Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

a zktorym pucharem jest ten bug ?
bo ja mialem problem z tym z mora sul (nie moglem pogadac o wekslu tego kupca z gosciem ktory plnowal wejscia do gonzalesa) kupiec nie chcial mi go oddac w drodze pokojowej "negocjacji" wiec go zabilem i sam sie obsluzylem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 09:29, wacekdagama napisał:

KTo mi powie gdzie naucze sie otwierania zamkow bo nie pamietam gdzie sa jacys zlodzieje.


W Cape Dun był jeden złodziej tylko nie wiem Czy on Cie tego nauczy, napewno otwierania zamków na każdym poziomie nauczy Cię Lares który przesiaduje w Geldern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 09:33, Bezimienny 23 napisał:

Cześć wszystkim ;))

Mam pytanie czy warto kupić Gothic 3??


Cześć pewnie, że warto jeśli grałeś w poprzednie części gry to się nie zawiedziesz bo ta gra kontynuuje historię bezimiennego bohatera ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako esteta nie mogłem patrzeć na polską wersję gry gdzie do interface i komunikatów z niewiadomych dla mnie przyczyn użyto technicznego Ariala, który nijak nie pasuje do klimatu gry. Wiec zadałem sobie trud i spolszczyłem oryginalny font z Gothic''a. Wystarczy skopiować go do folderu z grą (zastąpić font ktory się tam znajduje, po uprzednim zrobieniu backupu) i uruchomić gre. Font testowalem kilkanaście godzin i jest sprawdzony.
Po zaintalowaniu zmienią sie czcionki w interface i komunikaty z otrzymanymi i zakończonymi questami oraz Exp.

Miłej gry znow w klimacie Gothica ;-)
www.thanea.com/temp/Gothic3.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował chodzić w grze z Krush Tarach? Zauważyłem, że jako jedyna broń w grze odebrana NPCom nie jest "zużyta" wiec ma maksymalne obrażenia (200). Obecnie mam 400 siły i biegam z tą dwukrotnie wiekszą ode mnie halabardą. Nawet 6 tygrysów szablozębnych atakujących nara ginie w minutę.
Polecam ;-) Poza tym zwierzęta nie umieją za bardzo przed tym odskakiwać i dodatkowo siecze w kółko.

Niezbyt nadaje sie do wrogów ktorzy atakują szybko, tak ze nie da sie wyprowadzić ciosu tym żelastwem, ale tych jest mało.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 10:15, BlackBomb napisał:

Gdzie można kupić sztabki rudy? I do czego służy piec na rudę?


sztabki są losowo generowane w skrzyniach. Im trudniejszy zamek tym wieksza szansa.
Piec jest potrzebny w dalszej czesci gry, ale niestety nie sluzy do niczego związanego z kowalstwem lub rudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 10:01, wdowiakm napisał:

Cześć pewnie, że warto jeśli grałeś w poprzednie części gry to się nie zawiedziesz bo ta gra
kontynuuje historię bezimiennego bohatera ;))
Pozdrawiam


Oczywiście, że grałem w poprzednie części gry i mi się bardzo podobały i chyba sobie kupię Gothic 3 tylko muszę dozbierać kasy ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam...
Mam taki system:
P4 2.2 Ghz
512 MB Ram
Radek 9200 SE 128 MB Ram
Kupe przydzielonej pamięci wirtualnej
Win 2K SP4
Najnowsze stery ATI
I teraz tak:
Gra sie odpala, lecą reklamy PB, JoWood, Nvidia, PCD i jak juz przechodzi do gry to mam biały ekran przez jakieś 10 sec potem zmienia się rozdzielczość i monitor się wyłącza bez jakiegokolwiek ostrzeżenia...
Co dziwne to nie jest problem z rozdzielczością po prostu staje cały system, klawiatura nie reaguje ale co dziwne w słuchawkach leci muzyka nic nie pomaga tylko twardy restart..
Co to może być, czyżby ram ...? (już zamówiłem 1GB na allegro.pl)
Proszę o podpowiedź co to może być ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znow musze ponarzekac:P Z tym odbijaniem miast wszystko by bylo OK tyle, ze nie jest :D
1.Po odbiciu 3(czy 4) nastepuje zalamanie zaufania orkow do nowych "morra" i niestety w kolejnych miastach nie bedziemy mogli sie dostac do dowodcy bez walki:/ niby to fajne bo realistyczne, ale...jakby ktos na poczatku gry powiedzial nam, ostrzegl nas ze to moze wplynac na dalsza gre...zapewne wiekszosc z nas by tego nie robila(zostawialibysmy sobie to na sam koniec), a teraz? nie moge wykonac paru zadan bo orkowie nas zaatakuja...pomysl niezbyt przemyslany z tego powodu ze niby jak gracz gdy gra za 1 razem ma wiedziec ze jego podboje moga miec AZ taki wplyw na gre pozniejsza?!
2.Wiekszosc miast musimy odbic sami bo...nawet jesli masz ze soba niewolnikow to gina oni szybko nie zadajac prawie zadnych obrazen orkom:/ wiec "rebelie" koncza sie zazwyczaj jednoosobowa rzeznia;/ (na poczatku to fajne...jednak pozniej nudne;p)

No ponarzekalem to moge teraz isc grac dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz raczej ten komp spełnia tylko jeden minimalny warunek ... czyli procek.

Ogólnie ludzie uruchamiali już grę na takich komputerach, jednak najsłabszymi stronami jest karta graficzna i oczywiście RAM.

A dlaczego gra nie chodzi i siada system ? Odpowiedzią jest RAM ;]
Do tego podstawowe pytanko. Czy wyłączałeś przed odpaleniem gry procesy, tj. antywirus ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest świeży windowz :P Mam go postawionego na małej partycji do paru gier ;] nie mam antyvira bo niby po co z netu na windowsie nie korzystam, system jest goły bez żadnych pirduł :)
Ale z wymagań to jeszcze chyba radek 9200 jest wspierany przez G3 tak, że nie wiem chyba da rade na lekkich opcjach ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie to przez G3 karty z serii Radeon są wspierane od 9600 i dalej :)
Nieoficjalnie na tej karcie gra powinna ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 12:02, Raverock napisał:

To jest świeży windowz :P Mam go postawionego na małej partycji do paru gier ;] nie mam antyvira
bo niby po co z netu na windowsie nie korzystam, system jest goły bez żadnych pirduł :)
Ale z wymagań to jeszcze chyba radek 9200 jest wspierany przez G3 tak, że nie wiem chyba da
rade na lekkich opcjach ..?


sorki, że się wtrącę, ale dlatego że mam podobnego kompa :512 ram, radek 9200 i P4 1,6 i gra poszła normalnie, skacze i tnie, ale poszła, więc albo instalka walneła, ten system mi się nie podoba i może to problem małej partycji podstawowej i jakie masz stery do tej grafy ( ja odpaliłem na starym Xp prof.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 12:02, Raverock napisał:

To jest świeży windowz :P Mam go postawionego na małej partycji do paru gier ;] nie mam antyvira
bo niby po co z netu na windowsie nie korzystam, system jest goły bez żadnych pirduł :)
Ale z wymagań to jeszcze chyba radek 9200 jest wspierany przez G3 tak, że nie wiem chyba da
rade na lekkich opcjach ..?


, aha i jeszcze jedno, przy instalacji instaluje się jakiś c++ czy jakoś, i on potrzebuje jeszcze jakis innych aktualizacji systemu, z koleji u mnie aby zainstalować najnowsze stery do grafy musiałem wgrać z koleji inna aktualizacje systemu, mam obie jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się