Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2010 o 14:50, Nephren-Ka napisał:

@Niflheim
A panowie z Negură Bunget to co, hę?:> O ile jeszcze "Virstele Pamintului" nie jest
jakieś genialne strasznie(powiedzmy 4/5), to "Maiestrit" brzmi świetnie(a dwa kawałki
w wersji akustycznej to już z w ogóle odjazd:>). Szkoda, że to ''tylko'' re-recorded
"Maiastru Sfetnic" z 2000 roku(brzmienie oczywiście na plus nowego).


"Virstele Pamintului" jest dobre, ale IMO do tegorocznej czołówki jej troszkę brakuję. ;P Muszę przesłuchać jeszcze raz, może w końcu się przekonam do tego albumu.

@Wayzin

Oj, nie wiem czy DSO wyda coś naprawdę zajebistego. Przesłuchałem nowy kawałek i mam mieszane uczucia. Electric Wizard za to jest pewniakiem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 18:03, Niflheim napisał:

@Wayzin

Oj, nie wiem czy DSO wyda coś naprawdę zajebistego. Przesłuchałem nowy kawałek i mam
mieszane uczucia. Electric Wizard za to jest pewniakiem. ;P


Wyda, wyda. To więcej niż pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 18:06, Wayzin napisał:

Wyda, wyda. To więcej niż pewne.

Ten album jeszcze nie wyszedł, ale skoro Ty już nie masz wątpliwości bez przesłuchania go, to spoko.

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 18:08, Miklak napisał:

> Wyda, wyda. To więcej niż pewne.
Ten album jeszcze nie wyszedł, ale skoro Ty już nie masz wątpliwości bez przesłuchania
go, to spoko.

:P


Tak, tylko że ja słyszałem już "Devouring Famine" i (kiepskiej jakości) sample, więc akurat wątpliwości co do tego już nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko, też czekam na DSO, i spodziewam się czegoś na poziomie przynajmniej tegorocznych dzieł Negury. Od Agallocha spodziewam się czegoś na poziomie Agallocha, czyli jakość, której nie osiąga żadna inna metalowa kapela :)


Jestem trochę rozczarowany nowym Slough Feg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 18:36, Demagol napisał:

Mówicie o Deathspell Omega czy Diablo Swing Orchestra?

Deathspell Omega

choć gdyby Diablo Swing Orchestra wydali coś nowego, też bym nie pogardził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 18:32, Miklak napisał:

Od Agallocha spodziewam się czegoś na poziomie Agallocha, czyli jakość,
której nie osiąga żadna inna metalowa kapela :)

Oprócz Celtic Frost, Neurosis, Electric Wizard, DSO czy innych (jeśli chodzi tylko o ostatnią dekadę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 02:46, Wayzin napisał:

Oprócz Celtic Frost, Neurosis, Electric Wizard, DSO czy innych (jeśli chodzi tylko o
ostatnią dekadę).

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej metale ostatnio czułem się taki nie tru bo poszedłem na t-love gdzie troche pogowałem i mnie ochrona co chwila ściągała i na akurata ale tam już nic nie mieli. Tak czy siak mówię, że nie wypada być takim mało mhrocznym i poszedłem na koncert death metalowy Rebellion tour volume II. 5czy 6 zespołów death metalowych 5godzin muzyki. No i już na drugim zacząłem robić pogo które wkrótce przekształciło się mosh pit z łysymi. Nareszcie znalazłem godnych siebie zawodników, którzy już mają u mnie miejsce w kadrze PZPNu. Sialiśmy ból i zniszczenie w moszu na każdym zespole chyba ze 4godziny pogowania. Wszyscy mnie tam docenili, z każdym przybiłem grabę, nie raz prosili mnie żebym jakiegoś mocnego typka poszarpał więc socenili mój skill. A po koncercie z każdym przybiłem piątkę. Nawet znajomi mówili, że byłem wiodącą postacią wieczoru. A że swojej panny nie wziąłem to mogłem szaleć i nawet na barana jakieś lampucery nosiłem.
A jakie cudowne obrażenia mam ha! Sami popatrzcie! i jeszcze takie dwie z tyłu na plecach jakby mnie wilkołak zadrapał:D oczywiście to od pieszczochy bo żeby być tru trzeba brać mosh na gołą klatę tak jak to wczoraj robiliśmy.

20101024125909

20101024125930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można liczyć na coś nowego od Korpiklaani w ciągu następnych miesięcy? Czy raczej niezbyt? Pomijając "Voice Of Wilderness", to wszystkie ich albumy wychodziły w odstępach jednego roku.
Jestem głodny na trochę nowej biesiady z północy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie przecież ja mam tu swój fanklub muszę im pokazać, że mają kogo wielbić. I nie ja dostałem tylko ja biłem, a że troche jestem pokiereszowany? Bez tego koncert jest nieudany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 14:00, Wayzin napisał:

> "?" ?
":D" ?

czy ja wyglądam na kogoś, kto nie wielbi Celtic Frost, Neurosis, Electric Wizard i DSO? Agalloch w mojej hierarchii po prostu stoi najwyżej i nie widzę sensu tej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 14:05, Miklak napisał:

czy ja wyglądam na kogoś, kto nie wielbi Celtic Frost, Neurosis, Electric Wizard i DSO?
Agalloch w mojej hierarchii po prostu stoi najwyżej i nie widzę sensu tej dyskusji.

Tak, dokładnie tak wyglądasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować