PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2008 o 14:00, blacklio2 napisał:

To już wiesz co go boli, reszta OK

A dokładnie co masz na myśli czy to temp. jest za wysoko ?? już włączyłem wiatrak z przodu obudowy to powinien trochę pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 15:45, blacklio2 napisał:

To jest stacjonarny komp, karta graficzna jest zintegrowana czy wczepiana osobno?

Jest to laptop z zintegrowaną kartą Via chrome 9 hc igp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 15:42, blacklio2 napisał:

Powinien ale ogólnie temp stanowczo za duża, 30 - 35 stopni, a najlepiej nie przekraczać
40 stopni

wiatrak włączyłem ale niestety za dużo to nie dało temp. nadal przekracza 50 C co może być przyczyna grzania sie dysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta Vista, to śmieć... W nic nie mogę grać... Pogram sobie z godzinę np. w Heroes5 albo Civ4 i się wyłączy...
Bardzo dużo gier się wcale nie da włączyć na tym systemie... Da się coś zrobić, żeby chociaż Civ4 się nie wyłączało? Na starym komputerze (dużo gorszym) mi wszystko działało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vista nie jest przeznaczona do gier. Na niej gry chodzą wolniej i jak widać w Twoim przypadku awaryjnie. Zalecam przerzucenie się na XP-ka choćby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 16:08, blacklio2 napisał:

Zmień na XP :)


a można wgrać XP jak mam laptopa HP Pavilion dv6000?
bo Vistę się instaluje z dysku laptopa, a nie z płyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 16:31, Paweł10 napisał:

a można wgrać XP jak mam laptopa HP Pavilion dv6000?
bo Vistę się instaluje z dysku laptopa, a nie z płyty...


XP-ka zainstalujesz na każdym sprzęcie o ile spełnia minimalne wymagania systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale najpierw poszukaj sterowników do dysku SATA, karty graficznej, chipsetu, karty sieciowej, WiFi, ogólnie za wszystkim sterownikami do urządzeń w twoim lapku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy urzywam Firefoxa czasem zdarzy się, że kursor umyka na początek akapitu tak jak bym miał cały czas naciśnięty klawisz[<-] ''lewa strzałka'', oczywiście problemy z pisaniem, z zanaczaniem, itp. Jakieś rozwiązania ?
Mieliście coś takiego ?
**Ten problem przwrzuca się też do edytorów tekstu i do tego, np. że nie mogę zaznaczyć ikony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koniguracja komputera to:

Athlon 64 3200+ 939, Gigabyte K8VT 890-9, 1024 DDR 400 Mhz Kingstone, GeForce 6600GT 256 DDR, 160GB Samsung SATA

Chciałbym sprzedać kostki pamięci (mam ich cztery, po 256 DDR) i wymienić je na GeIL Dual Ultra 2x 1GB DDR2 800 MHz. Czy polecacie mi taką wymianę, czy poprawi ona znacząco wydajność mojego komputera, czy raczej taki wybór jest całkowicie niepotrzebny?

PS. Czy 4 kości pamięci po 256 DDR są wydawniejsze niż 2 po 512 DDR, czy nie ma to najmniejszego znaczenia? Wiem, że na pewno 2 po 512 DDR są wydawniejsze niż 1 po 1024 DDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 16:04, blacklio2 napisał:

Źle wentylowana obudowa nic więcej, najlepiej jak ten wentyl by dmuchał bezpośrednio
na ten dysk

Budo jest Ok jeden dysk ma 31 a te skurczybyk ponad 50 ;/;/ cos z nim chyba nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się