Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

Sid Meier's Pirates - temat ogólny

270 postów w tym temacie

najlepsza "piracka" gra od czasow pierwszej edycji. szkoda ze ma takie glupawe momenty jak te balety na imprezach, ale jest i tak super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 14:25, penny napisał:

najlepsza "piracka"



Veto - uważam że lepsza była gra Sea Dogs, niestety dwójka została przerobiona (i zbeszczeszczona) na Piratów z Karaibów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 21:53, michal19 napisał:

> najlepsza "piracka"


Veto - uważam że lepsza była gra Sea Dogs, niestety dwójka została przerobiona (i zbeszczeszczona)
na Piratów z Karaibów :(


wg mnie sea dogs to dobra gra, ale niestety wg mnie jest strasznie robaczywa (lub poprostu niedorobiona) i dosc szybko sie nudzi. moze to dlatego, ze ja jeszcze pamietam jak gralem w pierwszych pirates, a potem w pirates gold :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2005 o 20:56, penny napisał:

robaczywa (lub poprostu niedorobiona)

Ani jedno ani drugie, po prostu może ci się nudzić, ale robaczywa to ona nie była

>i dosc szybko sie nudzi. moze to dlatego, ze ja jeszcze pamietam jak gralem w pierwszych

Dnia 13.11.2005 o 20:56, penny napisał:

pirates


Też pamiętam - grałem mając mapę karaibów... grałem "do oporu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 21:02, michal19 napisał:


> robaczywa (lub poprostu niedorobiona)
Ani jedno ani drugie, po prostu może ci się nudzić, ale robaczywa to ona nie
była

no niewiem. najbardziej denerwujace bylo notoryczne blokowanie sie mozliwosci przejscia do mapy, zdazalo sie ze musialem w kolko ladowac sejvy albo plynac przez pol godziny w otwarte morze tylko po to zeby w koncu wyplynac z jakiegos obszaru. dodatkowo idiotyczne bylo to ze jak sie opuscilo obszar z solidnie ostrzelanym fortem to nawet jesli sie blyskawicznie tam wrocilo, to fort byl w pelni sil, odremontowany, zwarty i gotowy do obrony - wkurajaca paranoja. bylo tego jeszcze troche. nie mowie ze mi sie zle gralo w te gre - fajna byla, bo w koncu cos w klimacie, ktory lubie. pirates uwazam za lepiej dopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 13:39, graczomaniak napisał:

Gra mi sie bardzo podoba a wam...????:D:D:D


owszem dobra gierka ale spodziewałem się po niej więcej co nie znaczy że pieniądze wydane na nią były wyrzucone w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne. Ja nie miałem ani jednego takiego buga... Nigdy żadnych problemów z mapą itd. Ale ja byłem na tą grętak napalony że za 45$ na początku sprowadziłem sobie ją ze stanów, więc może jak to ostatnio widać, problemy wersjii wydanej w polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak gra jest rewelacyjna, jednak mi się znudziła :/ bo brakło w niej opcji multiplayer, a takie gry rozpracowywuje bardzo szybko i niczym nie są mnie w stanie zaskoczyć :). Z multilayerem pewnie bym grał do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ja po pare razy gre lubie przechodzić. Ale multipalyer faktycznie jestprzydatny. Może gdy bendzie 2 część o ile ktoś sie na to odważy to bendzie multiplayer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 10:51, iro1979 napisał:

Tak gra jest rewelacyjna, jednak mi się znudziła :/ bo brakło w niej opcji multiplayer, a takie gry rozpracowywuje bardzo
szybko i niczym nie są mnie w stanie zaskoczyć :). Z multilayerem pewnie bym grał do tej pory.


jak dla mnie to nie jest raczej typ gry dla ktorej moglby powstac jakis sensowny multiplayer.
pozatym pomysl jak niby to mialoby wygladac? zauwaz, ze w tej grze czas plynie inaczej jak jestes w miescie a inaczej jak jestes na morzu - co jest jaknajbardziej zrozumiale. pozatym obszar dzialan jest tak duzy, ze mogloby sie zdazyc, ze grajac z kims przez kilka godzin byscie sie wogole nie spotkali. ta gra z zalozenia jest gra jednosobowa.
jedyne co by mozna zrobic w kwestii multiplayera to stworzyc gre w wersji mmorpg i taki tytul wlasnie od dluzszego juz czasu powstaje - niedawno zaczela sie beta. jak cie to interesuje to zajrzyj tutaj http://www.burningsea.com/ gra ma tytul pirates of the burning seas i naprawde jest na co zekac.

swoja droga ciekaw jestem jak tam rozwiazana zostanie kwestia podrozowania statkiem? przeciez nie bedzie sie czekalo przed kompem 5 dni, az statek doplytnie do celu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 11:54, Lord Matti napisał:

Skąd rześ taki fajny sreen wytrzasnął ???

jakto skad. z ich strony. gra ma byc wydana TEJ ZIMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link - teraz będzie na co czekać. Jest już masywna onlinowa gierka o piratach - jednak nie pamiętam nazwy. Widać da się jakoś pogodzić czas na morzu z czasem w mieście. Może jakiś limit 1dzień w grze = np 2 min w czasie rzeczywistym, bez znaczenia czy jesteś w mieście czy na morzu. Screen rzeczywiście przepiękny i będzie to chyba moja ulubiona gra jak się pokaże. Pomyśl tylko co się będzie działo: kilq kamratów w klanie :). Ciekawe czy każdy będzie osobnym 1 piratem czy też dowódcą hord piratów jak np. w piratach sid''a ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować