Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2010 o 12:04, luzac napisał:

Hmmm... a próbowałeś uruchomić grę z pominięciem Configuration Utilly? Chyba wystarczy
tylko odpalić grę nie z launchera a z samego pliku jade.exe.


Dzięki bardzo pomogło :)
Nie wiedziałem, że ikonka, która się pojawiła na pulpicie po instalacji nie odpala bezpośrednio gry...
A pomoc techniczna CDP jakoś nie wpadła na tak prostą radę :)

Dzięki jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj zainstalowałem grę i bardzo mi się spodobała. Kiedy jednak chciałem dzisiaj pograć pojawił się dziwny problem. Mianowicie za każdym razem gdy zmieniam lokację gra zamiast ją wczytać wczytuje ostatni zapis gry. Wie ktoś może jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miły panie, pamiętasz może gdzie stoi Minister Kultury? Koleś co dawał zadanie z Obcokrajowcem. Szukam szukam i nie widzę :)

Byłbym dźwięczny też za informacje na temat miejsca pobytu tego drobnego złodzieja, co to niby u filozofów się zaszył. Nie widzę go tam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ministra to Karol44 już Ci odpowiedział gdzie go szukać, natomiast jeśli idzie o oszusta w ogrodzie uczonych to stoi obok rozwidlenia ścieżki na prawo od wejścia do samego ogrodu (nie lokacji), musisz go przycisnąć zanim uda Ci się poznać że to on bo będzie usiłował się podszyć pod jednego z uczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam problem co do gry Jade Empire ;// Otóz Posiadam wersje oryginalną "Jade Empire Edycja Specjalna" Instalacja przebiega bezproblemowo... Przetwarzanie ustawień też ale dopiero potem gdy chce włączyć gre wyskakuje malutkie puste okieneczko z jedyną możliwą opcją "OK" po której gra zostaje wyłączona .. ;\ Reinstal nie pomaga i nie wiem co juz zrobic a napaliłam sie na gre :) . Licze na szybką odpowiedź... Nie wiem co moze pomóc jakis Crack czy co ;/
Dodam ze wlączenie gry przez lauchera .exe tez nie pomaga ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Napisz nam:

1. Jaki masz komputer (tzn. podzespoły: Procesor, pamięć ram i karta graficzna)
2. jakiego używasz Windowsa (XP, Vista, 7, lub inny system [jaki])
3. Próbowałaś przeinstalować grę?
4. Mogłabyś zrobić jeszcze jakiegoś screena tej tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. PROC : Pentium 4 1.8 , Ram 1gb. Niestety nie wiem jaka karta graficzna.. ale mieści sie w wymaganiach gry ... ;-/
2. Win7
3. Tak 2 razy ;/
4. Po co screenowac? Nie ma czego komunikac 3cmx3cm w srodku pusty tylko OK ;/
Juz nie wiem co mam robic a cholernie sie napaliłam ;P A taki offtop :) : Nie mow do mnie w rodzaju meskim :P Irytuje mnie to ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety ani wersja 2 ani 3 nie działają ... Chyba nic ani nikt nie jest w stanie naprawic mojego problemu ;//. Na innej stronie czytałam ze jednej osobie pomógł crack ;/ Szukałam ale nic znaleźć nie umiem ;/

Dnia 13.06.2010 o 20:42, Isildur napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 20:49, Caroline napisał:

niestety ani wersja 2 ani 3 nie działają ... Chyba nic ani nikt nie jest w stanie naprawic
mojego problemu ;//. Na innej stronie czytałam ze jednej osobie pomógł crack ;/ Szukałam
ale nic znaleźć nie umiem ;/
>

Skontaktuj się z pomocą techniczną polskiego dystrybutora, o ile się nie mylę to polskim dystrybutorem jest firma CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 20:47, luzac napisał:

A próba włączenia przez plik jade.exe?

Mówiłam już że próbowalam ... Nie pytam na forach gdy nie spróbuje wszystkiego ..
Gra jest pewna bo u kolegi działała .. ide sprawdzic u brata na kompie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;// Tak jak myślałam u brata gra działa bez żadnego błędu ;// . Jak ja nie lubie tego winda 7 ;//. Nie mam pojecia czy sciagac cracka ;/ jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie gram u brata.. gra chodzi cacy ale jak to zwykle bywa z moim szczęściem na błędy pojawia sie kolejny problem ...
Otóz gram normalnie rozmawiam z mistrzem jestem juz z gwiazdą zaranną mam wyjść do dwóch rzek przez bramę i na tym kończy sie moja gra... Podczas ładowania wyskakuje błąd i do gry i ciągle muszę zaczynać od nowa.. Wygląda to dość komicznie .. ale może będziecie znali na to rozwiązanie...
Jezaa zawsze mam jakieś problemy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 19:45, Caroline napisał:

/Ciach/


Odpal grę w trybie administratora. Gra wywala się, gdyż bez tego nie działa autozapis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować