Zaloguj się, aby obserwować  
Maurycy_69

Obróbka zdjęć

23 postów w tym temacie

Szukałem podobnego tematu i nie znalazłem (jedynie o fotografii cyfrowej a to nie to samo...) więc założyłem nowy. Jak zdublowałem to z góry przepraszam :)

Do rzeczy. Mam fotkę (poniżej miniatura) z dwoma kobietami - jedna moja druga kumpla :) w tym rzecz że ta kumpla jest tam dla mnie zbędna i chce ją ładnie wyciąć, a właściwie wyciąć moją i wstawić w inne tło. no taki fotomontaż. od razu mówię że narzędzia zawarte w MS Paincie nie dają pożądanego rezultatu ;) Mam Corel Draw 8.0 z Corel Photo-Paint.
może tam da się coś takiego zrobić... tylko nie mam pojęcia jak... :/ ewentualnie jakby komuś się chciało to mógłby to za mnie zrobić :P :)
w każdym bądź razie czekam na porady. z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak szukam na innych forach i częściej mówi się tam o photoshopie niż corelu więc zacząłem ściągać Adobe Photoshop CS2 PL. tak więc speców od photoshopa proszę o zabranie głosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 08:17, Abi Dalzim napisał:

Po jednym punkcie na oko? To trochę mało... Ja dawałem na jedno oko po kilkanaście punktów
minimum (źrenica, obwód tęczówki, kąciki oczu, obwód powieki itp.). W sumie na jedno zdjęcie
wypadało kilkaset punktów...

O kurcze... :) No właśnie zauważyłem, że u ciebie morfing jest praktycznie idealny, a u mnie po prostu przenikają sie dwie fotografie :) Dzisiaj się trochę pobawię jeszcze. Może coś ciekawego wykombinuję :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka porad:
- staraj się wybierać zdjęcia, gdzie głowy są mniej więcej tych samych rozmiarów,
- kompozycja zdjęć niech będzie podobna (mniej więcej w tym samym miejscu oczy, usta itp.)
- stosuj jak największą liczbę punktów.
Wtedy będzie coraz lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 10:52, Abi Dalzim napisał:

No i popracowałeś trochę? Jakie efekty?

Coś takiego wykombinowałem :) tylko trochę za bardzo sie od siebie rysunki różniły i efekt nie jest porażający.. :(
http://rapidshare.com/files/24185643/export.gif

P.S. Sorry że dopiero się odzywam, ale miałem problemy z uploadowaniem ale w końcu sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 06:44, Abi Dalzim napisał:

Wyszło nawet nieźle, ale obrazek jest malutki i niewiele widać. Ale idzie Ci coraz lepiej :D

No, mogę to zrobić nawet w 1042x768 ale wtedy kilkadziesiąt mega by zajmowało ;) Chyba że do avi bym skompresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 08:43, L33T napisał:

rada umieszczaj tu fotki bo RS czasem nie pozwala pobierać :/

Mi tam nigdy nic takiego się nie zdarzyło... Ale ok następnym razem wrzucę tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 16:11, barteg napisał:

Czyli twoja ta brzydsza ? xD

Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie napisałem która to moja... A gdybyś wiedział, że moja dziewczyna to Artystka z forum, myślę, że powstrzymałbyś się od takich głupich komentarzy...
Spam na forum nie jest mile widziany, także nie wypowiadaj się już z łaski swojej w tym wątku nie na temat.
Nie odpisuj na tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować