Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Just Cause 2 - temat ogólny

153 postów w tym temacie

Pojawiły się informacje, że trwaja już prace nad kontynuacja zaskakująco udanego klonu Grand Therf Auto. Szwedzkie studio nie ujawniło jeszcze daty premiery, ale można wnioskować, że w III-IV kwartale przyszłego roku. Avalanche zapewnia, że jakość i grywalność zostaną utrzyane na wysokim poziomie, lecz nie zostanie wprowadzonych dużo zmian. Będzie ten bohater główny jak to główny oraz świetnie prezentujace się popisy kaskaderskie. Nowościa będzie zaś nowe miasto, które ma zostać oparte na miejskich klimatach (!!) oraz silnik graficzny pod DirectX 10. Nie wiem czemu szwedzkie studio zrezygnowało z otoczenia bogatego w bujną roslinność, gdyż cytuję słowa jednego z pracowników ''''BARDZO dużego środowiska miejskiego'''', lecz mamy nadzieję, że zostanei miejsce na jeden las. Wszystkie te informacje nei są jeszcze potwierdzone, ale juz wkrótce będę was mógł o nich poinformować lub wy mnie :D Dziwi mnie decyzja, gdyż niedawn ozagosciła pierwsza częśćtej serii w naszych domach a już programisci tworzą kolejna z cyklu. Worthplaying twierdzi, że CEO Avalanche ujawnił, że jego studio już pracuje nad sequelem
-----------------------------------
Chciałbym abyście wyrazili swoje zdanie co sądzicie o tej kontynuacji. Czy ''''jedynka'''' was zniechęciła czy zaś kupicie ja napewno... Moim zaniem będzie to hit, lecz narazie nei wiem czy znajdzie się na mojej półce. Może dlatego, ze jest dla mnei obojętna (!lol!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka mi się podobała choć to gra nie na mój sprzęt,a dwójka może być dobra. DirectX 10, miasto, ale szkoda trochę tej dżungli i partyzantki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 13:38, MarneusPL napisał:

cos podobnego! miasto oparte na miejskich klimatach!!!!!!!!!!111 ;)

Może być miasto (miasteczko) otoczone dżunglą. A tak poza tym to był tam błąd i nie poprawiłem całego zdanai tylko część podrzędna :D

P.S. I skończ z tym swoim czepianiem, bo nieraz wydziałem jak smaujesz i naśmiewasz się z osób o niższym statusie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 17:46, MarneusPL napisał:

nie przesadzaj, wcale nie naśmiewam się z innych. zresztą wcale nie chciałem cię tym postem
urazić, po prostu rozbawiło mnie to zdanie:)

Nie przesadzam! Miało tam być ''''Nowościa będzie zaś nowe miasto, które ma otaczać wyspa'''' i zmieniłem tylko drugi szyk a o pierwszym zapomniałem. Nie sprzeczaj się, widzialem. Koniec off top''u, bo temat jest poswiecony grze Just Cause 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze żeby przeniesienie akcji do miasta było dobrym posunięciem. Raczej nie przebije GTA 4, które wyjdzie w tym samym czasie. Grałem w jedynkę i głównym atutem tej gry jest to że jeżdzisz sobie po dżungli i się bawisz tzn. spadasz z urwiska w samochodzie i 10 metrów nad ziemią wyskakujesz na spadochronie. Chociaż może rajd motorem po dachach moąe być fajny. Ale i tak pewnie to będzie nie do końca prawda bo raczej nie zrobią miasta które będzie zajmowało 625 km kwadratowych (obszar jedynki). I co tam będzie za intryga? Szajka terrorystów? Gra by straciła swój klimat (zapoważne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 13:04, Woko11 napisał:

Jak to przed sobą? Just Cause 2 jeszcze nie wyszła.

on pisze że obszar JEDYNKI to 625 km kwadratowych ale to nieprawda bo 1025
a ja mam pudelko 1 przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 13:07, pro evo napisał:

> Jak to przed sobą? Just Cause 2 jeszcze nie wyszła.
on pisze że obszar JEDYNKI to 625 km kwadratowych ale to nieprawda bo 1025
a ja mam pudelko 1 przed sobą.

Sorry, pomyliło mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jedynka byla sredniawa tylko grafika ja ratowala. Do GTA raczej nie mozna jej porowywac bo mu nawet do piet nie dorasta. Misje chaotyczne i niezbyt madre. Model zniszczenia bryki byl lipniutki mozna tak wymieniac dalej... Co do 2 to pewnie bedzie to samo...Wiec ja podziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 18:52, ProChaoS napisał:

Hmm jedynka byla sredniawa tylko grafika ja ratowala. Do GTA raczej nie mozna jej porowywac
bo mu nawet do piet nie dorasta. Misje chaotyczne i niezbyt madre. Model zniszczenia bryki
byl lipniutki mozna tak wymieniac dalej... Co do 2 to pewnie bedzie to samo...Wiec ja podziekuje.

Taaa.... wielkie GTA deklasuje Just Cause, a czym? Marką! Bo jakie ma plusy GTA względem Just Cause? Misje, wole rozwałke i akrobacje z Just Cause.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 19:06, azur64 napisał:

> Hmm jedynka byla sredniawa tylko grafika ja ratowala. Do GTA raczej nie mozna jej porowywac

> bo mu nawet do piet nie dorasta. Misje chaotyczne i niezbyt madre. Model zniszczenia bryki

> byl lipniutki mozna tak wymieniac dalej... Co do 2 to pewnie bedzie to samo...Wiec ja
podziekuje.
Taaa.... wielkie GTA deklasuje Just Cause, a czym? Marką! Bo jakie ma plusy GTA względem Just
Cause? Misje, wole rozwałke i akrobacje z Just Cause.


No widzisz? Ty WOLISZ styl rozgrywki jak w Just Cause, innym odpowiada bardziej tradycyjna walka z GTA - takie są gusta, a o nich się nie dyskutuje.
Co do JC 2 - IMO jedynka mimo niezlego silnika byla zbyt wymagająca jak na mój komp, ale na grac się dało na niskich detalach. Mimo tego grafika wyglądała bardzo dobrze, a jeżeli dwójka ma wykorzystywac DX10, to grafa będzie genialna :). Inna sprawa to przeniesienie akcji do miasta, ale i tu powinno byc OK. Natomiast chciałbym, aby twórcy poprawili pewne niedoróbki(bohater przyjmuje na klatę kilka ton ołowiu, a lekko trącony przez samochód niemal ginie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 19:06, azur64 napisał:

Taaa.... wielkie GTA deklasuje Just Cause, a czym? Marką! Bo jakie ma plusy GTA względem Just
Cause? Misje, wole rozwałke i akrobacje z Just Cause.


Nie chodzi tu o marke... Jezeli JC mialby jakies madrzejsze misje, bardziej rozbudowane i dopracowane + wiele dodatkow takich jak ma GTA to mozna by twierdzic, ze jest lepsze od GTA. A tak to tylko tepa rzeżnia... i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować