Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs dla fanów Heroes V!

98 postów w tym temacie

Fett & Domek

Ekipa gram.pl oraz nowy opiekun polskiej strony Heroes of Might & Magic V - Kamil "Marrbacca" Szewczyk - mają przyjemność poinformować o reaktywacji serwisu. Równocześnie z nim startuje konkurs, w którym nagrodami są unikalne koszulki Heroes V!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs dla fanów Heroes V!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś na podstronie zmian nie widać... Nie ma żadnego formularza, który umożliwia zgłoszenie mapy, a regulamin przenosi nas do regulaminu starego konkursu... Na stronie nie ma żadnego newsa o konkursie, czyli generalnie rzecz mówiąc obecnie to jest niestety tylko informacja o konkursie, bo mapy póki co się nie wyśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he he raz mi się udało coś wygrać czyli Heroes V EK i to w konkursie na mapy do herosów 1, 2, 3 i 4. A i tak tego zinstalowac nie moge bo mam za słabego kompa :( ale chętnie bym wziął udział gdym miał lepszego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>bo mapy póki co się nie wyśle...

W 5 minut i tak mapy nie zrobisz ;)

Jak dobrze, że będę obcykany z edytorem. Tłumaczenie instrukcji bardzo mi się w tym przypadku przyda.
Poddajcie się, nie macie szans ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 19:34, Daimon_Frey napisał:

> ale jak mam ta mape zrobic ??

W edytorze ==> patrz patch 1.3


Boze ja sie zatrzymalem na patchu 1.1 a tu juz 1.3 :p /// zabieram sie za instalacje "Hirołsów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co z konkursem ogłoszonym wraz z empikiem w lipcu?
do wygrania był miecz i edycje kolekcjonerskie homm5
cisza, cisza i jeszcze raz cisza
pomoc techniczna napisała, że wyniki będą do końca września, a tu już prawie połowa października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech nikt nie mówi o konkursie UruramTururamowi, bo znając jego zdolności w tworzeniu map, zdobędzie jedną z koszulek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować