Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zeus: pan Olimpu. Posejdon: bóg Atlantydy. Złota edycja. - oczyma Mal i Siwego

15 postów w tym temacie

Hakken

Dziś będziemy mówić nie o jednej a o dwóch grach. Dlatego też tekst ma dwoje autorów. Mal i Siwy udali się w czasy Hellady by sprawdzić jak się wtedy miastami zarządzało. Jeżeli chcecie się dowiedzieć czy te antyczne gry wciąż mogą konkurować z tytułami znacznie młodszymi, zapraszamy do przeczytania artykułu.

Przeczytaj cały tekst "Zeus: pan Olimpu. Posejdon: bóg Atlantydy. Złota edycja. - oczyma Mal i Siwego" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeus to jedyna gra w którą neizmiennie i od tylu lat gram i mam zawsze na kompie... Choć niektóre czynności (planowanie miasta) mam już "we krwi" to ... nadal mnie bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra z tej stajni. Żadne inne Cesarze itp tak nie wciągają jak Zeus. Świetny klimat! Właśnie w to gram, i zdziwiłem się jak zobaczyłem nius o takiej grze z prehitorii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miodzio :] Co do grafiki, może i przestarzała, ale rysowanie budynki i animacje są bardzo ładne a pastelowa kolorystyka zachęca do grania. Nie dawno ponownie sobie kupiłem ta gierkę, pierwsza edycja jeszcze od Play-it strasznie się zarysowała. Mam nadzieje że CDP wyda Złotą Edycję Faraona :) bo te płytki również nie są w zbyt dobrej formie :/ Wracając do Zeusa polecam wszystkim !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zeusa grałem już kilka lat temu i bardzo mnie wciągneła a w posejdona kupiłem sobie w starym roku i wszytsko jeszcze bardziej mi się podobało i gra wciągneła mnie na kilka tygodni ale jedyna według mnie wada tej gry to że jest krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy co źle robie gdy kończe jedna misję i mam wybrać kolonie coś jest nie tak bo nie moge tego zrobić proszę o pomoc Szukałam w tekśxie wyjasnienia ale nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest po prostu z........ i hoć grałem w ją kilka ładnych lat temu to podobają mi się wyśćigi konne
ps a ma ktoś instalke jak ktos ma to niech prześle ją na [m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 19:29, asdfghj napisał:

a ma ktoś instalke jak ktos ma to niech prześle ją


Piractwa na tym forum nie lubimy. Do widzenia - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, niedawno kupiłam sobie Zeusa i mam mały problem, a mianowicie chodzi o żywność, podpowiecie może jak można produkować żywność - oprócz sera w mleczarni i pszenicy ? Czy w pierwszych misjach muszę po prostu nastawiać mleczarni, kóz i domków plantatorów? Pozdrawiam, lenky ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować