• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
astroex

Przesyłka w 24h (Masterlink)

Pytanie

Chcialem sie dowiedziec ile czasu ludzia idzie taka przesylka ... bo ja juz czekam 3 dzień i nic ... ''ani widu ani slychu''.
Czy to aby na pewno 24h czy moze 24dni? Czy ktos tez mial juz takie problemy? Czy moge gdzie napisac zazalenie i poprosic o zwrot kasy za przesylke?

Pozdrawiam ccala ekpie gram.pl ... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

202 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Jedyna zaobserwowana przeze mnie wada Masterlinka to bodajże trzykrotne dostarczenie uszkodzonej przesyłki, chodzi o popękane pudełka. Jest to jednak do przeżycia. Chociaż jak przyszedł F.E.A.R. to z opakowania została miazga, a po otwarciu paczki płyty się wysypały na podłogę - szok!!! O.O
CDP stanął jednak na wysokości zadania i wymienił grę, szybko i sprawnie. A do tego Wormsy dorzucili :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

E tam. Ja zawsze korzystam z Poczty Polskiej i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby mi grę uszkodzili lub pudełko połamali. A przesyłka idzie dzień dłużej niż teoretycznie w Masterlinku.

A o tym jak kurierzy pracuja nasłuchałem się od kumpla, który w wakacje z jeździł. Nie polecam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.04.2007 o 12:23, Be-Yacz napisał:

jak pracują :) ??



Podam kilka cytatów:

"E to ubezpieczone", "To też" i "A to nie ale co tam - na odpadki pójdzie", "Pójdzie w koszta"

Resztę sam sobie dopowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja zbyt Czesto nie zamawiam ale o kurierach MasterLink złego słowa powiedziec nie moge zawsze paczka w nienaruszonym stanie i zawse na czas podobnie z GLS ale może to moje szczeście tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Masterlink dobry jest, przynajmniej oddział który zajmuje się moimi paczkami. Biuro Obsługi Klienta działa szybko i sprawnie, jak zadzwonie z prośbą, aby kurier przywiózł paczke wcześniej bo jade na uczelnie to moja prośba zostaje spełniona itp. Tylko raz dostałem paczke po godzinie 12, a było to w sobote, chyba wtedy rozsyłali te całe GW:N jeszcze, więc się nie dziwie. GLS co innego, odtwarzacz mp3 przywiezli mi tydzien po wyslaniu i przyjechał typ dopiero o 23.... Gdyby nie to, ze od nich dostalem paczke z Singapuru to bym z nimi do czynienia już nie chciał mieć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czy masterlink wozi paczki w swieta?? bo wczoraj wyjechal kurier z warszawy i dzisiaj o 8 dotarla paczka do sortowni w moim miescie.Wiec jezeli wozi to nie ma problemu ale jezeli nie to czy mozna by bylo podjechac do sortowni i wziac paczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zadzwoń do oddziału, jeśli ktoś ci odbierze telefon (a nie musi dzisiaj, święto jest) to zapytaj się czy możesz sam paczke odebrać dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja na Masterlink nie narzekałem aż do momentu wysyłki do mnie Gothica 3. Paczka pojechała w zupełnie inną stronę Polski. Na oddział w moim mieście nie mogę narzekać, ale o wiele sprawniej pracuje firma UPS. Można nawet samemu ustalić sobie w jakich godzinach ma przyjechać kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.05.2007 o 20:11, Król Skorpion napisał:

Dzisiaj zamówiłem gierke na gram.pl kurierem. Jutro zapakują i wyślą.Mam pytanie: czy jest
możliwość, żebym paczuszkę otrzymał w sobotę?????

Przykro mi stary - najwcześniej gra dojdzie w poniedziałek :p

Przeczytajcie ze zrozumieniem - "Masterlink dostacza paczkę następnego (roboczego, czyli od pon. do piątku) dnia po wysłaniu przesylki".
Czyli np. zamawiasz w normalnym tygodniu w wtorek(możliwe, że jeśli zamówisz bardzo wcześnie rano, to jeszcze ci wyślą tego samego dnia, wtedy otrzymasz na najwcześniej w środę), to ci w środę powinni wysłać a w czwartek najwcześniej przesyłki otrzymujemy.
A w święta kurierzy nie pracują, jedynie transporty, które dowożą do oddziałów firmy, ale też się zdarza, że mogą nie pracować. Spóźnienia/problemy z dostawą/uszkodzona paczka mogą się zdarzyć.

Ludzie nie zadawajcie ciągle głupich pytań jak "kiedy dojdzie paczka, bo wczoraj wysłałem?" -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam jeszcze jedno pytanie, jeśli nie będzie mnie w domu a kurier przyjedzie to czy będę musiał gdzieś jechać po tom paczkę, czy może on sam później przyjedzie. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.05.2007 o 10:56, Szympek napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie, jeśli nie będzie mnie w domu a kurier przyjedzie to czy będę musiał
gdzieś jechać po tom paczkę, czy może on sam później przyjedzie. Z góry dzięki.

Kurier kursuje od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 17.00
Czyli jak ciebie nie będzie do 17.00 to kurier dostarczy ci paczkę następnego dnia(jeśli będziesz w domu i o ile przyjedzie/zadzwoni).
A po tą paczkę to raczej nie możesz jechać, ale może jeśli miałbyś dowód osobisty to by ci wydali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja jak już to zamawiam Pocztą Polską. Przesyłka zwykle idzie tyle samo, a jest nieporównywalnie tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.06.2007 o 17:43, Łukasz090 napisał:

Ja zamówiłem wczoraj grę. Dzisiaj powinni mi ją przywieść. I mam pytanie czy oni to przywożą
w godzinach wieczornych? (ok. 20:00)

Wioza paczki w godzinach miedzy 10:00 a 17:00, od pon. do pt. (tak jak mniej wiecej napiusalem powyzej ;p) :p
Przykro mi, ale moze masz tam kogos znajomego kto by moglby ci moze to przywiesc co ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.06.2007 o 17:43, Łukasz090 napisał:

Ja zamówiłem wczoraj grę. Dzisiaj powinni mi ją przywieść. I mam pytanie czy oni to przywożą
w godzinach wieczornych? (ok. 20:00)


tylko drobna rzecz - przesylki Mastelink Express dotycza wylacznie Warszawy i realizowane sa
w przypadku dokonania platnosci z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować