Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi pierwszy dodatek do Heroes of Might and Magic V!

80 postów w tym temacie

CD Projekt

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od premiery pierwszego oficjalnego dodatku do największego hitu ostatnich miesięcy - gry Heroes of Might and Magic V! Dodatek ten zostanie wydany 24 listopada pod tytułem Kuźnia Przeznaczenia.

Przeczytaj cały tekst "Nadchodzi pierwszy dodatek do Heroes of Might and Magic V!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuźnia Przeznaczenia ?
Hummer to kuźnia ? ;)
Nie wiem czy tytuł nawiązuje do fabuły - jest tam jakaś kuźnia czy to alegoria taka do np.: kuźni talentów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że ten 24 listopad się potwierdził, bo już zaczynałem się martwić:) Tylko jedno pytanko - kiedy będzie można składać zamówienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kit z tytułem, niech sobie będzie nawet "kombinerki szczęścia" - ale czemu w zapowiedzi, wśród podpunktów z nowinkami nie ma ani słowa nt. trybu tur jednoczesnych? czyżby czyżyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dowiedzielismy się niczego nowego, ale chociaż data wydania się potwierdziła i widmo opóźnienia powoli odchodzi (niewielka nie pozostaje, bo kto tam co znów wypadnie CDP:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podstawkę sprzedałem jakiś misiąc temu, na koću były już takie nudy, że hej. No ale fanatycy serii pewnie się cieszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe kuźnia przenaczenia ^^, prędzej kowale losu :P,wszędzie inaczej to interpretują, to przynajmniej lepiej niż arcydzieło polskiego tłumaczenia :dirty dancing=wirujący sex ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i następna gierka na urodzinki ^^ ... Extra... Tylko osobiście wolałbym nie przetłumaczony tytuł, ale tytuł to nie wszystko ;) ... Wydaje mi się, że Hummers of Fate lepiej brzmi... A może to z przyzwyczajenia, bo przecież tytuły HoMM nigdy nie były tłumaczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekaliscie na HoMM V to poczekacie na dodatek! Nie mozna miec wszystkiego od razu! Dopiero co wyszly jakies informacje na temat dodatku a WY juz chcecie PRE-ORDER! CIERPLIWOSCI LUDZIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 11:46, Johnny1 napisał:

Czekaliscie na HoMM V to poczekacie na dodatek! Nie mozna miec wszystkiego od razu! Dopiero
co wyszly jakies informacje na temat dodatku a WY juz chcecie PRE-ORDER! CIERPLIWOSCI LUDZIE!

Poczytaj news.
Wyraźnie jest napisane, że premiera 24 listopada. Więc wypadałoby, żeby pre-order już ruszył, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że fajnie byłoby zobaczyć jakieś screeny z próbkami naszej wersji językowej... W Czechach już takie mają... Ale nie ma co narzekać - dobrze sprawy idą do przodu:) Zauważyliście, że jest inna okładka w karcie gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 11:52, Krejt napisał:

> Czekaliscie na HoMM V to poczekacie na dodatek! Nie mozna miec wszystkiego od razu! Dopiero

> co wyszly jakies informacje na temat dodatku a WY juz chcecie PRE-ORDER! CIERPLIWOSCI
LUDZIE!
Poczytaj news.
Wyraźnie jest napisane, że premiera 24 listopada. Więc wypadałoby, żeby pre-order już ruszył,
nie?

NIe sadze nie do kazdej gry wydawany zostje PRE-ORDER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować