Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Seria Worms

240 postów w tym temacie

Z tego co pamiętam nalotu używało się miło i przyjemnie. Nie wiem o co Ci chodzi, o lie dobrze pamiętam trzeba było wcisnąć "E" i środkowym przyciskiem myszy można byłó przesuwać mapę (co moim zdaniem było wygodne) i lewym to wiadomo co się dzieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi chodzi o to,że jeżeli chcesz dobrze wycelować,to musisz też dobrze się ustawić.W poprzednich Wormsach po prostu wybierało się kierunek ataku,klikało w wybrane miejsce i pociski były zrzucane dokładnie tam!A tutaj ciężko w cokolwiek trafić.Mogliby dać po prostu widok z góry,z możliwością rotacji,i nie psioczyłbym tyle.A tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 18:53, Skywalker560 napisał:

A mi chodzi o to,że jeżeli chcesz dobrze wycelować,to musisz też dobrze się ustawić.W poprzednich
Wormsach po prostu wybierało się kierunek ataku,klikało w wybrane miejsce i pociski były zrzucane
dokładnie tam!A tutaj ciężko w cokolwiek trafić.Mogliby dać po prostu widok z góry,z możliwością
rotacji,i nie psioczyłbym tyle.A tak...

Jak to nie ma widoku z goy z możliwością rotacji ? 0_o
Naciśnij "E" i już masz widok z góry, rószaj myszką żeby zmienić kont kamery a środkowym przyciskiem żeby przewijać mapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz,jakoby trzeba było mieć 3 - przyciskową myszkę,to ja w tej chwili takiej nie mam...:(.Poza tym,w chwili obecnej kamera jest ustawiona pod pewnym kątem i trudno w cokolwiek wycelować.Trzeba się bawić ustawieniem kamery,a i tak nie ma się 100% pewności,że się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 06:49, Skywalker560 napisał:

Jeśli mówisz,jakoby trzeba było mieć 3 - przyciskową myszkę,to ja w tej chwili takiej nie mam...:(.Poza
tym,w chwili obecnej kamera jest ustawiona pod pewnym kątem i trudno w cokolwiek wycelować.Trzeba
się bawić ustawieniem kamery,a i tak nie ma się 100% pewności,że się trafi.

No to się mówi trudno, jak będziesz miał trojprzyciskową mysz to spróbuj wtedy sobie zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:01, pan m. napisał:

Hej.Jaka będzie następna gra z Wormsami na PC?


Na razie jest Worms 4 totalna rozwałka i chyba jakieś dodatki,nic niewiadomo o kolejnych wormsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w dobrym miejscu zadaje to pytanie ale którą z częsci uważacie za najlepsza :
Worms 3D, Worms: Forts czy Worms4: Totalna Rozwałka ? Zastanawiam się którą kupić na prezencik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2006 o 13:33, hehe napisał:

Worms 3D, Worms: Forts czy Worms4: Totalna Rozwałka ? Zastanawiam się którą kupić na prezencik
?

Z tych co wymieniłeś to chyba Worms 4

Worms 3D jest niedopracowane, Worms Forts to porażka a w Worms 4 można grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 19:26, Robek 009 napisał:

A może ktoś coś wie o Worms 5? Powstaje, ma powstać? Nie mogłem nic na ten temat znaleźć (przeszukałem
2 strony :P) leń :P).

Przeszukałem kolejne i nie znalazłem. To ponawaim swe pytanie: Czy ktoś coś wie o Worms 5?
PS. Sorry za 2 posty z rzędu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:01, Robek 009 napisał:

> A może ktoś coś wie o Worms 5? Powstaje, ma powstać? Nie mogłem nic na ten temat znaleźć
(przeszukałem
> 2 strony :P) leń :P).
Przeszukałem kolejne i nie znalazłem. To ponawaim swe pytanie: Czy ktoś coś wie o Worms 5?
PS. Sorry za 2 posty z rzędu ;)


Aby wyszło Worms 5 twórcy muszą chyba coś wymiślić noewgo... coś innego...
Nudne byłoby KOLEJNA gra na tych samych zasadach z lekko dopracowaną grafiką.

Tak przynajmniej ja myśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:04, Super gość napisał:

Aby wyszło Worms 5 twórcy muszą chyba coś wymiślić noewgo... coś innego...
Nudne byłoby KOLEJNA gra na tych samych zasadach z lekko dopracowaną grafiką.

Tak przynajmniej ja myśle...


Chyba większość tak uważa :) ALe to twórcy gier, im pomysłów nie powinno szybko pomysłów nie powinno zabraknąć :D Ale z tego co wiem robaki jeszcze nie umarły bo niedawno widziałem Worms na PSP. SEGA niech nie zapomni jednak o PC-tach i stworzy dobrą część Wormsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2007 o 20:10, Robek 009 napisał:


Chyba większość tak uważa :) ALe to twórcy gier, im pomysłów nie powinno szybko pomysłów nie
powinno zabraknąć :D Ale z tego co wiem robaki jeszcze nie umarły bo niedawno widziałem Worms
na PSP. SEGA niech nie zapomni jednak o PC-tach i stworzy dobrą część Wormsów :)


Mam nadzieje, ja też jestem fanem serii (od Worms 2 ) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:12, ewelinka2301 napisał:

mam problem z gra worms 3d. gra jest zainstalowana i nie chce sie uruchomic. pokazjue sie
ze "aplikacja zostanie zamknieta. " i jeszcze jakis rport o bledach. prosze pomozcie mi


sprawdź tu : http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=72
może jest rozwiązanie twojego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:12, ewelinka2301 napisał:

mam problem z gra worms 3d. gra jest zainstalowana i nie chce sie uruchomic. pokazjue sie
ze "aplikacja zostanie zamknieta. " i jeszcze jakis rport o bledach. prosze pomozcie mi


Radziłbym napisać do pomocy technicznej CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raz miałem gre która dopiero zainstalowana na dysku startowym zaczeła chodzić albo system u ciebie nie ten albo coś przy instalacji zchrzaniłeś zainstaluj jeszcze raz ją i spr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować