Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Limitowane Edycje Kolekcjonerskie - czyli ukłon w stronę gracza - CDP & Cenegi :)

737 postów w tym temacie

Silent Hunter''a było 3000 szt. na cały świat. Batman będzie kosztował 160 - 180zł. (tak przypuszczam). Anno 1404 wersję Angielską można było kupić za 250zł. na allegro (były 2 sztuki).
Szkoda tylko, że nie podali daty pre-orderu EK AA ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdawało mi się że 1000 ale my mistake, anyway 10 szt z 3k które Cenega sprowadziła i rozeszły się oczywiście na pniu tym mniejsze wrażenie robi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że C. mogłaby ich wtedy więcj sprowadzić niż te ''aż'' 10. Miałem ochotę to kupić ale się spóźniłem. Teraz oczywiście już nigdzie tego nie dostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczegółów się pewnie nie dowiemy ale 10 sztuk jak dla głównego krajowego dystrybutora wygląda trochę śmiesznie tak czy inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym bumerangiem z kolekcjonerki Batmana AA, ona będzie do użytku czy tylko taki bajer na półkę ?
Jak dla mnie słaba kolekcjonerka z tego Batmana, widziałem wcześniej jakąś wersje z figurką i mi się bardziej podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja z figurką ? oO Chyba ci się z Assassin''s Creed pomyliło bo CE Batman: AA nie miała żadnej figurki...
Nie bumerang tylko Batrang ;p I oczywiście, że będzie do użytku...do gry dodadzą naostrzoną broń...tia chciałbym, ale nie na tym świecie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Niemiecka edycja kolekcjonerska Operation Flashpoint: Dragon Rising. Ciekawe, czy u nas będzie kilka sztuk.
2. CoD MW2 War At Home Edition ^^

20090806110652

20090806110807

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj informowaliśmy Was o kolekcjonerskiej wersji gry Operation Flashpoint: Dragon Rising, której przedsprzedaż rozpoczęto w Niemczech. Dzisiaj Codemasters Software powiadomiło nas, że limitowana edycja taktycznej strzelaniny będzie dostępna również w Polsce. Cena produktu wyniesie 199,90 zł. news z GOLu.

Miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 23:55, rtyrtyrty napisał:

czy wiadomo coś na temat EK NFS Shift bądź Blur?


Te gry raczej nie będą miały swoich EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 11:11, MaccCry napisał:

Jak jesteś fanem danej gry, to warto kupic EK. Kwestia kosztów...

Demo mi się strasznie spodobało, ale zastanawiam się, czy później nie będzie to przede wszystkim skradanka. Cóż, chyba kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 00:11, bardek napisał:

Słyszał może ktoś o EK Tekken 6? Czy będzie dostępna w Polsce i, może, gdzie można zamówić
Pre-Order?

Na e-bayu coś widziałem, jakies preodery z wielkiej brytani, to na allegro tez się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować