Zaloguj się, aby obserwować  
oOreVenOo

Guild Wars - Polskie Gildie

214 postów w tym temacie

Gildia Crusaders Of The Rising Sun [CRS] rekrutuje ! Szukamy ludzi aktywnych, najchętniej doświadzczonych w GW, lubiących tą grę ;)

Gildia ma sojusz luxoński, jest przywódcą sojuszu (jak na razie 2 gildie, chętnych do sojuszu również zapraszamy).

Stawiamy na grę for Fun, gdy uzbieramy odpowiednią liczbęosób planujemy Ta, Ha może nawet GvG, wspólne wypady na farm etc.

Jesteśmy gildią zarówno PvP jak i PvE.

Chętnych zapraszam na gramsajt po więcej szczegółów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem liderem tej gildii:
Nowa gildia [DwS](Dancing with Scythes) rekrutuje.

Co możemy zaoferować...
- Pomoc zarówno PvE jak i PvP
- Niedawno zakupiony guildhall z, co prawda niewielką, ilością upów
- Skoro gh to i cape
- TS
Wymagania

-Więcej niż 120 IQ
-Na razie poszukujemy głównie nowicjuszy
-Więcej wymagań na razie nie mamy jako że jesteśmy nową gildią

Informacje dodatkowe
-jak już mówiłem gildia jest nowa więc członków mamy mało

20070426192500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 11:08, Outlander-pro napisał:

Chętnych zapraszam na gramsajt po więcej szczegółów ;)


na gramsajcie byłem, zgłoszenie napisałem. czekam tylko na jakiś kontakt - może gg? bo w grze to ciężko mnie ostatnio spotkać - ale przez nadchodzący wielki łikend się to zmieni ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 19:27, Azrathel napisał:


> Chętnych zapraszam na gramsajt po więcej szczegółów ;)

na gramsajcie byłem, zgłoszenie napisałem. czekam tylko na jakiś kontakt - może gg? bo w grze
to ciężko mnie ostatnio spotkać - ale przez nadchodzący wielki łikend się to zmieni ^^


Oops, całkowicie zapomniałęm o gg. oczywiście jesteśmile widzinany Azra, porządny z ciebie gość. A skoro jest nowicjuszem chęętnie Ci wszystko objaśnei i pomogę ;-)

GG: 10431992

Pozdro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gildia Satan Slayers rekrutuje!!!!
-Mamy gh prawie full
-Odjazdowe cape
-17 członków i się szybko rozrastamy
- sojusz z Crusaders Of The Rising Sun [CRS]
- gramy pve jaki i pvp
-ts
-forum
-przyjmujemy nowych i ich szkolimy
Wymogi:
- dość częste granie (może być raz na 2 dni :D)
-nie zależy nam jak narazie na umiejętnościach gracza (i tak go szkolimy :D)
-gildia istnieje od grudnia :P
-częste wypady na fow, uw, do tombów

Chętnych proszę o kontakt ze mną w grze albo na gg :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mortal Assassins [MtA]

Bardzo nowa gildia szuka raczej mniej doświadczonych graczy. Istnieje od wczoraj. Ma swoją siedzibę. Jest w Prophecies. Narazie oprócz mnie nie ma żadnych członków, ale dziś dołączy napewno jeszcze jedna osoba, a może więcej - ale to już zależy od was.

Wymogi:
- dosyć regularna gra
- wzajemna pomoc członków

Jak gildia się rozwinie i będzie już więcej członków plannowane jest powstanie forum

Kontakt:
w grze: Zbigniew Miecio
GG: 8888046
xfire: titus13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może czas między 7 a 13 maja na grę w GW Nightfall? Kontakt: gg: 7531242 (fajnie jak się przedstawisz przy rozmowie :) ) Nick mojej postaci to Master AQ. Ma level 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za drugi post z rzędu ale muszę napisać że nie mogę grać do środy/czwartku ponieważ skończył mi sie trial. Taka mała drobna przeszkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fire Dragon Guard


Nazwą sie nie sugerujcie. Dostałem tą gildie, gdy zaczęła się sypać, no ale udało się mi się jako tako ją utrzymać. A że żal było od nowa zaczynać, to jest nazwa tak jaka jest . Ogólnie tworzymy całkiem zgrany zespół graczy. Jest do gildia przede wszystkim PvE, tak więc solo farmy, i robieni tytułów nie jest nam obce ale na PvP też czasem hasamy, nie jest to problem. Ogólnie, gildia ta jest w większości Polska, ale jest kilku Anglików... Angielski niewymagany, ale przydatny. Jesteśmy w ally z 8 innymi glidiami [ Luxoni ] na chwilę obecną mamy [jako ally] ~770k factions.
Oczywiście mamy cape i GH [Wizard''s Isle, to a''la pre-searing], w którym brakuje tylko rare i common crafting material tradera, dye tradera i scroll tradera.
Nasze wymagania:
- Kultura językowa [nie wyzywamy się nawzajem o byle pierdołę]
- Znajomość ortografii, nie ma wykręcania się dyslektyzmem i innymi.
- Rejestracja i udział w życiu gildi na naszym forum - [url= http://www.gw.gander.pl/] http://www.gw.gander.pl/[/url]

Osoby nieaktywne przez 2 tygodnie sa wywalane, więc jeśli nie możecie grać to chociaż zalogujcie się raz na ten okres czasu.

Kontakt w sprawie rekrutacji [jeśli chcecie kontaktować się przez grę, dodajcie podane nicki do friendsów]:


Mike, ing Mike of Elona gg:3219541; x-fire badmike69
Spectral, ing Spectral Baby gg:6189734; x-fire 300spectrals
Kox, ing Sharantox Kox gg:1467520
Ellanek, ing Ellanek Lotek gg: 9741204 x-fire ellanek
Wolf, ing The Lolitka gg: 5460121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem że można zmienić drugą profesje, i chciałbym zapytać (w kampani proph) w którym mieście jest NPC dający ci misjeze zmianż profesji i jeśli można to jak ta postać się nazywa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska gildia:Dwa Ostrza(DWG)rekrutuje.Szukamy nowych członków.Mamy sojusz z kurzikami(5,000 punktów).W sprawie rekrutaci szepnij do postaci Gio Feo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 19:31, masterHADES napisał:

wiem że można zmienić drugą profesje, i chciałbym zapytać (w kampani proph) w którym mieście
jest NPC dający ci misjeze zmianż profesji i jeśli można to jak ta postać się nazywa ??

Po pierwsze to nie jest temat odpowiedni do zadawania takich pytań ale skoro już tu pytasz to ci odpowiem a ty postarasz się następnym razem poszukać odpowiedniego tematu ;-) Drugiej profesji nie zmieniasz tylko masz możliwość wybrania sobie drugiej dodatkowej profesji i zrobisz to w Heroes Audience po wykonaniu szeregu zadań pobocznych które będziesz mógł wykonać po załapaniu zadania w Droknar''s Forge w razie jakichś pytań kieruj się na moje gg lub e-mail które znajdziesz na moim gramsaicie pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rycerze Gondoru! REKRUTACJA!

Witam. Jesteśmy nową gildią i poszukujemy nowych członków. Oferujemy pomoc w przechodzeniu misji i zadań. Mile widziani wszyscy gracze. Rekrutujemy w wielu miastach w całej Tyri, a także w Pre-Searing Ascalon. Posiadamy pelerynkę, przewidujemy zakup Guild Hall w najbliższym czasie. Znajomość j. angielskiego niekonieczna. Zainteresowanych proszę o kontakt na GG 1287466 lub mail tomas_92@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Polska gildia "Bog Honor Ojczyzna" (StS) rekrutuje! Jesteśmy przyjazną gildią nastawioną zarówno na rozgrywkę PvP, jak i PvE. W tej chwili jest nas ponad 80 (sami Polacy, rzecz jasna), punkty uznania sojuszu (Kurzikowie): 4,684,807 na tą chwilę. Przywódcą jest Mesmer Maniiac Pol. Nie czekaj! Zgłoś się jeszcze dziś! GG Mastera:1373181.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rekrutacja do gildii Sand of [Time]

Witam wszystkich serdecznie, a szczególnie tych zainteresowanych grą w tej gildii. Gildia jest obecnie na pve ale nie gardzimy pvp. Po prostu troszkę mniej czasu na pvp :P. Opieramy się na farmie; fabule, a w szczególności tytułach. Częste wypady na AB. GvG oraz HA możliwe jest, ale potrzeba zainteresowanych i obcykanych ludzi w tej rozgrywce.

Wymogi:

-15 lat to minimum
-doświadczenie z GW
- 5k dziennie z AB
- poczucie humoru

Gildia:
-Prawie full gh (brak scroll trader''a)
-Cape
-TS
-Doświadczeni gracze
-Luxoni

Kontakt: w podpisie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !
Chcę sprzedać gildię Crusaders of the Rising Sun.
Jest guild hall, cape, storage oraz Baltazr Priest.
Wartość gildii wynosi obecnie 49 k, lecz mogę oczywiście sprzedać taniej.
Kontakt do mnie na gramsajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gildia Durgrimst Ingentium rekrutuje zaczynających lub doświadczonych graczy.
Gw: Nightfall
mamy guild hall
kontakt:
gg 10827372
gg 5629692

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować