Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

Scarface: Człowiek z Blizną - Temat Ogólny

321 postów w tym temacie

Jeśli mi można złoże temat o tej ogólny grze bo jeszcze ogólnego nie ma. Jeśli mi nie byla przykazane zalozenie tematu prosze go zamknąc.
Jak myślicie jaka będzie ta gra. Według mnie gra będzie bardzo podobna do GTA. Grafike ma ciekawą. Gra na podstawie filmu czyli fabula filmu moze byc w grze. Premeira tuż tuż....
A poaztym co niej myślicie i jakie nadzieje z tą grą wiążecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że ta gra ma szansę na dlugo zagościć na tronie gier mafijnych. Już nie moge się doczekać, jak będzie wygldał montana na kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 16:56, Carl92 napisał:

Może być fajna. Wiadomo już jakie gra ma wymagania?


niewiem czy to są dobre wymagania(troche zbyt niskie)
PROCESOR: 1 Ghz RAM: 256 Mb HDD: 2 Gb SYSTEM: WINDOWS XP/2000
a gra wygląda bardzo ciekawie szczególnie ciekawie wygląda że w 80 % tekstów pada przeklęsto na f :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyły a zarazem zachęciły mnie zwierzęta . Na filmach z gry widziałem jak Montana walczy z tygrysem a innym razem z rekinem ( a dokładniej jak rekin zjada Montane )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już się nie mogę doczekać premiery. Chyba złożę sobie pre-order na gram.pl.

Czytałem zapowiedzi, podobno gra świetna ale grafa ciut już nie-dzisiejsza ;/

Zobaczymy co powiedzą w CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest beznadziejna, ma pełno bugów i nie można zabijać przechodniów :/ Nie da się wsiadać do pojazdów które stoją na parkingach. Gorsze to to niż Ojciec Chrzestny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubiłem jedynie GTA III i chętnie bym popatrzył na coś świeżego - coś jak właśnie Scarface ;] Jednak poczekamy do premiery to się przekonamy co wyszło z tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam GTA 3 i GTA: VC a Scarface gra jest beznadziejny ;/ Najgorsze jest to, że nie można do aut wsiadać i zabijać przechodniów. Grafa gorsza niż w GodFather. Ogólnie ojciec chrzestny jest lepszy od tej gry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 10:53, Diddle napisał:

Najgorsze jest to, że nie można do aut wsiadać i zabijać przechodniów.


No jeszcze minus o tych samochodach mogę przełknąć bez problemu, ale o jej - nie można zabijać przechodniów? Co to za gra?? Jakaś kaszanka??

A tak serio to czy ma to aż taki wpływ na zabawę? Chcesz wszsytkich zabijać to włącz sobie Postala lub którąś część GTA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po co zrobili otwarty świat?? Żebym sobie chodził na spacery?? Wiesz, ja w GTA najbardziej lubiłem to, że między misjami czy jak mi się nudziło to biegałem po mieście i zabijałem wszystko mco się rusza^^ A tutaj tylko misje wykonujesz i nic ;/ A twórcy obiecywali co innego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SZLAG MNE TRAFIŁ właśnie kase zbierałem i juz miełem okrągły milion jak sie pały na mnie wuwzieły i konkurencyjny gng ktoś ma kod na boskość ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było. :D A co samej gry wcale nie jest tak jak pisał Diddle.
W najnowszym numerze CDA jest reck tak więc:
-można wsiadać do każdego samochodu
-można zabijać przechodniów
-pewnie większość przeczytała recke , więc co ja się będę rozpisywał :)
-grafa faktycznie kuleje, ale....


Ale gra dostała jednak te 7/10 co oznacza ,że do kaszanki się wcale nie nadaje i podejrzewam ,że gdyby Scarface dostał należytą oprawę i dostosowane sterowanie gra spokojnie dostałaby 8/10 lub nawet 8+/10:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować