Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Przyszłość gram.pl

161 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2006 o 16:50, Searinox napisał:

Ja bym chciał, żeby zmienić kolory i wogóle skina forum, bo patrzenie w te biel męczy oczy
:D


Na dole głównej strony forum znajduje sie guzior USTAWIENIA i tam wklikujesz i zmieniasz kompozycje forum :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 22:32, dzyndzels napisał:

COs mi sie wydawalo ze jakis refresh statów mial byc i ani widu ani slychu :P Od 17 caly czas
stoją w miejscu :P

Trzeba czekać... Swoją drogą konkursy nadal mi nie przypadają do gustu, ale nagrody fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 19:52, PJ MW napisał:

Fajnie by było jakby na stronie pojawił się ranking gier i tam byśmy wybierali najlepsze według
nas.

no niezły pomysł ... w sumie to mi się podoba... ale trzeba czekać. Innego wyboru nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 19:54, syriusz.b napisał:

> Fajnie by było jakby na stronie pojawił się ranking gier i tam byśmy wybierali najlepsze
według
> nas.
no niezły pomysł ... w sumie to mi się podoba... ale trzeba czekać. Innego wyboru nie mamy


Mam nadzieję, że CDP weźmię to pod uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 19:59, konrad16061990 napisał:

A ja nie mogę się doczekać chatu gram:/ Kiedy będzie?...może będzie 28.12.2006?

Ma się pojawić czat ale dobże by było tylko dla użytkowników gram.pl.Dobry pomysł z tym czatem.


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Święta minęły, i nic. No, ale może na Sylwestra zrobią nam jakąś świetną niespodziankę :) ?

Oby. Ja w te ferie kompletnie nie mam czasu na Forum, niedobrze, ech... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 22:23, MonkOfWar napisał:

Ech... Święta minęły, i nic. No, ale może na Sylwestra zrobią nam jakąś świetną niespodziankę
:) ?

Oby. Ja w te ferie kompletnie nie mam czasu na Forum, niedobrze, ech... ;(


Myślę, że na sylwka też coś będzie. Oby zabawa ala Bombkowa, bo ja mam sylwestra prawdopodobnie z moim przyjacielem o imieniu komputer osobisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 22:23, MonkOfWar napisał:

Ech... Święta minęły, i nic. No, ale może na Sylwestra zrobią nam jakąś świetną niespodziankę
:) ?

Spokojnie doczekamy się , przecież oni w święta też mają wolne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję do kategorii tematów jakie już mamy dodac jeszcze jedną. Mianowicie: "historyjki,gry forumowe i quizy.Bo tyle tego ostatnio powstaje że trudno się dokopać do innych tematów z kategorii " na każdy temat" .Co wy na to? Może udałoby się zrobić taką zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 15:33, konrad16061990 napisał:

A ja proponuję do kategorii tematów jakie już mamy dodac jeszcze jedną. Mianowicie: "historyjki,gry
forumowe i quizy.Bo tyle tego ostatnio powstaje że trudno się dokopać do innych tematów z kategorii
" na każdy temat" .Co wy na to? Może udałoby się zrobić taką zmianę.



Dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 15:33, konrad16061990 napisał:

A ja proponuję do kategorii tematów jakie już mamy dodac jeszcze jedną. Mianowicie: "historyjki,gry
forumowe i quizy.Bo tyle tego ostatnio powstaje że trudno się dokopać do innych tematów z kategorii
" na każdy temat" .Co wy na to? Może udałoby się zrobić taką zmianę.


A historyjki nie są przypadkie przerzucane przez modów do freestyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 15:47, Keroth napisał:

A historyjki nie są przypadkie przerzucane przez modów do freestyle?

Wiele historyjek tak, ale dalej dużo niedoswiadczonych robi historyjkę w na każdy temat.Dlatego bardzo przydałaby się taka kategoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja myśle że tak jak jest jest dobrze ewentualnie minimalne dodatki

1. buźki emotikony- po co one dla ,,upiększenia wypowiedzi'''' ogólnie uznałbym to za zbędne nie wiem jak tam inni
2. prywatne wiadomości uuu ciężko by było ponieważ każdy przez wysłanie prywatnej wiadomości mógłby naruszyć regulamin (czyli napisał by coś co jest niezgodne z regulaminem) a Moderatorzy musieliby te wiadomości sprawdzać żeby np. nie rozszerzało się piractwo więc Moderatorzy mieli by o wiele więcej roboty a jak by powstały takie prywatne wiadomości to na pewno spadła by ilość postów pisanych na forum
3. edytowanie postów no najlepiej aby każdy co był na forum miał Firefox''a 2.0 wyskakują tam błędy więc wystarczy je tylko poprawić więc po co napisać i co chwile poprawiać a po zatem jak ktoś mógłby edytować posty to mógłby także kompletnie zmienić treść posta
4. powstanie kategorii historyjki dobry pomysł ale może zamiast tego powstała by kategoria gry forum''owiczów
racja powstaje wiele gierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:19, bakubartek napisał:

ja myśle że tak jak jest jest dobrze ewentualnie minimalne dodatki

1. buźki emotikony- po co one dla ,,upiększenia wypowiedzi'''' ogólnie uznałbym to za zbędne
nie wiem jak tam inni
2. prywatne wiadomości uuu ciężko by było ponieważ każdy przez wysłanie prywatnej wiadomości
mógłby naruszyć regulamin (czyli napisał by coś co jest niezgodne z regulaminem) a Moderatorzy
musieliby te wiadomości sprawdzać żeby np. nie rozszerzało się piractwo więc Moderatorzy mieli
by o wiele więcej roboty a jak by powstały takie prywatne wiadomości to na pewno spadła by
ilość postów pisanych na forum
3. edytowanie postów no najlepiej aby każdy co był na forum miał Firefox''a 2.0 wyskakują
tam błędy więc wystarczy je tylko poprawić więc po co napisać i co chwile poprawiać a po zatem
jak ktoś mógłby edytować posty to mógłby także kompletnie zmienić treść posta
4. powstanie kategorii historyjki dobry pomysł ale może zamiast tego powstała by kategoria
gry forum''owiczów
racja powstaje wiele gierek



No, przydały by się emotniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę!
Nadchodzą Stroblony (więcej info: CDP Insider i taki temat na Forum), więc Coś Lepszego Niż Wizytówki-będzie.

Hmm... nie żebym się nie cieszył, ale IMO przed wprowadzaniem tak znacznych rzeczy mogliby wywiązać się ze swych wcześniejszych, drobniejszych obietnic :) . No cóż, ja tu jestem tylko Szarym (no, może Brunatnym :P ) Przewodniczącym. Widać mają ku temu powody, mi nic do tego :) .
Czekam z niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 15:36, MonkOfWar napisał:

Hmm... nie żebym się nie cieszył, ale IMO przed wprowadzaniem tak znacznych rzeczy mogliby
wywiązać się ze swych wcześniejszych, drobniejszych obietnic :) . No cóż, ja tu jestem tylko
Szarym (no, może Brunatnym :P ) Przewodniczącym. Widać mają ku temu powody, mi nic do tego
:) .
Czekam z niecierpliwością!

Spokojnie , powinniśmy się doczekać .Miejmy nadzieję że jeszcze do końca roku coś się pojawi bo od czasu gdy wprowadzono avatarki jakoś sie cicho zrobiło i jakoś to wyczekiwanie się przedłuża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 15:40, spider88 napisał:

Spokojnie , powinniśmy się doczekać .Miejmy nadzieję że jeszcze do końca roku coś się pojawi
bo od czasu gdy wprowadzono avatarki jakoś sie cicho zrobiło i jakoś to wyczekiwanie się przedłuża



Wizytówki ... obiecywano nam je na pierwsze Świeta po uruchomieniu gram.pl ... jak ten czas leci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować