ważny świstek.
:D

A gdzie to się sprawdza ? Tez chciałbym się pocieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już swój egzemplarz Jade Empire EK! Wszystko jest super tylko latawiec nie posiada instrukcji jak go złożyć (co mnie zaskoczyło, bo ja się nie znam na składaniu latawców) więc czy mógłby ktoś wytłumaczyć jak to zrobić... nie wiem w jaki sposób ale... mam kilka kijków, klej i papier i nie wiem od czego zacząć... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 16:15, ckamil666 napisał:

Mam już swój egzemplarz Jade Empire EK! Wszystko jest super tylko latawiec nie posiada instrukcji
jak go złożyć (co mnie zaskoczyło, bo ja się nie znam na składaniu latawców) więc czy mógłby
ktoś wytłumaczyć jak to zrobić... nie wiem w jaki sposób ale... mam kilka kijków, klej i papier
i nie wiem od czego zacząć... ;))


Instrukcja będzie udostępniona przez gram w formie elektronicznej - już jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zajebiście ale do mnie kurier nadal nie dotarł. Po prostu bosko. Można się z nim jakoś skontaktować bo nie mam bladego pojęcia o której on ma zamiar przyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 17:48, Wookie3e napisał:

To zajebiście ale do mnie kurier nadal nie dotarł. Po prostu bosko. Można się z nim jakoś skontaktować
bo nie mam bladego pojęcia o której on ma zamiar przyjść?



Bądź cierpliwy i nieprzeklinj.
Ale macie fajnie z tymi EK !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w statusie zamówienia masz link, żeby sprawdzić gdzie jest paczka, sprawdź powód dla którego kurier dzisiaj do ciebie nie dojechał, sprawdź w jakim oddziale jest paczka, a potem na stronie masterlinka znajdz dane oddzialu i zadzwon na podany tam telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować