Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2007 o 22:45, Rafal G napisał:

W zakładkach z prawej strony musisz wybrać "Postacie", a potem, również na prawej stronie,
tyle że na samym dole wybierz "Stwory" i voila;)

Dzięki serdeczne :D tera bede wiedział. szkoda że na tym forum niemożna dawać punktów reputacji. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... mam takie pewne pytanie... Nie raz jak gram w Heroes of and Magic3 pojedyńczą scenerję... to albo mój sojusznik albo komputer przeciwnik robią taką dziwną rzecz ... a mianowicie za miast poruszać się normalnie oni tak pojawiają się co chwilę w różnych miejscach... tak jak by skakali tu na mapie potem ty tam... Wie ktoś z was jak to się robi bo ja też chciałbym tak się nuczyć skakać w różnych miejscach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może porusza się kilkoma oddalonymi od siebie bohaterami, a Ty masz takie wrażenie, jakby ''skakali'' po mapie. W odległe miejsca można przemieszczać się za pomocą Monolitów jedno- i dwukierunkowych, i zaklęciem Natychmiastowa podróż albo Teleportacja - któreś z tych na pewno ;) nie pamiętam dobrze, bo w trójkę dawno nie grałem, i możliwe że pomyliłem nazwy zaklęć z piątką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:01, Lfdracon napisał:

Być może porusza się kilkoma oddalonymi od siebie bohaterami, a Ty masz takie wrażenie, jakby
''skakali'' po mapie. W odległe miejsca można przemieszczać się za pomocą Monolitów jedno-
i dwukierunkowych, i zaklęciem Natychmiastowa podróż albo Teleportacja - któreś z tych na pewno
;) nie pamiętam dobrze, bo w trójkę dawno nie grałem, i możliwe że pomyliłem nazwy zaklęć z
piątką.



Hm.... Napewno nie porusza się kilkoma oddalonymi od siebie bohaterami...a co to jest monolit,,,??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:16, jajajupi napisał:

Hm.... Napewno nie porusza się kilkoma oddalonymi od siebie bohaterami...a co to jest monolit,,,??


To portal, który przenosi do innego takiego samego portalu na mapie. Dwukierunkowy to taki w który można wejść i można wrócić tam, skąd przybyliśmy; a jednokierunkowy to taki, który wysyła gdzieś, ale nie można wejść w to, z czego się wyszło (podróżuje się w tylko jedną stronę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:25, kubagracz napisał:

> Hm.... Napewno nie porusza się kilkoma oddalonymi od siebie bohaterami...a co to jest
monolit,,,??

To portal, który przenosi do innego takiego samego portalu na mapie. Dwukierunkowy to taki
w który można wejść i można wrócić tam, skąd przybyliśmy; a jednokierunkowy to taki, który
wysyła gdzieś, ale nie można wejść w to, z czego się wyszło (podróżuje się w tylko jedną stronę)



Acha to już wiem co to.... Ale ten komputer on bez tych monotów skakał na mapie i pojawiał się w rużnych miejscach... Nigdy nikomu się to z was nie przytrafiło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:16, jajajupi napisał:

Hm.... Napewno nie porusza się kilkoma oddalonymi od siebie bohaterami...a co to jest monolit,,,??

Są to obiekty przenoszące bohatera na inne miejsce na mapie. Obrazek 1 - wejście do monolitu jednokierunkowego; obrazek 2 - wyjście z niego. Wchodzisz do 1, wychodzisz w 2. Tego typu monolitami można poruszać się tylko w jednym kierunku, co oznacza, że tym monolitem nie wrócisz z powrotem.
Obrazek 3: 1 - monolit dwóch kierunków. Przenosi Twojego bohatera do innego monolitu dwóch kierunków. Jeśli jest ich kilka(takich samych), wysyła Cię do losowo wybranego. Możesz nim wrócić. 2 - wejście do podziemi. Przenosi bohatera do poziomu podziemi, do najbliższego takiego wejścia. Także można nim wrócić.

20070909103107

20070909103113

20070909103123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:34, Lfdracon napisał:

> Hm.... Napewno nie porusza się kilkoma oddalonymi od siebie bohaterami...a co to jest
monolit,,,??
Są to obiekty przenoszące bohatera na inne miejsce na mapie. Obrazek 1 - wejście do monolitu
jednokierunkowego; obrazek 2 - wyjście z niego. Wchodzisz do 1, wychodzisz w 2. Tego typu monolitami
można poruszać się tylko w jednym kierunku, co oznacza, że tym monolitem nie wrócisz z powrotem.
Obrazek 3: 1 - monolit dwóch kierunków. Przenosi Twojego bohatera do innego monolitu dwóch
kierunków. Jeśli jest ich kilka(takich samych), wysyła Cię do losowo wybranego. Możesz nim
wrócić. 2 - wejście do podziemi. Przenosi bohatera do poziomu podziemi, do najbliższego takiego
wejścia. Także można nim wrócić.



No oki dzięki że tak ladnie mi to zaprezętowaleś ale ja wiem że są takie monoty... ale mi chodzi o to... że jak widać na poniższym obrazku zaprezętowanym na moim ludziku.... koleś przemieszcza się tak... i to bez monotów..

20070909104212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:42, jajajupi napisał:

No oki dzięki że tak ladnie mi to zaprezętowaleś ale ja wiem że są takie monoty... ale mi chodzi
o to... że jak widać na poniższym obrazku zaprezętowanym na moim ludziku.... koleś przemieszcza
się tak... i to bez monotów..


Może w takim wypadku ustawiłeś dużą szybkość ruchu komputera i pokazuje tylko jego przystanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:46, Nufiko napisał:

> No oki dzięki że tak ladnie mi to zaprezętowaleś ale ja wiem że są takie monoty... ale
mi chodzi
> o to... że jak widać na poniższym obrazku zaprezętowanym na moim ludziku.... koleś przemieszcza

> się tak... i to bez monotów..

Może w takim wypadku ustawiłeś dużą szybkość ruchu komputera i pokazuje tylko jego przystanki.



Ta... aż taki gupi to ja nie jestem wydaje mi sie że on używa jakiegoś czaru tylko nie wiem jakiego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:48, jajajupi napisał:

Ta... aż taki gupi to ja nie jestem wydaje mi sie że on używa jakiegoś czaru tylko nie wiem
jakiego !!


Jeżeli teleportuje się na zasięg widoczności ekranu jest to czar "Wrota wymiarów" z magii powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:52, Nufiko napisał:

> Ta... aż taki gupi to ja nie jestem wydaje mi sie że on używa jakiegoś czaru tylko nie
wiem
> jakiego !!

Jeżeli teleportuje się na zasięg widoczności ekranu jest to czar "Wrota wymiarów" z magii powietrza.


o.... to może to a tak się jeszcze zapytam...ile razy można użyć tego czaru?? bo chyba się z nim spotkałem i można go było użyć chyba raz a komputer kilka razy się przenosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:55, jajajupi napisał:

o.... to może to a tak się jeszcze zapytam...ile razy można użyć tego czaru?? bo chyba się
z nim spotkałem i można go było użyć chyba raz a komputer kilka razy się przenosił


W zależności od poziomu znajomości Magi powietrza (podstawowy/zaawansowany/ekspert) 2/3/4 razy na turę info pochodzi z jaskini behemota, a dokładniejsze opisy są w w instrukcji, która jest na dysku twardym w formacie pdf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:02, Nufiko napisał:

> o.... to może to a tak się jeszcze zapytam...ile razy można użyć tego czaru?? bo chyba
się
> z nim spotkałem i można go było użyć chyba raz a komputer kilka razy się przenosił

W zależności od poziomu znajomości Magi powietrza (podstawowy/zaawansowany/ekspert) 2/3/4 razy
na turę info pochodzi z jaskini behemota, a dokładniejsze opisy są w w instrukcji, która jest
na dysku twardym w formacie pdf.


Acha oki dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości chciałem się ws zapytać grał ktoś albo gra przez neta w Heroes of and Magic?? Fajnie się wogóle gra są jakieś klany czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:15, jajajupi napisał:

A tak z ciekawości chciałem się ws zapytać grał ktoś albo gra przez neta w Heroes of and Magic??
Fajnie się wogóle gra są jakieś klany czy coś...


polska liga:
http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/

polski klany H3 (jest więcej):
Gladiatorzy Aren:
http://www.gladiatorzyaren.prv.pl/

Black Hoods
http://www.blackhoods.forumer.pl/

Sons of The Northern Darkness
http://clanheroes3.prv.pl/

Granda (w trakcie przesiadki na H5)
http://www.granda.ork.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim... mam pewien problem polegający na dziwnej rzeczy... dokładnie chodzi mi o pojedyńczą scenerię i granie we dwóch w nią .... Problem polega na tym że jak widać na poniższych obrazkach ja mam ustawione szybkość wrogów i ogólnie żeby ich widzieć.... Ale kiedy daje koniec kolejki czyli następny dzień i pojawia się mój kumpel fioletowy to przeskakuje mi od razu na niego nie p0okazujc mi ruchów wroga...A kiedy gra już mój kumpel i dając dzień kolejny to pojawia mu się ruchy wroga... Bez sensu to wszystko jest mógł by mi ktoś to wytłumaczyć ??

20070915213026

20070915213037

20070915213050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprubujcie sami na swoich kompach uruchomic herosy i dać gre wielo osobowom na jednym kompie i grać.... zobaczycie że ten pierwszy nie ma pokazywanych ruchów wroga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować