Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2008 o 16:19, KrzychW napisał:

> Po prostu pojawia sie opcja, aby dac puchar paladynowi imieniem Frithjof w Klanie Ognia.


A po rozdaniu wszystkich 12 Pucharów Ognia coś ciekawego się dzieje?Jakieś nagrody za dobrą
pracę dla Bezimiennego , góra złota i masa doświadczenia? Pytam , bo to przecież jeden z głównych
questów w grze , na dodatek trwający przez prawie całą rozgrywkę , więc zakończenie powinno
być znaczące.


Tak G3 został tragicznie skopany pod względem fabuły moim zdaniem. Nic się nie dzieje tylko musisz walczyć ze wszystkimi i wszystkim. Ostatnio grałem w PoP Dusza Wojownika. To ta fabuła mnie po prostu zachwyciła. Taka zwrotna. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 16:48, Mitriandir15 napisał:

Czy jest sposób na zdobycie Tarczy Runicznej bez otwierania skrzyń? Podobno po otworzeniu kilkudziesięciu
skrzyń znajdziemy ją, ale nie chce mi się szukać tylu skrzyń.


Są mapki na te skrzynie. Ale bez niej chyba nie zdobędziesz tarczy. Ja ją znalazłem w skrzyni akurat ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 16:50, mlynar911 napisał:

> Czy jest sposób na zdobycie Tarczy Runicznej bez otwierania skrzyń? Podobno po otworzeniu
kilkudziesięciu
> skrzyń znajdziemy ją, ale nie chce mi się szukać tylu skrzyń.

Są mapki na te skrzynie. Ale bez niej chyba nie zdobędziesz tarczy. Ja ją znalazłem w skrzyni
akurat ;d

Dzięki, poszukam w tych mapkach, bo mam chec znaleźć wszystkie najlepsze Itemy.
Postać b. dobra 53lvl bez wychodzenia z Myrtany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to wie ktoś czy w ogóle będzie ten patch? Bo z tego co czytałem to ludzie, którzy zrobili Gothic''a 3 nie zawsze dotrzymywali słowa... i czy będzie on na płycie jak kupię tę grę na www.gram.pl czy będę musiał go ściągnąć (jak już kupię :) jak będę miał nowy komp to chciałbym "płynnie" go przejść :) ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 17:14, Kalejdoskop86 napisał:

No dobra, to wie ktoś czy w ogóle będzie ten patch? Bo z tego co czytałem to ludzie, którzy
zrobili Gothic''a 3 nie zawsze dotrzymywali słowa... i czy będzie on na płycie jak kupię
tę grę na www.gram.pl czy będę musiał go ściągnąć (jak już kupię :) jak będę miał nowy komp
to chciałbym "płynnie" go przejść :) ) .

Łatka 1.8 jest na płycie instaluje się razem z grą resztę łatek musisz ściągnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miltriandir15
Mała poprawka.
Nie jest to absolutnie łata 1.8 i tak NIE WOLNO TEGO NAZYWAĆ.
Kalejdoskop86
Na płycie z grą znajduje się łatka o numerku 1.08. Jedyne, co powinieneś jeszcze pobrać, to oficjalna łatka 1.12 i Community Patch 1.5 do polskiej wersji językowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niektórzy narzekają że patch 1.5.2 im nie działa. No ta ja się nie dzwie skoro instalują 1.12 i zaraz po nim 1.5.2. Co za porażka.
Ludzie! Najpier się instaluje patch 1.12, 1.4, 1.5, a później dopiero 1.5.2
Wiem bo specjalnie sprawdzałem. Zainstalowałem gre, patch 1.12 i 1.5.2 i nie działało. a zrobiłem jw i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WorldWar3PL i Szperacz Robson

Oczywiście, że Wam wszystko działa. Tak jak 6 milionom innych ludzi, którzy postapili podobnie do Was i nie ma w tym nic dziwnego. Ale Matias ma swoje racje nie kłóćmy się z nim...

PS. Jakbyś jednak chciał się zastanowić (Matias) czemu się znowu czepiam to podpowiem Ci tylko, że patch 1.5.2 zaweira już w sobie poprzednie edycje czyli 1.4 i 1.5 włącznie. Pozdrawiam i miłego wymyślania kolejnej prowokacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 18:46, YahooPL napisał:

PS. Jakbyś jednak chciał się zastanowić (Matias) czemu się znowu czepiam to podpowiem
Ci tylko, że patch 1.5.2 zaweira już w sobie poprzednie edycje czyli 1.4 i 1.5 włącznie. Pozdrawiam
i miłego wymyślania kolejnej prowokacji :P

Masz racje, ale Matias nie przyzna się do błędu, ja ściągałem tylko dwie łatki 1.12 i 1.52 i gram!
WorldWar3PL
Faktycznie dzięki za poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie myślę ze to jest prowokacja. Poprostu wiele osób się skarżyło że po zainstalowania patch 1.12 i 1.5.2 gra nie działała. Nie mówię o 1.5 tylko o 1.5.2.
Mi też nie działało. Myślałem że to wina tego że nie było instalowane 1.4 i 1.5 tylko od razu 1.12 i 1.5.2
Czy Ty naprawdę nie masz nic do roboty? Póki co to Ty prowokujesz mnie a nie ja Ciebie. Gdybym był trollem już bym miał ze 2 degrady na koncie a nie mam żadnego, ba jestem nawet delegatem.
EDIT: I pisz pełne pseudo użytkowników. Ja jestem Matias16162 a zwykły Matias już jest, także ktoiś mógłby pomyślec że o tamtego chodzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

****************************OFF TOP************************************

Dobra pora to zakończyć. Od dłuższego juz czasu obserwuję Twoją bytność na forum a w szczególności w tym temacie. Wypowiadam się w imieniu ludzi, którzy piszą do mnie na GG po tym jak przeczytają to co zamieszczasz. Nie chcę sobie zbytnio schlebiać, ale od premiery gry wypowiadałem się aktywnie w tematach dotyczących tego właśnie tytułu. Nie da się ukryć, że jestem uznawany jako guru wśród ludzi pomagających w sprawach Gothicowych. Wielu zwracało się do mnie o pomoc i większość ją dostała. Ci ludzie właśnie piszą do mnie na GG wiadomości typu "weź coś zrób z tym człowiekiem", "co on wygaduje", "przemów mu do rozumu". Migałem się już od dawna od tego czynu bo tak jak oni bałem się konsekwencji ale uznałem, że porządek na forum jest ważniejszy od degrada. Apeluję więc do Ciebie: "Skończ z tymi bredniami"
Nie jest to tylko mój głos tylko większości ludzi, którzy szukają tutaj rzeczowych porad. Przykro mi, że musiałem się do tego posunąć, ale takie są realia. Niestety forum nie zabrania wygłaszania własnych poglądów choćby były nie wiem jak irracjonalne. W świetle rządzącego tym forum regulaminu nie można Ci nic zrobić, więc zwracam się do Ciebie jako kolega i uwierz, że chce jak najlepiej nie dla siebie tylko dla tego forum i innych. Przemyśl więc to co tutaj robisz i zastanów się zanim kolejny raz napiszesz coś kontrowersyjnego. Nie zwiększa to Twojej popularności a tylko denerwuje ludzi.
Jeśli też możesz to nie odwołuj się do Swojego statusu bo to o niczym nie świadczy. Doskonale za to świadczy o Tobie Twój Gramsajt więc może przemilczmy tą sprawę. Uściśnijmy więc sobię rękę na znak pokoju i powstrzymujmy się na przyszłość od takich kłótni. Pozdrawiam i przemyśl sobie sprawę.

****************************OFF TOP************************************

PS. Jeżeli jakiemuś moderatorowi się to nie spodoba to przepraszam za zakłócenie porządku, ale musiałem zwrócić koledze uwagę. Proszę o wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zgodze się z Wami. Wygłasiłem pogląd że FRAPS zamula gothic 3. Nikt nie wierzył. Zrobiłem film na którym wszystko widac i podtwierdza to co mówiłem. Podawałem linki. Więc o co chodzi?
Powiedziałem o tych patcha ch a Ty na mnie naskoczyłeś że robie prowokacje. {óźniej wyjaśniłem o co mi chodziło więc też nie rozumiem o co ci z tym chodzi.
Wszystko to co mówie popieram konkretnymi dowodami i argumentami. Więc żeby nie wiem co musisz mi przyznac racje. Gdy podałem link do filmu albo tuż przed to napisałeś "ktoś coś mówił?". To miłe nie było.
Teraz opowiadasz o ludziach którzy piszą do Ciebie na gg żebyś "coś ze mną zrobił". A wię mówie do nich:
O co Wam chodzi? Wszystkie swoje zdania i "irracjonalne/radykalne" poglądy popieram mocnymi argumentami, dowodami. Jeżeli ktoś coś źle zrozumiał tak jak teraz YahooPL to wyjaśniłem o co chodziło mi z tymi patchami.
Naprawdę nie rozumiem o co Wam chodzi. Może poprostu nie umiecie komuś przyznac racji? Może nie akceptujecie czyjegoś wyjaśnienia w jakiejś kwestii?
I jeszcze coś. Nie masz prawa mnie osądzac po moim gramsajcie. Nie masz pojęcia jak doszło do jego tymczasowego zbanowania, a jeśli wiesz to pewnie od ludzi przez których to się stało. To tyle. Jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o akrobatyce? Moim zdaniem autorzy ZDECYDOWANIE przesadzili z jej ''skutecznością''. Bezimienny może skoczyć z bardzo dużej wysokości, i stracić około 30% punktów życia. Dziwne, prawda? Szkoda też, że nie możemy, wzorem poprzednich części, pokonywać większych odległości długaśnym skokiem...

_________________

@Matias16162

Dnia 17.01.2008 o 21:59, Matias16162 napisał:

To tyle. Jakieś pytania?


Oczywiście, braku dowodów zarzucić Ci nie można, jednak ich jakość była, co by tu nie mówić, wątpliwa bądź słaba. Problem z patchem NIE ISTNIEJE, każda kolejna komplikacja to wynik błędu poza łatkami, bo najnowsza nieoficjalna zawiera zmiany wszystkich poprzednich. Przyjmij do wiadomości, że czasami i Ty możesz zrobić coś źle, co naturalnie może się wydawać nieprawdopodobne... Batalia o płynności G3 na Twoim sprzęcie przeszła już do historii tego wątku, a to, że mniej więcej 80% Gramowiczów Ci nie uwierzyło, chyba daje do myślenia. Ach, no tak. MY się zmówiliśmy przeciwko Tobie. To cały świat się odwrócił od Ciebie, ale Ty zawsze masz rację. Już nie chcę odkopywać tematu o niemieckiej wersji pierwszego Gothica, bo wbrew pozorom sądzę, że jeszcze się poprawisz. ;-) Może się to wydawać tym bardziej dziwne, że kiedy przyszło się tłumaczyć, przedstawiłeś chyba najbardziej żenującą wymówkę na tym forum. Szkoda, że czasami, chociaż popełniłeś ewidentną pomyłkę, nie potrafiłeś się do tego przyznać, brnąc dalej, głębiej i, niestety, samemu wystawiając opinię na temat niejakiego Matiasa16162...
Nieważne. Dajmy już spokój tej bezsensownej wymianie zdań. Wiele już postów nie wleciało do kubełka z napisem "Spam", chociaż powinno. Po prostu dajmy sobie spokój, jednocześnie starając się poprawić - Ty zacznij przedstawiać odrobinę mniej odkrywcze treści, my - postaramy się okazywać nieco większe zrozumienie.

Koniec tematu, przepraszam za... wtrącenie się? Nie... za dalsze ciągnięcie tej dyskusji? Tak... Przepraszam za ot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 22:22, DJ Szlafrok napisał:

Co sądzicie o akrobatyce? Moim zdaniem autorzy ZDECYDOWANIE przesadzili z jej ''skutecznością''.
Bezimienny może skoczyć z bardzo dużej wysokości, i stracić około 30% punktów życia. Dziwne,
prawda? Szkoda też, że nie możemy, wzorem poprzednich części, pokonywać większych odległości
długaśnym skokiem...


Właśnie ów długaśny skok w poprzednich częściach był prawdziwym przegięciem. W sumie to w grze fantasy nie należy raczej patrzeć na to co jest realistyczne a co przegięte tylko co jest bardziej oryginalne. Dla mnie system akrobatyki jest oryginalny i bardz go lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... Tak, może daje do myślenia. Ale 80% gramowiczów którzy nie wierzyli pewnie nawet nie obejrzało moich filmów niestety. Widac na nich że nie jest idealnie płynnie ale to przez FRAPSa na co zresztą też mam dowód. Chcesz dowodu o tym co mówiłem o niemieckiej wersji gothica? Poczekaj ok. 2 tygodnie gdy odbanują mi gsa. Tam masz wszystkie swoje tak bardzo potrzebne do życia dowody.
Rzeczywiście dyskusja do niczego nie prowadzi, bo ja swoje, a Wy swoje. Może zacznijcie w końcu akceptowac to że mówię prawdę i nie mam celu/powodu dla którego mógłbym kłamac i się "pogrążac".
Chyba na gram.pl są takie osoby na na większości forów na których się udzielam wierzyli bez żadnego dowodu. Tu trzeba miec nawet chyba dowód na istnienie tego forum i tego posta xD
Koniec dyskusji na ten temat. Spam ostatnio króluje w tym temacie, ale mam nadzieję że moderatorzy to zrozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 22:27, YahooPL napisał:

Właśnie ów długaśny skok w poprzednich częściach był prawdziwym przegięciem. W sumie to w grze
fantasy nie należy raczej patrzeć na to co jest realistyczne a co przegięte tylko co jest bardziej
oryginalne. Dla mnie system akrobatyki jest oryginalny i bardz go lubię :D

Może i ten długaśny skok był mało realistyczny i był przegięciem ale za to jak ułatwiał podróżowanie. Skakało się przynajmniej ze trzy razy szybciej niz szło piechotą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na kompie filmiki z G3 i nawet z G1 multiplayer hehe ;] Ale powiem jedno z tego co wynika z filmików z G3 to w rezultacie jest coś zupełnie innego. Kiedyś strasznie się ekscytowałem tą grą ale jak przyjrzałem się bliżej to zobaczyłem spartaczoną robotę i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem wielokrotnie przekonać się do sagi Gothic''a. Próbowałem, ale nie dałem rady ;) Pierwszy Gothic - koszmarna grafika i sterowanie, to mnie odepchneło. Drugi Gothic - nieco mniej koszmarna grafika, sterowanie nadal niezbyt dobre. Trzeci Gothic - takiej kupy (zarówno fabularnie jak i technicznie) to nawet w szalecie miejskim nie ma. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się