Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Jakoś jeszcze nie było tematu o jedynce (nie sourc-u). Ostatnio grałem w cs-a parę lat temu i teraz żałuję. To naprawdę fajna gierka. Mam jednak pewne problemy z updat-em. Ten automatyczny udate z gierki nie działa (mam cs-a z Half-life Generacja), znajduję w necie wersję 1.5, ale chyba jest też najnowsza, obecna wersja 1.6. Z tym, że jest ona podłączona pod steam-a, a z nim już się nie chcę bawić. Jakieś podpowiedzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 14:43, DevilFish napisał:

zainstalowałem steam-a, ale cs jest tam płatny - kosztuje koło 10 $. Skąd mozna ściągnąc za darmo cs-a 1.6, legalnie oczywiście.


Wydaję mi się że jest to niemożliwe. Aby pograć w cs 1.6 potrzebujesz klucza do podstawki (do Half Life 1). Te 10$ to jest właśnie opłata za nowy klucz do hl1 i póki co nie zanosi się aby ta gra stała się programem typu abandonware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, dzięki ! Mam nawet klucz do generacji, kupiłem kiedyś oryginał. Jak go wpisałem od razu ładnie pojawiły mi się wszystkie częsci HL-a. I gra gitara, już pocinam sobie w cs-a 1.6 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jA ZROBIŁEM TAK - Poszedłem do Media Markt wziałem pod pache Counter Strike Condition Zero za 20 złotych wrociłem do domu zarejestrowałem się i dostałem do rąk Half-Life 1 + wszystkie dodatki do tego Counter Strike sieciowy, Condition Zero i ten tryb przygodowy co znjaduje sie w CS:CZ prócz tego oczywiście mam DoD i inne mody jakie wchodzą w skład Half Life. Innymi słowy nie posiadam tylko: Half-Life2, CS:S, DOD:S i KungFu a reszte gier ze stajnie Valve mam za 20 złotych :) tyle że ściągnięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 11:47, DevilFish napisał:

A co sądzicie o filmikach Over The Counter-Strike ??

http://otcs.bigpushproductions.com/videos.php

Co do filmików to polecam zassanie tych na www.counter-strike.pl zajeło mi ich ściągnięcie 2 dni jednak 3 GB ich na dysku to spory stuff, z twojego dl równierż skorzystam, dzięki wielkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 15:47, s2nto napisał:

> A co sądzicie o filmikach Over The Counter-Strike ??
>
> http://otcs.bigpushproductions.com/videos.php
Co do filmików to polecam zassanie tych na www.counter-strike.pl zajeło mi ich ściągnięcie
2 dni jednak 3 GB ich na dysku to spory stuff, z twojego dl równierż skorzystam, dzięki wielkie.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak chcialem zapytac czy jeszcze ktos gra? :) w jakie wersje? macie jakies fajne linki do lig/rankingow poza esl i cb? prosze moderatorow o nieusuwanie linkow jezeli to mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 19:14, master111 napisał:

Czy Counter Strike: Condition Zero pujdzie samodzielnie bez Half-Life ??
Prosze o szybką odpowiedzi:)


Tak. Ale musisz zakupić np. wersję pudełkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem żadnym podmiotem opiniotwórczym:P ale o ile dobrze kojarze zasady panujące tutaj to nie można umieszczać jedynie linków o treści obraźliwej lub takich z których czerpiesz bezpośrednie korzyści. Wydaje mi się, że ligi/rankigi nie kwalifikują się pod żaden z tych cenzusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ok to zaryzykuje...
www.cspasion.com - ranking/liga 1/1 2/2 5/5 cs wersji : 1.5, 1.6, source. dopiero startuje wiec dobrze by bylo pomoc sie rozwinac :D
www.proxion.biz - narazie problemy techniczne ale niedlugo znowu ruszy. ranking klanow 1.5

ma ktos jakies jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 13:26, upiordliwy napisał:

Ktoś powie mi co powinienem zakupić aby rozpoczaćzabawę z CSem ?

Cs-a?? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 13:26, upiordliwy napisał:

Ktoś powie mi co powinienem zakupić aby rozpoczaćzabawę z CSem ?

Ja mam CS antology< cs 1.6 i Cs: Cz> kupiłem bodajże za 40zł w Katowickim Saturnie w Silesii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować