Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia w złocie!

138 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt z przyjemnością informuje, że wzorcowa płyta z pierwszym oficjalnym dodatkiem do rewelacyjnej strategii Heroes of Might and Magic V pojechała do tłoczni. Premiera gry odbędzie się już za osiem dni, 1 grudnia.

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia w złocie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. "Kuźnia Przeznaczenia"... Myślałem, że będą "Młoty Przeznaczenia", ale może być. Fajnie, że można zamawiać na darmową wysyłke jeśli ma się na koncie zarejestrowaną podstawkę. A ja mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:10, Daimon_Frey napisał:

No to teraz można być pewnym premiery. No chyba że w tłoczni jakiś kataklizm się nie daj boże
zdarzy :)

Nawet nie kracz...
A jeśli taki się zdarzy, to kilka godzin później podobny kataklizm nawiedzi z pewnością siedzibę CDP xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:31, Wojtas94 napisał:

Hm. "Kuźnia Przeznaczenia"... Myślałem, że będą "Młoty Przeznaczenia", ale może być. Fajnie,
że można zamawiać na darmową wysyłke jeśli ma się na koncie zarejestrowaną podstawkę. A ja
mam :D

Też mi się to bardzo podoba - mogliby jeszcze dać jaka zniżkę lub dorzucić jakiś gadżecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh Ci co mają Podstawke w swoim posiadaniu mogą taniej nabyć dodatek + przesyłka za wPLN (jasna sprawa).
:D
Chociaż do końca nie wiem na czym ma polegać ta promocja, która chyba żadną promocją dla posiadaczy nie jest, bo każdy może nabyć to na takich samych warunkach. Newsletter podaje za to, że to super okazja :P
Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:43, bakubartek napisał:

własnie czy cdproject mzoe dolozyc jaksi gadzecik do kuźni przeznaczenia ?

móc na pewno może ale chyba tego nie zrobi. Kto grał w hom-a to i tak kupi dodatek bez znaczenia czy coś dorzucą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek już się tłoczy, a mi jeszcze podstawka do przejścia pozostała, trzeba się śpieszyć. Teraz pozostaje tylko czekać (jeszcze AoE III do przejścia i dodatek do niego i kiedy ja mam chodzić do szkoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:43, bakubartek napisał:

własnie czy cdproject mzoe dolozyc jaksi gadzecik do kuźni przeznaczenia ?


A niby z jakiej okazji? Mikołaj jest dopiero 6.12 a gra ukaze sie 1.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:43, bakubartek napisał:

własnie czy cdproject mzoe dolozyc jaksi gadzecik do kuźni przeznaczenia ?

Może będzie tak jak z podstawką. Teraz do gry dołączają koszulkę a jak się kupowało przed premierą to jej nie dawali -kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym cieszył się z jakiś porządnych plakatów. Mam nadzieje że wydadzą dodatek w grubym pudełku tak jak z heroes V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:51, Byl napisał:

Ja bym cieszył się z jakiś porządnych plakatów. Mam nadzieje że wydadzą dodatek w grubym pudełku
tak jak z heroes V

wszystki gry są teraz w grubych pudekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować